Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Драшко рече

Izvinite ako sam rekao mi

Nisam teo da generalizujem 

Ne ulazim u njihov narativ jer nisam njihova fela 

To ne dozvoljavam da mi se učitava!

Ништа све ок.

Ја знам да ти ниси њихова фела.Далеко од тога. Мислим да си Србенда.

Кад кажеш ми смо дно (или кад ја кажем или било који Србин) ми улазимо у тај наратив аутошовиниста који је наметнут кроз у медијима, веровао ти или не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Мислим да је ту акцију покренуо неки министар Димитријевић у влади Војислава Коштунице. Најмање европејска прича од понуђених. Не битно.

Ma Dimitrijević je toliki evropejac da je sada u SNS... ali nije bitan jedan čovek, niti jedan čovek pokreće takve stvari *, ta kampanja je trajala dugo...

*osim u režimima gde jedan čovek o svemu odlučuje, da ih ne nabrajam ponovo pa da se jediš što ti je ljubimac u probranom društvu

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Оно за шта су они за које си гласао хтели по овоме Вучић испуњава.

Ne razumem... ako su oni za koje sam glasao pokrenuli i vodili akciju Kupujmo domaće, kako Vučić to ispunjava time što je ukinuo tu akciju (dok se ljudi obmanjuju da je to EU zabranila)?

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Ја сам рекао да јекретенски не истицати да јепроизвод српски.

Rekao si da je neki zakon koji to zabranjuje kretenski... ali se ispostavilo da je kretenska samo ideja da imamo takav zakon.

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Нигде нисам написао да се залажем за уништење домаће привреде.

Ja sam napisao da zdušno podržavaš one koji to rade...

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Напротив за јачање и за дизање споменика српским јунацима, државницима...нпр сад ми паде на памет да би било добро имати споменик Војводи Ђујићу. То што тебе нервира споменик Стефану Немањи и Деспоту Стефану Лазаревићу је твој проблем, драги мој црни авокадо.

Pojma nemam odakle ti ideja da mene nerviraju spomenici Stefanu Nemanji i Stefanu Lazareviću...

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече
WWW.NOVOSTI.RS

Aktuelni propisi ne dopuštaju ograničavanje slobode trgovanja u Srbiji. Svi trgovci i roba, domaći ili...

Због овог рекох закон. А ти рече да се забрањује. Како се тачно забрањује?

Jok, ja rekoh da to nije zabranjeno, nego da neko loži ljude da je to zabranjeno... verovatno isti onaj neko ko je akciju obustavio... i koji će za par godina da pokrene patriotsku akciju: "Kupujmo arapsko"...

U ovom tekstu, ako pažljivo čitaš i upotrebljavaš mozak pri čitanju takođe možeš da vidiš da zakon to ne zabranjuje, već da zabranjuje nešto drugo, a ostalo je interpretacija nekog genijalca:

- Aktuelni Zakon o trgovini zabranjuje ograničenja slobode obavljanja trgovine na jedinstvenom tržištu Republike Srbije - dodaje Rakić. - To znači da svi trgovci i sva roba na našem tržištu imaju jednak tretman, nezavisno od toga da li dolaze iz naše zemlje ili inostranstva. Država zbog toga više ne može da sugeriše kupovinu domaće robe, jer bi time uticala na slobodan izbor potrošača što nije u skladu sa normama o ravnopravnom tretiranju proizvoda na tržištu. Pravo na slobodan izbor je primarno među pravima potrošača, u pravnim sistemima i EU i UN.

Ako umeš da razmišljaš, možeš lako da skapiraš da iz "zabranjeno je ograničavanje slobode obavljanja trgovine" ne sledi "država ne sme da sugeriše kupovinu domaće robe"... prosto je nebuloza... pri čemu je norma koja zabranjuje ograničenje slobode obavljanja trgovine postojala u svim zakonima o trgovini još od 1993. godine... pa je priča o tome kako "aktuelni" zakon zbog te norme zabranjuje promovisanje domaćih proizvoda posebno sumanuta.

Da ne pominjem i to da takve kampanje obično rade privredne komore, a ne države... mada kad živiš u autokratskom režimu onda i Privredna komora funkcioniše kao državni organ...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Milan Nikolic рече

Как је то фмефно. Зар заиста мислиш да си ти смешан?

Исти Кесић. Баш је смешан. Заиста одише оригиналним хумором који се не виђа два пута.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вилер Текс рече

Ништа све ок.

Ја знам да ти ниси њихова фела.Далеко од тога

Кад кажеш ми смо дно (или кад ја кажем или било који Србин) ми улазимо у тај наратив аутошовиниста који је наметнут кроз у медијима, веровао ти или не.

Izvinite ako sam rekao mi

Samo ne želim da se dokazujem da nisam autosovinista 

Iskreno zabole me za te etikete 

Kad ne bih  voleo ovu zemlju verovatno bih do sad bar pokušao da se spakujem i odem negde i ne vratim se

Mnogo je prozivki na ljude 

Ispitivanja dal si i koliko si za Srbiju 

Koliki si patriota 

Aha, ideš u Ameriku???!!!!! Nisi patriota!!!!!

Malo kritikujes Rusiju????!!!! Nisi vise uopšte patriota!

Na plećima sam se nanosao pancira i puške kroz južnu Srbiju i kroz sela u  blizini onog nesretnog Bondstila a mogao sam da izbegnem sve to! I ponosim se što sam bio vojnik i desetar VS (Isto tako ne mislim da je iko ko nije bio u vojsci neminovno manji Srbin, cak su moje "srpstvo" stavljali pod lupu neki koji su izbegli vojsku)

Veruj mi sam sebi dajem licencu patriote!

I zabole me od sad gde će neko da me svrstava!

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Драшко рече

Aha, ideš u Ameriku???!!!!! Nisi patriota!!!!!

Malo kritikujes Rusiju????!!!! Nisi vise uopšte patriota!

Мене занима од кога чујеш овакве критике? У реду да те неко суманут критикује, нећеш због тога да се брецаш.

Али видиш да огромна већина Срба никоме не замера на љубави према САД. Ко нормалан не може да воли САД поред толико вредности и квалитета. Међутим. Меееђутим. Ако си за САД политику владања и манипусисања читавим светом, на уштрб бројних народа, онда ти ваља замерити, али далеко си од таквих и не сматрам да јеси.

Што се тиче Рује, те наше суђене Сестре, знаш добро да је постала у једном тренутку вештица тако што је убризган у њу ,,бољшевизам''. Тада нас је издала и гледала са презиром, као највећи непријатељ којем смо одвратни и непотребни. Међутим. Меееђутим. Па добро сви знамо да ако критикујеш Русију што се бори да изађе из блата, да не кажем нешто горе, притом у мукама иде напред, а гледаш само како није савршено чиста и одбацујеш је као ,,малигни утицај'', е онда си добрано постао Енглез, а ниси Енглез, јел тако? Па ниси. Зашто би био.

Зааато је Вучић најбољи политичар и храбар вођа нашег напаћеног српског народа. Па ако треба погинућемо још колико треба пута да одбранимо оно што су светиње. Свако нам је пријатељ. Свако. Енглез, Турчин, Румун, Рус и Бугарин. Само да је поштен према нама и да нас не тера да радимо била шта нечасно ни према коме. Ваљда сам ово правилно рекао. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Драшко рече

Izvinite ako sam rekao mi

Samo ne želim da se dokazujem da nisam autosovinista 

Iskreno zabole me za te etikete 

Kad ne bih  voleo ovu zemlju verovatno bih do sad bar pokušao da se spakujem i odem negde i ne vratim se

Mnogo je prozivki na ljude 

Ispitivanja dal si i koliko si za Srbiju 

Koliki si patriota 

Aha, ideš u Ameriku???!!!!! Nisi patriota!!!!!

Malo kritikujes Rusiju????!!!! Nisi vise uopšte patriota!

Na plećima sam se nanosao pancira i puške kroz južnu Srbiju i kroz sela u  blizini onog nesretnog Bondstila a mogao sam da izbegnem sve to! I ponosim se što sam bio vojnik i desetar VS (Isto tako ne mislim da je iko ko nije bio u vojsci neminovno manji Srbin, cak su moje "srpstvo" stavljali pod lupu neki koji su izbegli vojsku)

Veruj mi sam sebi dajem licencu patriote!

I zabole me od sad gde će neko da me svrstava!

 

Ја ти нисам рекао да си аутошовиниста. Мислим да си Србенда.

Говорим о наративу у који лако упадамо. И ти и ја, сви. А не би требали.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Milan Nikolic рече

Ваљда сам ово правилно рекао. :)

Jesi

:)

odoh da spavam 

laku noć svima

Volim vas sve

I Vilera i Avocada 

i geniusa i tebe Milance 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Ја ти нисам рекао да си аутошовиниста. Мислим да си Србенда.

Говорим о наративу у који лако упадамо. И ти и ја, сви. А не би требали.

 

Znam

Nisam tebi odgovarao već sam onako sve izbacio iz sebe 

:)

Ne brini 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Milan Nikolic рече

Как је то фмефно. Зар заиста мислиш да си ти смешан?

пре 44 минута, Вилер Текс рече

Исти Кесић. Баш је смешан. Заиста одише оригиналним хумором који се не виђа два пута.

 

Само сам имитирао просечне обожаватеље лика и дела јединог нам Вође, који дневно оставе ко зна колико оваквих коментара по друштвеним мрежама и медијским порталима. Ако вас то погађа, бојим се да ја нисам права адреса за жалбе  :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, GeniusAtWork рече

 

Само сам имитирао просечне обожаватеље лика и дела јединог нам Вође, који дневно оставе ко зна колико оваквих коментара по друштвеним мрежама и медијским порталима. Ако вас то погађа, бојим се да ја нисам права адреса за жалбе  :) 

Моја једина вођка је другарица ЧеМариника.

Мој други вођа је друг Н1.

Јер је боље имати вођке и мале вође који би радили све што ради Вучић само се не би сетили Јасеновца, Кошара, Стефана Немање...Његово сећање је симболично, скоро никакво. Али код вођке и вођица не би било ни тога.

А све климе би прордиле и ни један државни службеник не би био бахат.

Само сам имитирао вас који се ложите на, како каже Ћирјаковић, приче са Натославовог н1.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Bilbija рече

Odlicne novine. Pretplacujem se...

12:smeha:

Ниси чколовао мој Билбија.

Треба да се угледаш на овог професора, видиш како је он добар.

 

VIDOVDAN.ORG

Иван Виденовић професор Београдског универзитета познат по својим...
  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вилер Текс рече

Ниси чколовао мој Билбија.

Треба да се угледаш на овог професора, видиш како је он добар.

 

VIDOVDAN.ORG

Иван Виденовић професор Београдског универзитета познат по својим...

Moze i ugledni profesor da se pridruzi wimbldonskoj publici u cinu oralnog konzumiranja "rekeeta" ... 

12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...