Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

RS.N1INFO.COM

JKP "Vodovod i kanalizacija" u Požarevcu je pod lupom istražnih organa posle krivične prijave koju je protiv direktora preduzeća...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Avocado рече

Nema to veze sa EU... EU i STO zabranjuju da šikaniraš plasman strane robe zbog "slobodne trgovine" ali niko ne zabranjuje promotivne aktivnosti za domaću robu...  ... ili niko osim Vučića... ;)

KUPUJMOHRVATSKO.HGK.HR
WWW.KUPUJMODOMACE.SI

 

Mada, uradili su dosta sa onim žigom "Čuvarkuća" i možda su samo koncentrisali sredstva na tu vrstu kampanje... (i u sopstvene džepove naravno)

 

Од 2013. немам тв тако да сам за склањање слогана сазнао читајући један новински текст везан за домаће производе и слободну трговину. Обратио сам пажњу и уверио се, гледајући тв код пријатеља ..., да слогана стварно нема.

Одавно смо окупирани ...

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.SNS.ORG.RS

"Никад не допустите себи да вас људи попут Маринике Тепић заведу својим лажним и јефтиним политиканством својих налогодаваца."

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Bilbija рече
WWW.SNS.ORG.RS

"Никад не допустите себи да вас људи попут Маринике Тепић заведу својим лажним и јефтиним политиканством својих налогодаваца."

 

Odličan primer propagande tj. kako da napišeš tekst koji se u celosti vrti oko insinuacije da neko ima porše, bez da napišeš tvrdnju da taj neko zaista ima porše... jer znaš da nema...

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Odličan primer propagande tj. kako da napišeš tekst koji se u celosti vrti oko insinuacije da neko ima porše, bez da napišeš tvrdnju da taj neko zaista ima porše... jer znaš da nema...

WWW.SNS.ORG.RS

"Маринику, упосленицу Драгана Ђиласа, не интересују грађани Србије него да дође поново на власт и да настави да пуни своје џепове, као и кад је била покрајински министар."

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Bilbija рече
WWW.SNS.ORG.RS

"Маринику, упосленицу Драгана Ђиласа, не интересују грађани Србије него да дође поново на власт и да настави да пуни своје џепове, као и кад је била покрајински министар."

 

Pa dobro, nisam ni mislio da će samo Vučević pokušati tako da manipuliše... zna se da SNS za tu trku ima još konja i kobila... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Avocado рече
KUPUJMOHRVATSKO.HGK.HR

Компа то је так на гуглу не.

У реалности Славонија цвета, нико није отишао у Ирску. Пољопривредници уживају.Лика, Кордун и Банија пренасељени, Далмација и залеђе исто. И сви поизводе сира, крумпира и помидоре. Нема ниђе да се увози. Цветају рвацки пољопривредници.:D

Нема ниђе да је ико у Аустрији и Немачкој. Јок.

Брајко мој, ђе ти живиш. Ти ладно мислиш да иза купујмо хрватско стоје неки озбиљни производи...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, fsa рече

May be an image of 1 person, playing a sport, standing and text

Nači mi smo ono

Krenuli ka kulturnoj kloaci na više nivoa

  • Тужан 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ТАЈ ПОРШЕ ЈОЈ, ЈЕ ПЛАТИЈО ЂИЛАС ДОКЛЕЋЕТЕ. ДА ЛАЖЕТЕ ОВАЈ НАРОД ВИШЕ СВИ, ЗНАЈУ КОСТЕ И КОЈИ ВАС ПЛАЋАЈУ СРАМОТА НЕ МОЖЕТЕ ДА НАС ПРЕВАРИТЕ, ВИШЕ ПОШТЕНИ. ГРАЂАНИ ЗНАЈУ ИСТИНУ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Вилер Текс рече

Компа то је так на гуглу не.

У реалности Славонија цвета, нико није отишао у Ирску. Пољопривредници уживају.Лика, Кордун и Банија пренасељени, Далмација и залеђе исто. И сви поизводе сира, крумпира и помидоре. Нема ниђе да се увози. Цветају рвацки пољопривредници.:D

Нема ниђе да је ико у Аустрији и Немачкој. Јок.

Брајко мој, ђе ти живиш. Ти ладно мислиш да иза купујмо хрватско стоје неки озбиљни производи...

Izgleda da te opalila sunčanica... hajde pokušaj ponovo da pročitaš poruku... ali pažljivo... evo da ti pomognem, linkovi (ne samo za Hrvatsku) su postavljeni u prilog tvrdnje da u EU nisu zabranjene takve kampanje... u poruci ne piše ništa od ovoga čime se baviš... kad sledeći put poželiš da se svađaš sam sa sobom, popi lekić ili bar preskoči moje poruke...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Драшко рече

Nači mi smo ono

Krenuli ka kulturnoj kloaci na više nivoa

А да ли је Британија,мајка таблоида на дну? Јесу ли они културна септичка јама?

Пре пар година наслов у неким грчким новинама поводом пораза Панатинаикоса од неког слабог грчког клуба је био: Хорис то вазелин.

То значи без вазелина.

Да ли је Грчка на дну, тј у клоаци?

Слажем се да су такви наслови глупи али они нису везани за Србе искључиво, нити за Грке. То је британски производ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Izgleda da te opalila sunčanica... hajde pokušaj ponovo da pročitaš poruku... ali pažljivo... evo da ti pomognem, linkovi (ne samo za Hrvatsku) su postavljeni u prilog tvrdnje da u EU nisu zabranjene takve kampanje... u poruci ne piše ništa od ovoga čime se baviš... kad sledeći put poželiš da se svađaš sam sa sobom, popi lekić ili bar preskoči moje poruke...

 

Бавим се тиме да мораш да имаш хрватско да би имао и кампању купујмо хрватско.

Ако немаш озбиљну прпизводњу онда немаш ни шта да оглашаваш. 

Да ли је ова акција и даље активна у медијима у Хрват? Знам да имају хрватска квалитета ознаку, то је можда као чуваркућа код нас.

Наш закон поводом забране истицања  српског порекла производа је кретенски. 

И после причај како Вучић не испуњава захтеве мајке свих "срамота ме што сам Србин/Српшкиња" европејаца за које си ти гласао вазда, фрау Ангеле. То је европејство за које си гласао.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...