Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, Bilbija рече

Onaj prvi vodi na srebrenica.org a ovde u italiji je blokiran taj domen ... Sta ti je demokratija i sloboda ...

Hvala na linku, ovaj drugi jos nisu stavili na crnu listu slobode ..

Mislim ne drzi me za rec, da je onaj Savet evrope doneo neki odluku da se na nivou EU ne sme poricati (navodni) genocid u Srebrenici i verovatno su zato blokirani ti domeni,..... kod nas jos uvek sljaka demokratija.... :cheesy3::D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Milan Nikolic рече

Нека си ти жив и здрав.

Pusti te pokusaje sarkazma. Nego se ukljuci i objasni situaciju tvoje krimalne politicke porodice. Za tolko su te naucili valjda da umes da ih odbranis, cak i ovim neodbranjivim situacujama...

 

Trenutno opet izgleda kao da nasa vlast laze i zastrasuje svoje sopstvene gradjane koji ih placaju da bi bili pljackani... I to koja vlast! Ne bilo kakva nego najbolja! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Bokisd рече

Mislim ne drzi me za rec, da je onaj Savet evrope doneo neki odluku da se na nivou EU ne sme poricati (navodni) genocid u Srebrenici i verovatno su zato blokirani ti domeni,..... kod nas jos uvek sljaka demokratija.... :cheesy3::D

Verovatno je to u pitanjua ali je ovo odlican primer kako funkcionise sloboda, pravo na govor, demokratija itd ovde. Cisto da se ne bunite kada u Srbiji neko nesto zabrani da se objavljuje ... da ne bude opet Vucic kriv a svi ostali dobri ...:)))

Recimo da Vucic zabrani da se pominje zlocin u Srebrenici i pominjanje da je to genocid? Da uradi isto sto i EU samo obrnuto... 

Da li bi ga okarakterisao kao tiranina ili kao demokratu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Milan Nikolic рече

Да видиш снимак желиш да би критиковао пуштање снимка? Хајде се прво мало поправи као Авокадо па дођи напржен, занимљивије је.

 

On 26.2.2021. at 21:52, Вилер Текс рече

Ти си отишао у офсајд тотални. Ово је тешка прелест, лудило. Пријатељски ти кажем.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

@cloudking

Билбија ти поставља озбиљна питања.

Blokiran mi je gospodin ne vidim sta pise. Ne pokazuju mi se njegovi postovi. Ali sam apsolutno siguran da se nagutao piljevine od deljanja olovaka pa u bunilu lupeta neke gluposti za koje moras da budes udaren cekicem u glavu da bi ih razumeo. 

Ili ne mora cekicem, moze i clanskom kartom SNSa :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

@cloudking

Ne želiš da čuješ o genocidu, zato si blokirao Bilbiju.

O kakvom genocidu? Bilbija mi je blokiran od zimus... Ne lupetaj, nije ti ovo mesni odbor SNSa, ovde bi trebalo kolko tolko da se trudis da pises koherentno...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Pa jeste ali ako das pare za lecenje dece spasio si decije zivote a ako das 600 miliona evra za fudbalske kanale spasio si fotelju... Tu nema poredjenja.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.N1INFO.COM

Državna kompanija Telekom Srbija otkupila je prava za televizijski prenos fudbalske Premijer lige...

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, GeniusAtWork рече
RS.N1INFO.COM

Državna kompanija Telekom Srbija otkupila je prava za televizijski prenos fudbalske Premijer lige...

 

Bahato... samo bahato...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...