Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 11.7.2021. at 16:49, Вилер Текс рече

Није непогрешив него најмање зло.

Код нас људи реагују емотивно. Сећам се нека два лика која су палила руску затаву пре 10 година кад је било нешто око гаса.

Свакако се слажем да нам није потребно да увозимо оно што можемо да произведемо.

Непогрешивим га представљају СНС ботови и медији које они контролишу тај дух се преноси на његове бираче па и на њега самог да буде још гори. н1 и други иду у другу крајност што опет није добро и ту се народ опет дели на оне и ове

Мени није јасно како не схватате да Вучић није најмање зло него су он и СНС тренутно једино зло јер владају нездраво и то Н1 користи да храни другосрбијанство. Трубите како он нема алтернативу а истина је да он и његове службе заједно са Н1 уништавају било какву здраву опозицију и под оваквим условима на изборима нико други нормалан нема и неће имати шансе да се истакне. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Просечан србенда рече

Непогрешивим га представљају СНС ботови и медији које они контролишу тај дух се преноси на његове бираче па и на њега самог да буде још гори. н1 и други иду у другу крајност што опет није добро и ту се народ опет дели на оне и ове

Мени није јасно како не схватате да Вучић није најмање зло него су он и СНС тренутно једино зло јер владају нездраво и то Н1 користи да храни другосрбијанство. Трубите како он нема алтернативу а истина је да он и његове службе заједно са Н1 уништавају било какву здраву опозицију и под оваквим условима на изборима нико други нормалан нема и неће имати шансе да се истакне. 

У односу на антифа Н1 Вучић је добар. Не можеш ни једног председника Србије (значи ни Тадића) прогласити горим од цнн испоставе. Кад то савладаш онда ћеш разумети остало.

Ето ја гласах за Радуловића. Међутим ни он није опција јер не може да скупи гласаче. Милица Заветница је Вучићев играч. Др. Стојковић нема капацитета да води државу. Бошко би ишао у савез са Борком,Мариником и осталим сорош дрекавцима. И те добре идеје које има не би могао да оствари, појели би га сорош дрекавци.

Зар ништа нисмо научили из 5. Октобра 2000?

Деси ли се опет да десет-двадесет малих Вучића скине Вучића, гарантујем ти да ће после пар година народ да прича -преварени смо.

Када се појави конкретна опција, а појавиће се, гласаћу за њу.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Просечан србенда рече

 а истина је да он и његове службе заједно са Н1 уништавају било какву здраву опозицију и под оваквим условима на изборима нико други нормалан нема и неће имати шансе да се истакне. 

Ne unistava niko opoiziciju jer ne postoji opozicija u Srbiji. Postoji "opozicija" a ona je sastavljena od debila koji nosaju vesala po ulicama, pale skupstinu, pljuju po Srbima na svakom koraku, dehumanizuju. i vredjaju glasace i takvim ponasanjem onemogucavaju normalan politicki dijalog i konfrontaciju i formiranje normalne opozicije. A u njihovom blatu se valja minorni deo neobrazovane srpske populacije potpomognut sa fukarom sto rumunskom, sto bugarskom, sto crnogorskom ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel postoje neki komunisti, fašisti, nacional-socijalisti koji su poštovali opoziciju?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел постојала опозиција која нике била мање или више финансирана од Сороша и екипе?

Јел постоји опозиција која не лепи овакве етикете власти?

Да овде влада национал-социјализам, комунизам или фашизам не би ти ни словца написао на ову тему. Хвала Богу, па не влада ништа од тога.

Не знам како вам то није јасно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Вилер Текс рече

Јер је боље имати вођке и мале вође који би радили све што ради Вучић само се не би сетили Јасеновца, Кошара, Стефана Немање...Његово сећање је симболично, скоро никакво. Али код вођке и вођица не би било ни тога.

Управо то је и проблем са вама људима. Подржавате човека који је уништио институције државе, који свесно уништава домаћу привреду, чији режим има десетине афера са тешким кривичним делима иза себе, који се свакодневно руга људима који овде једва преживљавају. И све је то вама савршено јасно. Али довољно је да помене неку од магичних речи - Јасеновац, Стефан Немања, Кошаре - и да вас дирне у жицу и да одмах све заборавите и паднете у патриотски транс. Иако одлично знате да њега и његове заболе за све набројано. А највише за патриотизам било какве врсте.

А све зато што сте се утриповали да имате тапију на српство и патриотизам и мрзите из дна душе све који се не уклапају у ту вашу дефиницију српства. И онда ћете и таквог да подржите јер тера контру тим "аутошовинистима" (ко да има гори аутошовиниста од њега) који постоје само у вашим главама. 

Ал ок, нема фрке, нећемо још дуго да трајемо под њим у сваком случају. Tако да слободно цепајте и даље ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Вилер Текс рече

Јел постојала опозиција која нике била мање или више финансирана од Сороша и екипе

Потражи клип на утјубу где Шешељ прича како су т. Николић и Вучић врбовани, постављао сам га био и овде

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, GeniusAtWork рече

Управо то је и проблем са вама људима. Подржавате човека који је уништио институције државе, који свесно уништава домаћу привреду, чији режим има десетине афера са тешким кривичним делима иза себе, који се свакодневно руга људима који овде једва преживљавају. И све је то вама савршено јасно. Али довољно је да помене неку од магичних речи - Јасеновац, Стефан Немања, Кошаре - и да вас дирне у жицу и да одмах све заборавите и паднете у патриотски транс. Иако одлично знате да њега и његове заболе за све набројано. А највише за патриотизам било какве врсте.

А све зато што сте се утриповали да имате тапију на српство и патриотизам и мрзите из дна душе све који се не уклапају у ту вашу дефиницију српства. И онда ћете и таквог да подржите јер тера контру тим "аутошовинистима" (ко да има гори аутошовиниста од њега) који постоје само у вашим главама. 

Ал ок, нема фрке, нећемо још дуго да трајемо под њим у сваком случају. Tако да слободно цепајте и даље ;) 

Шта ти мислиш о томе што Нишлије роштиљају на Бубњу?

Поводом подебњаног, не лупетај. То што је теби поента живота можда клима уређај, то је твоја ствар. Али то није патриотизам

Можда је ово испод за тебе мера патриотизма? Како се ово зове? То је један од милион примера.

STANDARD.RS

Ima li budućnost zemlja čije studente obrazuju ljudi koji će ih učiti da patriotizam ispoljavaju...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Просечан србенда рече

Потражи клип на утјубу где Шешељ прича како су т. Николић и Вучић врбовани, постављао сам га био и овде

Па нико и ме тврди супротно.

Пошто лајкујеш тврдњу да аутошовинизам постоји у само.у главама, шта је ово? Пецање? Излет у природи?

STANDARD.RS

Ima li budućnost zemlja čije studente obrazuju ljudi koji će ih učiti da patriotizam ispoljavaju...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Шта ти мислиш о томе што Нишлије роштиљају на Бубњу?

Некако ми се чини да ти већ знаш шта ја мислим, без да напишем било шта... :) 

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Поводом подебњаног, не лупетај. То што је теби поента живота можда клима уређај, то је твоја ствар. Али то није патриотизам

Кад порастеш, можда и укапираш да су твоје фантазије о другим људима само то - обичне фантазије. И да твоју дефиницију патриотизма не деле нужно сви други. Ма колико би ти хтео да будеш мерило свега на свету.

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Можда је ово испод за тебе мера патриотизма? Како се ово зове? То је један од милион примера.

Да, ајде да нађемо рендом твит неког лика од пре девет година и то је доказ за постојање аутошовиниста као неке озбиљне снаге у Србији :) Против којих се нараво бори Вођа.

Будале које твитују глупости - аутошовинисти

Режим који скоро деценију сваког дана у пракси и на терену уништава државу и друштво - патриоте

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Па нико и ме тврди супротно.

Пошто лајкујеш тврдњу да аутошовинизам постоји у само.у главама, шта је ово? Пецање? Излет у природи?

STANDARD.RS

Ima li budućnost zemlja čije studente obrazuju ljudi koji će ih učiti da patriotizam ispoljavaju...

 

Мислим да је човек @GeniusAtWork хтео да каже а он нека ме исправи, да је Вучић исто толики аутошовиниста само је слаткоречив и прикривен а и делује на другачији начин како је већ у коментару описао. Зна Вучић да би прошао исто као Тадић када би почео да прича отворено а и није му то мисија већ му је мисија да нас што више приближи НАТОу и ЕУ. Осетљиво питање попут примене резолуције 1244 је табоо а простор за маневар има око негирања  резолуције о Сребреници.и статуса око тамошњих дешавања али мислим да му је то награда за ове друге ствари које је урадио.

Мени само није јасно зашто нам Русија даје наоружање а собзиром да је НАТО толико близу али могуће је да је то подстицај  да издржимо да не приступимо и формално тамо, мада народ то не жели и Вучић то добро зна. Мада Руси  и Турској продају С400, интереси су у питању. Шта да се ради, ЕУ и НАТО су  свуда око нас. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, GeniusAtWork рече

Некако ми се чини да ти већ знаш шта ја мислим, без да напишем било шта... :) 

Кад порастеш, можда и укапираш да су твоје фантазије о другим људима само то - обичне фантазије. И да твоју дефиницију патриотизма не деле нужно сви други. Ма колико би ти хтео да будеш мерило свега на свету.

Да, ајде да нађемо рендом твит неког лика од пре девет година и то је доказ за постојање аутошовиниста као неке озбиљне снаге у Србији :) Против којих се нараво бори Вођа.

Будале које твитују глупости - аутошовинисти

Режим који скоро деценију сваког дана у пракси и на терену уништава државу и друштво - патриоте

Не знам шта је тешко да се одговори.

Шта је моја дефиниција патриотизма?

Тај лик је професор универзитета у Србији. Све што ради иде у том правцу. Да ли разумеш шта значи један од милион примера, није он једини. И све да ти ископирам овде рекао би није то што мислиш. Као риба ухваћена у превари. Не знам да ли то има везе са тим што ћутиш ко мутав о Бубњу.

А твој однос према споменицима говори о томе колико немаш појма о симболима и њиховом значају за народ, а симболи су јако битни у православу такође.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...