Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 35 минута, Bilbija рече

Ne Genius, tvoji, Avocadovi i postovi vas "opozicionara" su obrazac primitivizma, odsustva elemntarne pristojnosti i kulture, prizemne agresivnosti ...

Геније није од тих, авокадо јесте. Мада си и ти безобразан, ал добро ти си огорчен, па разумем донекле. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Bilbija рече

Ne Genius, tvoji, Avocadovi i postovi vas "opozicionara" su obrazac primitivizma, odsustva elemntarne pristojnosti i kulture, prizemne agresivnosti ...

Можеш слободно да цитираш било који мој пост који садржи нешто од тога што си поменуо. А да при томе није директан одговор на нечији (најчешће твој) безобразлук :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, GeniusAtWork рече

Можеш слободно да цитираш било који мој пост који садржи нешто од тога што си поменуо. А да при томе није директан одговор на нечији (најчешће твој) безобразлук :) 


најсмешније у целој причи, скроз је у праву: 

 

Цитат

Potpunoi pogresno . Tako rezonuju kriminalna drustva koja ne napreduju i baziraju se na nepostenju, kradji, koprupciji... Tako ce da rezonuje Sicilijanac i da zivi na repu evrope i sveta. Nemac iz Minhena zna da je taj saobracanji znak placen njegovim novcem i da ce popravak tog znaka takodje on platiti ako ne prijavi onoga ko je napravio stetu. Nije cinkarenje kada prijavis nepostenu osobu koja nema dovoljno integriteta da prizna sopstvenu gresku. Da li bi ti ostetio tudj auto i pravio se lud? Ako bi se tako ponasao onaj ko bi te prijavio bi dobio pice od onog koga si ostetio..


ја капирам да је он само огорчен на српски народ јер ужасно понашамо и немамо никакву културу 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bilbija рече

 

Potpunoi pogresno . Tako rezonuju kriminalna drustva koja ne napreduju i baziraju se na nepostenju, kradji, koprupciji... Tako ce da rezonuje Sicilijanac i da zivi na repu evrope i sveta. Nemac iz Minhena zna da je taj saobracanji znak placen njegovim novcem i da ce popravak tog znaka takodje on platiti ako ne prijavi onoga ko je napravio stetu. Nije cinkarenje kada prijavis nepostenu osobu koja nema dovoljno integriteta da prizna sopstvenu gresku. Da li bi ti ostetio tudj auto i pravio se lud? Ako bi se tako ponasao onaj ko bi te prijavio bi dobio pice od onog koga si ostetio..

 

 

Ја рекох да нисам ни за анархију, тј неодговорност. Ни тужибаба ни немаран, постоје различите околности зато не може крајност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Ја рекох да нисам ни за анархију, тј неодговорност. Ни тужибаба ни немаран, постоје различите околности зато не може крајност.

Ako neko napravi stetu nekome i ne zeli da je prijavi sta je to? kakvo je tvoje misljenje o osobi koja ti je razbila far na kolima i pobegla?  I sada ces ti to da poravljas i placas meha+nicara umesto da sebiu kupis patike? Da li bi ti sam prijavio tu osobu? I da li ocekujes od komsije da ti kaze ko je to uradio ako je video? Da li je tvoj komsuja koji te obavesti o steti koju ti je neko napravio cinkaros?

Tuzibabe ne postoje osim kod nas. Ti postuj zakon, pravila ponasanja i neces nikada naici na "tuzibabu". Na tuzibabe se zale oni koji ne postuju pravila ponasanja u drustvu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.6.2021. at 6:42, GeniusAtWork рече

Дете је вредно радило у обичној продавници (а можда и носило понеку гајбицу као додатни посао), штедело и на крају купило најбоље винограде у земљи. Ето како се све може кад се хоће и потруди  :sunce:

u pauzi za topli obrok prati i MMA borbe sa gradonačelnikom Leskovca, izvesnim "Meskom"

 

RESETKA.RS

Turnir koji je održan danas u etno kompleksu “Bella Nella” u naselju Ančiki u Leskovcu bio je posvećen heroijima sa Košara, a sve borbe gledao je i sin predsednika Srbije Danilo Vučić.

 

  • Свиђа ми се 1

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Ја рекох да нисам ни за анархију, тј неодговорност. Ни тужибаба ни немаран, постоје различите околности зато не може крајност.

Добро али тужно је што ми овде имамо 2 врсте и тужибаба. 
Имаш тужибабе као оне у комунизму, који су тужакали комшију када иде у цркву. 
Имаш "тужибабе" као оне који пријаве комшију који баца смеће по улици.

Две различите врсте тужибаби, а често у једном те истом лику. Или је боље речено две различите врсте тужакања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само да знате да се ова тема налази у затвореном подфоруму који није доступан за посетиоце форума, него за малобројне чланове којима је некада досадно. Тако да, ако је неко одавде плаћен да дестабилизује српске власти, они који то плаћају требало би да знају да то раде узалуд.

Ајде лепо сви на час о првој споља плаћеној професионално одрађеној револуцији, како бисмо препознали све оно што се сада дешава:

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Milan Nikolic рече

Само да знате да се ова тема налази у затвореном подфоруму који није доступан за посетиоце форума, него за малобројне чланове којима је некада досадно.

Занимљиво, пошто ја ову тему нормално читам као неулоговани гост (тако сам и видео ову твоју поруку). Ал' можда ја имам неке посебне моћи ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bilbija рече

Ako neko napravi stetu nekome i ne zeli da je prijavi sta je to? kakvo je tvoje misljenje o osobi koja ti je razbila far na kolima i pobegla?  I sada ces ti to da poravljas i placas meha+nicara umesto da sebiu kupis patike? Da li bi ti sam prijavio tu osobu? I da li ocekujes od komsije da ti kaze ko je to uradio ako je video? Da li je tvoj komsuja koji te obavesti o steti koju ti je neko napravio cinkaros?

Tuzibabe ne postoje osim kod nas. Ti postuj zakon, pravila ponasanja i neces nikada naici na "tuzibabu". Na tuzibabe se zale oni koji ne postuju pravila ponasanja u drustvu.

Па мора да си нешто згрешио чим ти неко нанесе штету и не можеш да купиш нешто и задовољиш своје среброљубље. Друштво ће лакше да отплати штету него један човек сам који је начинио штету, ваљда смо нека заједница у држави а  не скуп западних индивидуалаца.Свети оци не подржавају тужакање, шта ако тај неко нема да плати штету а ти га тужиш па му кожу скинеш. Не мора да значи да тужибаба врши исправну ствар и ништа није црно бело. Тужибабе постоје свуда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Просечан србенда рече

Па мора да си нешто згрешио чим ти неко нанесе штету и не можеш да купиш нешто и задовољиш своје среброљубље. Друштво ће лакше да отплати штету него један човек сам који је начинио штету, ваљда смо нека заједница у држави а  не скуп западних индивидуалаца.Свети оци не подржавају тужакање, шта ако тај неко нема да плати штету а ти га тужиш па му кожу скинеш. Не мора да значи да тужибаба врши исправну ствар и ништа није црно бело. Тужибабе постоје свуда.

Odlicno, daj adresu da ti polupam auto pa ti sa drustvom to regulisi kasnije ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, haveaniceday рече

Добро али тужно је што ми овде имамо 2 врсте и тужибаба. 
Имаш тужибабе као оне у комунизму, који су тужакали комшију када иде у цркву. 
Имаш "тужибабе" као оне који пријаве комшију који баца смеће по улици.

Две различите врсте тужибаби, а често у једном те истом лику. Или је боље речено две различите врсте тужакања.

Pa zna sta, u crkvu moze ko hoce a bacanje smeca po ulici je bezobrazluk. Ko postuje pravila nema proiblema sa tuzibabama. Samo oni koji hoce da ucare nesto na tudj racun imaju problema sa tuzibabama i ti trebaju imati problema.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Bilbija рече

Ako neko napravi stetu nekome i ne zeli da je prijavi sta je to? kakvo je tvoje misljenje o osobi koja ti je razbila far na kolima i pobegla?  I sada ces ti to da poravljas i placas meha+nicara umesto da sebiu kupis patike? Da li bi ti sam prijavio tu osobu? I da li ocekujes od komsije da ti kaze ko je to uradio ako je video? Da li je tvoj komsuja koji te obavesti o steti koju ti je neko napravio cinkaros?

Tuzibabe ne postoje osim kod nas. Ti postuj zakon, pravila ponasanja i neces nikada naici na "tuzibabu". Na tuzibabe se zale oni koji ne postuju pravila ponasanja u drustvu.

Некада апсолутно треба пријавити а некада не. Зависи од околности. 

Постоје неке ствари које сигурно треба пријавити у смислу опште опасности итд...

Да не тупимо даље...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Некада апсолутно треба пријавити а некада не. Зависи од околности. 

Постоје неке ствари које сигурно треба пријавити у смислу опште опасности итд...

Да не тупимо даље...

Bilo kakva vrsta stete koju neko nanese treba prijaviti. Puteve, saobracajne znake, skupljace smeca ... sve to placas ti . I ko god nanosi stetu necemu od toga tebe opterecuje i iz tvog dzepa vadi a ne iz svog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...