Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Avocado рече

Da ali ovde imaš posebnu vrstu bezobrazluka da je cena spomenika proglašena za državnu tajnu.

 

Па јесу и безобразни и посве бахати то је чињеница. И не знам што су то урадили и шта им је требало, ја се први не бих бунио и да су лупили неку напумпану цифру, а искрено није ни да знам колико један споменик треба да кошта. Мени ми мојих пара свакако није жао за споменик Немањи.

Свакако шта је ту је, на њихову бахатост сам навикао и не желим да ме тангира поготово не у стварима попут ове, које су још и позитивне. Тим пре што сам уверен да такозвана опозиција прима и од њега и од станих фактора (као и он-Вучић) паре да буде неспособна и да даје илузију неке борбе и политичког плурализма. У условима тоталне политичке каљуге и лудила, овај споемник па и нетраснпарентан финансијски бар мени није никакав проблем.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Мало је плаћеника из НВО а много је мрзитеља који по Интернету нон стоп пљују Цркву за све.

Dobro, ovo smo vec utvrdili da je netacno.

Ne mozes verovati osobi koja optuzuje nekog za "mrznju" ako ta osoba svaku kritiku dozivjava kao mrznju. Da  u crkvi i medju vernicima postoji zdrav odnos prema kritici, broj "mrzitelja" bi se toliko smanjio da bi crkva postala najvoljenija institucija u drzavi...

al od toga nema nista, jer je tebi mrzitelj svako ko ima oci i primeti da nesto ne izgleda kako treba... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sampaganini92 рече

Свакако шта је ту је, на њихову бахатост сам навикао и не желим да ме тангира поготово не у стварима попут ове, које су још и позитивне.

Na to oni i racunaju a ja sam licno nikada necu pristati na  konformizam prema lopovskoj vlasti samo zato ako radi stvari koje se meni licno svidjaju.

Ako si lopov, reci cu ti da si lopov.  A necu okretati glavu samo zato sto kad krades ti i meni das malo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, cloudking рече

Na to oni i racunaju a ja sam licno nikada necu pristati na  konformizam prema lopovskoj vlasti samo zato ako radi stvari koje se meni licno svidjaju.

Ako si lopov, reci cu ti da si lopov.  A necu okretati glavu samo zato sto kad krades ti i meni das malo...

Није ствар дал се мени лично свиђа или не, сматрам да нам је та ствар потребна. Исто као и болнице, вртићи, путеви. И не значи да је власт мање лоповска, ако су лопови лопови су. Али ако у том свом лоповлуку ураде и нешто ваљано боље је него да не ураде нешто ваљано тим пре ако ће то нешто остатаи генерацијама које долазе а да није искључиво краткорочни политички поен. А да нам треба неко бољи, свакако да треба.

Ево иначе и  видео поруке директ од аутора

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Руски вајар Александар Рукавишњиков у ексклузивној изјави за Спутњик на дан откривања споменика Стефану Немањи чији је он аутор, негира спекулације да је крст у руци...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, sampaganini92 рече

Није ствар дал се мени лично свиђа или не, сматрам да нам је та ствар потребна. Исто као и болнице, вртићи, путеви. И не значи да је власт мање лоповска, ако су лопови лопови су. Али ако у том свом лоповлуку ураде и нешто ваљано боље је него да не ураде нешто ваљано тим пре ако ће то нешто остатаи генерацијама које долазе а да није искључиво краткорочни политички поен. А да нам треба неко бољи, свакако да треба.

Ево иначе и  видео поруке директ од аутора

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Руски вајар Александар Рукавишњиков у ексклузивној изјави за Спутњик на дан откривања споменика Стефану Немањи чији је он аутор, негира спекулације да је крст у руци...

 

Ne verujem mu. Ako je  model promenjen na  pocetku zasto nam je vlast do skoro predstavljala spomenik sa krstom? Zasto, ako se u startu znalo da nece biti krst?

A sto se tice maca, tu mi samo smeta polozaj. Niko ne drzi mac na ovakav nacin. U strvari, ovako zamisljam da bi mac drzao npr neki gej koji prvi put u zivotu uzme mac u ruke i pomisli "jaooo kolko kuuul" :) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

 

... i svaka Vučićeva odluka je Vučićeva odluka...

Naravno da je Vuciceva odluka, ali za Vucica je glasala vecina Srba i njemu takodje delegirala deo svog suvereniteta do sledecih izbora, tako i da je odluka Vucica takodje i odluka Srbije

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

Da  u crkvi i medju vernicima postoji zdrav odnos prema kritici, broj "mrzitelja" bi se toliko smanjio da bi crkva postala najvoljenija institucija u drzavi...

Према онима који су нас називали кластером, извором заразе, онима који љубе леш, лизачима кашике итд потпуно је умесно рећи да су мрзитељи Цркве или живе у незнању. Ништа они конструктивно нису критиковали већ су викали као она маса када су разапињали Христа.

Нека их Бог просветли.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Према онима који су нас називали кластером, извором заразе, онима који љубе леш, лизачима кашике итд потпуно је умесно рећи да су мрзитељи Цркве или живе у незнању. Ништа они конструктивно нису критиковали већ су викали као она маса када су разапињали Христа.

Нека их Бог просветли.

A ti si nesto kao iznenadjen sto u narodu ima i takvih ljudi koji bi izgovarali takve stvari? Pa imas svetenike koji siluju decu a neces imati budale koji ce crkve nazivati izvorima zaraze... Crkve nisu izvor zaraze samo su doprinele njenom sirenju.

 

Pritom, dve stvari od ovih koje si naveo su sustinski tacne... samo sto iz nekog razloga se ocekuje da se ne izgovaraju glasno a ako se izgovore onda je to NAPAAAADD NA CRKVUUUU AAARRRGHHHHH... i tako to... :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Bilbija рече

Podatak imas kao sto imas i podatak koliko recimo kosta odrzavanje vododvoda u Kragujevcu, ili popravak mosta na Moravi, odrzavanje semafora u Beogradu ... za sve to bi mogao da postavis pitanje i posao Republicke i li gradsjke Valde bi se sveo na odgovaranje na besmislena pitanja.... koliko metara kabla je potrozeno na eletrifikaciju nekog prigradskog naselja ili za izgradnju kanalizacije ... Sve je dokumentovano i placeno iz budzeta Srbije ili Grada Beograda, Kragujevca itd i svi ti podatci su javni, ta pitanja o "ceni" su opoziciona besmislena smaranja. 

Nađe li više taj javni podatak?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...