Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 30 минута, gavrosaurus рече

AV.jpg

Jedna od najboljih Koraksovih do sada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

FSDS.jpg

Голе батеее!

Никада у новијој повијести престони град није био загађен толиком количином гована као што сте ти и твоји. Енде!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, feeble рече

Koliko demagogije, bruka i sramota sta radi vise

Neko je dodao svoje komentare u videu ali cuje se sta ludak govori

Био један твит, тада...

Када беше тај Бабић постао познат гледе "ваздуПлохова", иако како сам каже да је машински инџилир.

Ајд` човек погреши у страсти дијалога, па омакне му се слово, речца, реч, реченица...

Но, овај сват из Бање Врњачке, као што се сећамо, баш инзистираше на "ваздуплохову".

Углавном, тада када то беше актуелноо, био неки твит, после га нисам могао наћи.

Углавном, по сећању. лик "твитовао". Цитирам:

"Онај ваздуплоховац, ко је и шта је званично-не знам. Али сам прилично уверен да ми је пре неколико година када бејах у Врњцима, код локалног вулканизера окрпио гуму!"

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da se podsetimo "bespilotnog vazduhohoova"(koji aklamacijom radi lakšeg izgovaranja postade "vazduplohov"-istina, tako reče u poslednjem mu stavu snimka)

Inače "priča" je dobila i svoju v. 2.0, nadomak Vrnjaca - u Kraljevu gradu, gde je gradonačelnik Karanovački/Rankovački pričao o obnovi "aerodrUma" u Lađevcima.

Inače, svat koji za sebe kaže da je završio FPN i na istom doktorirao (potencijalni karijerni diplomata :))) - preporuka za gostovanje kod Sarape 12:smeha: ), misao o "aerodrUmu" je takže, poput stranačkog kolege Babića ponovio više puta.

UŽIVAJTE!!!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, feeble рече

Koliko demagogije, bruka i sramota sta radi vise

Neko je dodao svoje komentare u videu ali cuje se sta ludak govori

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Lady Godiva рече

Рупе на путевима никад неће закрпити. Али за подизање удбе на хај тек ниво има пара.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...