Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

Значи, ово је убедљиво НАЈЈАЧЕ до сада!  :))

Неко је направио постер пре неки дан где пореди Небојшу Стефановића са Болдриком из Црне Гује. Убрзо је стигао и одговор...
 

12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: :)) :)) :)) :)) :))  12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: 12:smeha: 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

LANČANI SUDAR U DOLjEVCU: Poginula žena, Zoran Babić: Dobro sam prošao

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:774640-LANCANI-SUDAR-Poginula-zena-petoro-povredjeno-Zoran-Babic-zadobio-prelom-butne-kosti-salju-ga-za-Beograd-FOTO

"Sva sreća živ sam i još ću vas gnjaviti. Nisam životno ugrožen, ali imam prelome noge, butne kosti najverovatnije, sada se sve utvrđuje. Nalazim se Kliničkom centru NIš i ovde su lekari i sestre predivni. Dobro sam prošao", rekao je za Kurir Zoran Babić. 

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3198097/zoran-babic-za-kurir-posle-udesa

-----

Surova Patologija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Tumaralo. рече

LANČANI SUDAR U DOLjEVCU: Poginula žena, Zoran Babić: Dobro sam prošao

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:774640-LANCANI-SUDAR-Poginula-zena-petoro-povredjeno-Zoran-Babic-zadobio-prelom-butne-kosti-salju-ga-za-Beograd-FOTO

"Sva sreća živ sam i još ću vas gnjaviti. Nisam životno ugrožen, ali imam prelome noge, butne kosti najverovatnije, sada se sve utvrđuje. Nalazim se Kliničkom centru NIš i ovde su lekari i sestre predivni. Dobro sam prošao", rekao je za Kurir Zoran Babić. 

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3198097/zoran-babic-za-kurir-posle-udesa

-----

Surova Patologija

Језиво.

Знам ту рампу, често ту идем. Могу да замислим кад ти се иза леђа приближава неко пуном брзином, а испред тебе ауто. И немаш где  :(

А најгоре што сигурно нико неће одговарати за ово. И комедијаш ће и даље да даје вицкасте изјаве...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, GeniusAtWork рече

Језиво.

Знам ту рампу, често ту идем. Могу да замислим кад ти се иза леђа приближава неко пуном брзином, а испред тебе ауто. И немаш где  :(

А најгоре што сигурно нико неће одговарати за ово. И комедијаш ће и даље да даје вицкасте изјаве...

Eh pa ako ikada siđu sa vlasti...

Mada ne znam ni kako će do tada da se izvlače sa ovim.. Čista krivična odgovornost, bode oči.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Tumaralo. рече

Čista krivična odgovornost, bode oči.

Oci bode i cist bezobrazluk u izjavi . Potpuni izostanak ljudskosti...ni tracak izvinjenja makar...

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Adelaida рече
Цитат

Dodao je da budućem direktoru Koridora Srbije zeli uspeh u radu, a da predsedniku, stranci i Srbiji stoji na raspolaganju.

:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Adelaida рече
Цитат

 

U Koridorima Srbije Insajderu je danas rečeno da je uhapšeni vozač za stalno zaposlen u Koridorima, a da je automobil, u kojem se vozio Zoran Babić, vlasništvo firme „Trejs“, koja je izvođač radova na Koridoru 10 u Grdelici.

Kompanija Trejs angažovana je i na izgradnji i na održavanju puteva u Srbiji, a poslove je dobijala upravo i od državne firme Koridori Srbije.

Na pitanja Insajdera zbog čega se direktor Koridora Srbije vozio u automobilu koji je u vlasništvu privatne firme Trejs, koja inače izvodi radove na Koridoru 10 i sa kojom kao investitor imaju poslovnu saradnju, u ovom državnom preduzeću rekli su nam da je dužnost izvođača radova da obezbede opremu i vozila za potrebe investitora i inženjera koji vrše nadzor.

 

Ozbiljan bullshit...

 

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Adelaida рече

Kao ponizni građanin, sa zadovoljstvom primećujem da je Babić sasvim ispravno iskoristio priliku da uputi pohvalu našem predsedniku. Jednostavno, nijedan potez, nijedna akcija u ovom kutku svemira nema smisla ako se prema njemu ne odredi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Снимак несреће са сигуроносне камере на рампи

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...