Jump to content

Породица или не

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Trifke рече

Ne staromodna ti ne gine! Nemoj da se izvlacis. Ja sam se kao i ostali gresnici prvo zanimo konfiguracijom a onda me je zanimalo vera itd. 

И ја сам као мала грешница задојена " Старим Вујадином " i " Малим Радојицом ", тако да ме оДма интересовала суштина...:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Рапсоди рече

ја лично никада нисам могла да се заљубим или да ме сексуално привуче  одређена верска конфесија   ( из мешовите верске средине ) па да је не знам како сексуално привлачан или наочит.

:smeh1:

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Војвода7 рече

Одбојна ми је црна боја кожа као и косе очи, није ми то лијепо... а самим тим није ни привлачно

Ali kakve veze boja koze ili oci imaju sa tim jel devojka lepa, zgodna, seksi, itd. Msm, boja koze je tu sasvim nebitna. Plus ako ti odgovara I na drugom planu (slazete se, imate ista shvatanja, itd). 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Trifke рече

evo ja cu odma da te uzmem za duhovnika. (posto si nas ti sve nadisla u duhovnom rastu ovde) Blagoslovi sveta mati!  :) 

Слободно путем ПП...трудићу се по мери твог духовног раста да и савет дадем...:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Војвода7 рече

Привлачне су ми бјелкиње, самим тим нисам асексуалан а ни геј, не знам уопште како ти тако нешто пада на памет...

Немогуће. Апсолутно и потпуно немогуће. Ако су ти привлачне белкиње, онда лажеш да ти ниједна црнкиња или азијаткиња није. То је мушкарцу физички и биолошки НЕ-МО-ГУ-ЋЕ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

И ја сам као мала грешница задојена " Старим Вујадином " i " Малим Радојицом ", тако да ме оДма интересовала суштина...:D

Evo ti nesto cisto da se opustis i ponesto naucis. Ja sam se prilicno poucio iz ove pesme! ;) 

 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

Слободно путем ПП...трудићу се по мери твог духовног раста да и савет дадем...:D

Znaci puce Arsenije kao duhovnik. Kada ti krenes ima cela Srbija da se obrati! :)

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Juanito рече

Једине две варијанте кад је могуће да мушкарцу ниједна црнкиња или ниједна азијаткиња не буде привлачна је ако је геј или асексуалан. Нема треће.

Tacno. Ili imaju ideoloske razloge, ali opet to nema veze sa seksualnom privlacnoscu, pa tako neki iako tvrde da nikad ne bi bili sa crnkinjom ili azijatkinjom opet se pale na njihove zene. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Рапсоди рече

Разна су тумачења...јеврејски језик је специфичан и почесто нелогичан. Преводи су дискутабилни...мени је лично нелогично зашто би проклео само једног сина због очевог греха, а не и остале. 

Pa i meni je nelogicno da se tako nesto desi i tim pre ono racionalno istorijsko tumacenje ima smisla. Nije niko nikog prokleo, vec je u pitanjh pokusaj kasnijeg jevrejskog pisca da opravda zlodela svog naroda.

Samo sto Nojeva kletva dela svog sopstvenog potomstva nije bila dovoljna pa su ukljucili posle i Boga u tu pricu... satro Bog im naredio da genocidisu komsije...

Цитат

Из наше перспективе можда, али знајући њихове обичаје, традицију и културу....и те како има везе са животом . 

Nema nikavog smisla ni iz njihove perspektive ili bilo cije perspektive.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Православни Србин рече

Slazem se. I voleo bih da Sasa odgovori zasto mu crnkinje ili azijatkinje nisu privlacne.

 

пре 3 минута, Православни Србин рече

Ali kakve veze boja koze ili oci imaju sa tim jel devojka lepa, zgodna, seksi, itd. Msm, boja koze je tu sasvim nebitna. Plus ako ti odgovara I na drugom planu (slazete se, imate ista shvatanja, itd). 

 

Па мени има везе, не могу да дам некакво објашњење, једноставно је тако, боја коже ми је одбојна,, зашто је тако...не знам..

пре 5 минута, Juanito рече

Немогуће. Апсолутно и потпуно немогуће. Ако су ти привлачне белкиње, онда лажеш да ти ниједна црнкиња или азијаткиња није. То је мушкарцу физички и биолошки НЕ-МО-ГУ-ЋЕ.

Не знам зашто си толико увјерен да друга раса може бити непривлачна. И ти имаш нешто што ти је код жена привлачно односно непривлачно, мени је непривлачна црна боја коже односно косе очи...теби је можда нешто друго...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Војвода7 рече

Не знам зашто си толико увјерен да друга раса може бити непривлачна. И ти имаш нешто што ти је код жена привлачно односно непривлачно, мени је непривлачна црна боја коже односно косе очи...теби је можда нешто друго...

Може бити кад размишљаш о томе рационално.

Али кад се нађеш у друштву једне такве даме, тешко да ти хормони не би прорадили. Мозак се онда искључи.

  • Радостан 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Војвода7 рече

Па мени има везе, не могу да дам некакво објашњење, једноставно је тако, боја коже ми је одбојна,, зашто је тако...не знам..

Ok, to je tvoja stvar, samo kazem da mi zaista deluje zacudjujuce da jednom hetero muskarcu neka zena moze biti neprivlacna samo zbog boje koze. Ajd da nije zgodna, da nije lepa pa I da razumem, ali da je I zgodna I lepa I sve, ali samo je boja koze drugacija, to mi je neverovatno.

Na primer, ja vise volim kad zene imaju malo vise tamnu boju koze, ali to ne znaci da mi neka lepa I zgodna devijka izrazito bele koze nece biti privlacna. Boja koze je tu meni sasvim nebitna.

Nzm, ne kazem moguce je da ima ljydi kojima je to bitno. Na kraju svako ima svoj ukus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Grizzly Adams рече

Може бити кад размишљаш о томе рационално.

Али кад се нађеш у друштву једне такве даме, тешко да ти хормони не би прорадили. Мозак се онда искључи.

Amen brother! :navijanje:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Grizzly Adams рече

Може бити кад размишљаш о томе рационално.

Али кад се нађеш у друштву једне такве даме, тешко да ти хормони не би прорадили. Мозак се онда искључи.

Da. Ja sam na primer inao dosta predrasuda o Kinezima, a onda dodje kod nas u selo jedna kineska porodica, I njihova cerka, uu sto lepa i zgodna cura. I nema tu, zaboravi ja sve sto sam mislio o Kinezima. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Војвода7 рече

 

Па мени има везе, не могу да дам некакво објашњење, једноставно је тако, боја коже ми је одбојна,, зашто је тако...не знам..

Не знам зашто си толико увјерен да друга раса може бити непривлачна. И ти имаш нешто што ти је код жена привлачно односно непривлачно, мени је непривлачна црна боја коже односно косе очи...теби је можда нешто друго...

Bioloski je nemoguce. Ako si zdrav fizicki i pshicki, nemoguce je da ti kap hormona ne radi prema lijepim crnkinjama ili azijatkinjama. 

Najmanje sto mozes reci je da se vise napalis na bjelkinje, ali da imas privlacnost i prema ostalima. Ako tvrdis da nije tako o da ti hemija radi samo za bjelkinje, lazes samog sebe, mozda svjesno mozda nesvjesno.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...