Jump to content

Породица или не

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Muramasa рече

Kako konfesija seksualno privlači?

Jel tako što se neko popali na hrišćanku sa onim silnim posuknjama i krinolinama ili na paganku koja se brčka u plićaku za kupalo ili igra oko vatre?

Bravo! Tesko mi je to da priznam ali bravo!  :navijanje:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Muramasa рече

Kako konfesija seksualno privlači?

Односно не привлачи....не знам али знам да мене не привлачи....како не знам, али знам да не....:)))

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Рапсоди рече

Односно не привлачи....не знам али знам да мене не привлачи....како не знам, али знам да не....:)))

Znas sta, razumeo bih te da kazes da te moze privuci ali neces zbog vere i to bi bilo normalno i bas onako kako treba. To je ono sto znam kod svih ljudi koje sam upoznao. Dobro sada si udata ali kako si znala da neko nije pravoslavac. Mislim vidis momka i zaljubis se a onda ukapiras da nije pravoslavac. 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Muramasa рече

Jel tako što se neko popali na hrišćanku sa onim silnim posuknjama i krinolinama ili na paganku koja se brčka u plićaku za kupalo ili igra oko vatre?

Зависи каквог си духа, за оне површније сигурно су привлачније  голишаве у плићаку, а за оне финијех духовног сустава...у неоткривеном се крије драж :D

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Trifke рече

Znas sta, razumeo bih te da kazes da te moze privuci ali neces zbog vere i to bi bilo normalno i bas onako kako treba. To je ono sto znam kod svih ljudi koje sam upoznao.

Е знаш шта...сада си упознао и некога који је другачији од свих људи које си до сада упознао....:D

 

пре 4 минута, Trifke рече

Dobro sada si udata ali kako si znala da neko nije pravoslavac

Шеееесто чуло....

пре 4 минута, Trifke рече

Mislim vidis momka i zaljubis se a onda ukapiras da nije pravoslavac. 

То је за ниже расе, видиш и заљубиш се....:smeh1:  код мене је било  свиди ти се кад  полако откриваш. Нисам заљубљива на први поглед никад била. :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Lady Godiva рече

Ако сам ишта научила од Хуанита на овом форуму, то је да је Сашина изјава да му црнкиње и азијаткиње "једноставно нису привлачне" bullshit.

У ствари можемо унапред да знамо да не постоји теоријска шанса да стрејт мушкарцу неће бити физички привлачна ни једна црнкиња/азијаткиња. Можда он не жели да буде у вези с женом друге боје коже (што је његово право и његова ствар) али то свакако није због непостојања сексуалне привлачности. 

Једине две варијанте кад је могуће да мушкарцу ниједна црнкиња или ниједна азијаткиња не буде привлачна је ако је геј или асексуалан. Нема треће.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Е знаш шта...сада си упознао и некога који је другачији од свих људи које си до сада упознао....:D

 

Шеееесто чуло....

То је за ниже расе, видиш и заљубиш се....:smeh1:  код мене је било  свиди ти се кад  полако откриваш. Нисам заљубљива на први поглед никад била. :D

Tacno sam bio medju prorocima kada sam reako da si staromodna. ;)

 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Православни Србин рече

Али, гле, зашто теби нека азијаткиња или црнкиња није привлачна? Рецимо, ако је лепа, ако је згодна и ако је добра, слажете се, имате слична схватања, још је рецимо и исте вере, итд, зашто би ти онда била непривлачна? Само зато јер је друге расе? 

Али, то не можеш све да знаш док не упознаш неку особу друге расе или народа. А да тврдиш унапред да не би био ни са једном јер су ти, наводно, непривлачне, то је већ проблематично. Зар је могуће да нема ниједне лепе, згодне, паметне особе друге расе? 

 

Одбојна ми је црна боја кожа као и косе очи, није ми то лијепо... а самим тим није ни привлачно

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Trifke рече

kada sam reako da si staromodna. ;)

Не тачније би било  надвременска....:D

  • Хахаха 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Lady Godiva рече

Ако сам ишта научила од Хуанита на овом форуму, то је да је Сашина изјава да му црнкиње и азијаткиње "једноставно нису привлачне" bullshit.

У ствари можемо унапред да знамо да не постоји теоријска шанса да стрејт мушкарцу неће бити физички привлачна ни једна црнкиња/азијаткиња. Можда он не жели да буде у вези с женом друге боје коже (што је његово право и његова ствар) али то свакако није због непостојања сексуалне привлачности. 

Slazem se. I voleo bih da Sasa odgovori zasto mu crnkinje ili azijatkinje nisu privlacne. Jer kao sto kazes ne postoji nijedan razlog da nekom muskarcu  zena druge rase bude neprivlacna. Ok mozda neka pojedina ali da mu nijedna nije privlacna, to je nemoguce.

Sto rece Huan cak ni robovlasnici nisu mogli da odole, tako da je prica kako nijedna ne moze biti privlacna glupost. 

E moze biti da neko to tvrdi iz ideoloskih razloga, jer ima neke ideoloske poglede na odredjenu grupu (npr.crnce ili azijate, itd). Ali tu je problem upravo sto onda taj covek ne shvata da emotivno/seksualni odnos sa nekom osobom je najlicniji moguci odnos sa iskljucivo tom osobom a ne sa grupom kojoj on pripada. Ali to nikako ne utice na njihoc odnos. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

Једине две варијанте кад је могуће да мушкарцу ниједна црнкиња или ниједна азијаткиња не буде привлачна је ако је геј или асексуалан. Нема треће.

Amin brother! :navijanje:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја мислила овЂе ћу на форуму причат са духовним громадама, кад оћеш мало сутра, све саме пубертетлије...:smeh1: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

Не тачније би било  надвременска....:D

Ne staromodna ti ne gine! Nemoj da se izvlacis. Ja sam se kao i ostali gresnici prvo zanimo konfiguracijom a onda me je zanimalo vera itd. 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Ја мислила овЂе ћу на форуму причат са духовним громадама, кад оћеш мало сутра, све саме пубертетлије...:smeh1: 

evo ja cu odma da te uzmem za duhovnika. (posto si nas ti sve nadisla u duhovnom rastu ovde) Blagoslovi sveta mati!  :) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

Једине две варијанте кад је могуће да мушкарцу ниједна црнкиња или ниједна азијаткиња не буде привлачна је ако је геј или асексуалан. Нема треће.

Привлачне су ми бјелкиње, самим тим нисам асексуалан а ни геј, не знам уопште како ти тако нешто пада на памет...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...