Jump to content

Породица или не

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Аурор рече

Колико ја знам - не, али вероватно да јесте неки. Боље и да не знам.

Што?

Пало ми је на памет кад си споменуо контролисању нагона. Не знам шта би тек рекао за њих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ђорђе Р рече

Дал можеш да замислиш оправдан разлог зашто неко не би оженио циганку, а да није расни разлог?

Ја могу једино да замислим предрасуде. Јер то значи да неко Циганку/црнкињу/азијаткињу не посматра као конкретну личност са својим добрим и лошим особинама, него сматра да се добре и лоше особине испољавају кроз биологију. Тако да су "сви исти", неко друге боје коже - или већ која разлика се узима - не може никада да има особине које би сматрао пожељнима јер је тако биолошки условљен. Што је потпуна небулоза која нема везе са реалношћу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Lady Godiva рече

Пало ми је на памет кад си споменуо контролисању нагона. Не знам шта би тек рекао за њих.

Па и они се понашају лоше често. 

Нисам могао да верујем да их има да шаљу слике полног органа кад неку мувају... 'Начи wtf?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Аурор рече

Нисам могао да верујем да их има да шаљу слике полног органа кад неку мувају... 'Начи wtf?

То је стварно врхунац лудости... Шта ли мисле ти болесници... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Аурор рече

Па и они се понашају лоше често. 

Нисам могао да верујем да их има да шаљу слике полног органа кад неку мувају... 'Начи wtf?

ihh bre..slike samo u početku i vrlo brzo se prelazi na video

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Vladan ::: рече

Цура треба само да на нету нађе слику неке транџе која има рецимо обе "алатке" и пошаље храбром "ромеу" и ствар решена, трајно :) 

jednoj mojoj sex lutki dosađuju sa slikama i snimcima...najbolje je kad zajedno odgovaramo i pošaljemo neku konkretnu akciju ili  kad ih ja počnem zezati..neverica pa lađenje

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, goranger рече

jednoj mojoj sex lutki dosađuju sa slikama i snimcima...najbolje je kad zajedno odgovaramo i pošaljemo neku konkretnu akciju ili  kad ih ja počnem zezati..neverica pa lađenje

Зрели сте изгледа да прочитате чувену књигу "Како да постанем сфингер?" :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan ::: рече

@goranger  Ма шала из чувене серије "Љубав на сеоски начин", заборави...

Hehe.. ja googlam a knjige nigde

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:) Цела серија је пуна драгоцених бисера, има нешто по јутјубу па може да се пробере.

@Juanito Иначе у серији је приметна опуштеност женских, не безвезно промискуитетна, него једноставно нема данашње напетости и исфолираности о којој смо раније данас писали...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...