Jump to content

Sta zapravo zeli sadasnja generacija?


Препоручена порука

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Баш сам читао мало пре неки чланак који каже да је боље ако вам пријатељи/родитељи пронађу брачног друга, а да ми због својих емоција врло често рђаво изаберемо.
Шта ви мислите? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, srema рече

Баш сам читао мало пре неки чланак који каже да је боље ако вам пријатељи/родитељи пронађу брачног друга, а да ми због својих емоција врло често рђаво изаберемо.
Шта ви мислите? :D

I jesu ti našli? :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, srema рече

па јесу, и то колико пута, али сад друго је шта ја оћу... :)

Pa što ne slušaš roditelje? :D

  • Свиђа ми се 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, ninaana рече

Dobro, a u čemu je problem da nađeš sam?

Cimanje je mnogo vece jer moras da se dopisujes i cokoladiras je po gradu, da saljes poruke za laku noc i dobro jutro. Evo juce je bio dan zaljubljenih, moras da kupis medu i zeku i posle cvet za 8.mart itd. u nedogled. Mnogo je bolje i jeftinije da te roditelji i prijatelji ozene odmah i onda dobijes sve na gotovo i mozes da se vadis posle kako ti ne slavis te glupe praznike i tako na konto toga ne kupujes nikad poklone vec za te pare izadjes sa drugarima u provod.  U svakom slucaju nema tu velike razlike, sve je macka u dzaku  :D:D:D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni nije cimanje da se dopisujem sa onim ko mi se sviđa, a i čokoladirala bih ga iako sam žensko. :D

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, ninaana рече

Meni nije cimanje da se dopisujem sa onim ko mi se sviđa, a i čokoladirala bih ga iako sam žensko. :D

Ne kazem da je cimanje sa onom koja ti se svidja, nego sa devojkom :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чувајте оне миле, драге девојке са којима можете да се глупирате и смејете, пред којима можете да заплачете и да се оголите, а да оне то никада не искористе против вас, чувајте их добро и држите их чврсто, јер ћете ако их једном изгубите слати пијани поруке у три ујутру  некој шмизли "желим да те видим у црним халтерима" и кад отрежњење једном дође  осећаћете се јадно.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, ninaana рече

Dobro, a u čemu je problem da nađeš sam?

парафразирам, нису све девојке такве али отприлике: "Јаоооо, па не знам, ја сам сад изашла из дуге везе па је боље да се виђамо само тако кад смо у близини, а у међувремену можемо да радимо шта оћемо."

Проблем је што ти не можеш једноставно "Е, па ова неће везу, од овог тренутка нећу више да мислим о њој, него о оној девојци што виђам сваке недеље на Литургији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 7 минута, srema рече

парафразирам, нису све девојке такве али отприлике: "Јаоооо, па не знам, ја сам сад изашла из дуге везе па је боље да се виђамо само тако кад смо у близини, а у међувремену можемо да радимо шта оћемо."

Проблем је што ти не можеш једноставно "Е, па ова неће везу, од овог тренутка нећу више да мислим о њој, него о оној девојци што виђам сваке недеље на Литургији."

A šta te privlači kod te koja neće vezu, ionako nemaš uspomene na zajedničke trenutke jer niste ni bili zajedno? 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...