Jump to content

Вучићева посета Хрватској

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Препоручена порука

Како оцењујете прилике и догађаје ове посете? Мени је јако пријатан и коректан став председнице Китаровић, а Вучићеви укупни потези су ми такође позитивни.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вучић: По питању будућности немамо супротстављене интересе

Председник Србије Александар Вучић рекао је да је дошао у Хрватску да разговара о отвореним питањима. Истакао је да се српска и хрватска страна готово ни у чему не слажу, али да по питању будућности немају супротстављене интересе. Хрватска председница Колинда Грабар Китаровић каже да се у многим питањима две стране нису сагласиле, да су се у неким приближиле, а у неким ће се у будућности приближити.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/3035682/konferencija-vucica-i-grabar-kitaroviceve.html

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam već noćne more od Vučićeva posjeta , upališ TV iskoče Vučić i preCjednica ,radio , oš čitati novine Vučić , internet izbacuje Vučića ...dođem na ovaj forum da se odmorim i nemoš vjerovati ...:bu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, kopitar рече

Imam već noćne more od Vučićeva posjeta , upališ TV iskoče Vučić i preCjednica ,radio , oš čitati novine Vučić , internet izbacuje Vučića ...dođem na ovaj forum da se odmorim i nemoš vjerovati ...:bu:

Сада видиш како је нама сваки дан. Уживај док можеш. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, kopitar рече

Imam već noćne more od Vučićeva posjeta , upališ TV iskoče Vučić i preCjednica ,radio , oš čitati novine Vučić , internet izbacuje Vučića ...dođem na ovaj forum da se odmorim i nemoš vjerovati ...:bu:

Нама је овде тако и кад Вучић ништа не ради. Мож мислити како је рецимо данас  :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, kopitar рече

Imam već noćne more od Vučićeva posjeta , upališ TV iskoče Vučić i preCjednica ,radio , oš čitati novine Vučić , internet izbacuje Vučića ...dođem na ovaj forum da se odmorim i nemoš vjerovati ...:bu:

Колко тражите да остане тамо?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, GeniusAtWork рече

Нама је овде тако и кад Вучић ништа не ради. Мож мислити како је рецимо данас  :) 

Pa sretan vam praznik " bezvučićevo"!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Lady Godiva рече

Сада видиш како је нама сваки дан. Уживај док можеш. :D

U Češkoj je bio ali nije nikad još na Moravi a mi tamo imamo i mjesto Vlčnov, Vukov.  :D

https://www.vlada.cz/en/media-centrum/aktualne/prime-minister-sobotka-met-the-prime-minister-of-the-republic-of-serbia--vucic-124963/tmplid-81/

https://www.vlada.cz/scripts/detail.php?id=124963&tmplid=766

foto36636_mid.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не смем ни да помислим каква је најезда ботова данас по домаћим медијима. Мора да је пандемија жешћа  :ani_biggrin:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је једна обична фарса и Колинде и Вучића,праве тензије па се као мире, а народ живи ко стока и тамо и овде,мада је Србија дно дна ,најгори смо на Балакану...

Али ето,опробани рецепт,само се потури националзам,нахушкаш и једне и друге и онда стандард,економија и све друго што је суштински битно за народ,пада у воду... ма туга...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Zayron рече

U Češkoj je bio ali nije nikad još na Moravi a mi tamo imamo i mjesto Vlčnov, Vukov.  :D

Води га слободно. Не мораш ни да га враћаш. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, kopitar рече

Imam već noćne more od Vučićeva posjeta , upališ TV iskoče Vučić i preCjednica ,radio , oš čitati novine Vučić , internet izbacuje Vučića ...dođem na ovaj forum da se odmorim i nemoš vjerovati ...:bu:

Биће од тебе Србенда!:smil443643319dc3d:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...