Jump to content

Помени Господе Небојшу

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

 

Preminuo Nebojša Glogovac

 
Nebojša Glogovac
Nebojša Glogovac Foto: Youtube.com / Noizz.rs
share_v1_pintrest_gray_ico.pngshare_v1_facebook_gray_ico.png

Glumac Nebojša Glogovac (48) preminuo je jutros, nezvanično je potvrđeno "Blicu" u Institutu za onkologiju.

Glogovac je pre 10 dana hitno primljen u Institut za onkologiju. Tada su mediji pisali da je čuveni glumac teško bolestan i da je njegovo zdravstveno stanje ozbiljno.

Izvor: Noizz.rs

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ужас, само што смо сазнали да је болестан, а ово ко гром из ведра неба.

Бог да му душу прости и опрости сва сагрешења на овоме свету, Рајско му насеље!

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Useli ga Gospode u Carstvu Svome...nenadoknadiv gubitak za našu kinematografiju... :cmizdrenje::cmizdrenje::cmizdrenje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог да му душу прости.

Туга... Какав глумац... Баш, баш ми жао

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

“Доброта је презрена, односно обезвређена. Све те узвишене и неопипљиве вредности људског духа - попут храбрости, поштења, верности, безусловног пријатељства и љубави - данас су исмејане и нису популарне.
Важно је само колико сте људи преварили. Ако сте преварили много људи и притом зарадили, онда сте намазани и много сте паметни. Тиме добијате поене и нико вас неће презрети. Или, ако довољно дуго то радите, чак и они који су вас презрели у почетку, пристаће на то да сте успели. Данас су тезе замењене и у данашњем систему вредности доброта се граничи са глупошћу. То је погубно, и зато ћемо платити данак, а тада ћемо морати да се вратимо правим вредностима јер су једино оне темељ људског постојања.”

Небојша Глоговац (1969 - 2018)

 

Фотографија корисника Историја Срба

 

Нека те Господ прими у Царство своје 

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог да му душу прими у Своје наручје и усели га у рајска насеља, гдје праведници блаженствују. Диван човјек!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вечан помен.

 

п.с. не могу више , ово ми личи на неку епидемију

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...