Jump to content

Solo: A Star Wars Story

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kako je i najavljeno, ove godine je na redu nezavisni film pod gornjim nazivom. Kao i pretprosle godine "Rogue One", ovaj film nema direktnu vezu sa glavnom linijom sage, ali je, naravno, indirektno povezan samim likom. Pogadjate - prica prati mladjanog Han Sola, i sve sto bi bilo u vezi s tim.

Obzirom da je danas izasao prvi zvanicni teaser, a po vec ustaljenom obicaju ovde na forumu, pokrecem odgovarajucu temu. :)

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се овога баш прибојавам.
Rogue One је био одличан и, по мом мишљењу, било би добро да су наставили тим путем. Филмови који се наслањају на главну сагу, са новим ликовима.
Ако баш треба филм о неком лику посебно, то је требало да буде мастер Јода.
Овако изабрали су најхаризматичнији лик, који своју харизму дугује (готово) искључиво харизми глумца који га је играо. Не видим како било ко може да замијени Форда у улози Солоа. Може прича да буде ок, или феноменални ефекти (у шта не сумњам), али неминовно ће остати тај горак укус другог глумца у тој улози. 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Goku рече

Ја се овога баш прибојавам.
Rogue One је био одличан и, по мом мишљењу, било би добро да су наставили тим путем. Филмови који се наслањају на главну сагу, са новим ликовима.
Ако баш треба филм о неком лику посебно, то је требало да буде мастер Јода.
Овако изабрали су најхаризматичнији лик, који своју харизму дугује (готово) искључиво харизми глумца који га је играо. Не видим како било ко може да замијени Форда у улози Солоа. Може прича да буде ок, или феноменални ефекти (у шта не сумњам), али неминовно ће остати тај горак укус другог глумца у тој улози. 

Za sad, moram skroz da se slozim sa tobom. Bice svakako zanimljivo da se pogleda jos jedan Star Wars film, ako Bog da, ali da su preterali sa izmuzavanjem jedne i iste krave - preterali su. Kad coveku para zamuti i to malo mozga sto ima, on prosto vise ne zna sta radi.

Takodje, zabrinjavajuce je i to sto je u toku snimanja, negde na pola posla, zamenjen reditelj. To samo govori da je bilo neslaganja oko same kicme filma, tj. oko gradjenja price, a to opet ne znaci nista dobro sto se tice samog zavrsnog kvaliteta. Nije dovoljno da ubacis "Falkon" i Cubaku, zamazes malo efekte, i to ti je kao to.

E sad, ja prosto nemam snage da ga u startu odbacim, pa cu svakako da mu dam sansu da se pokaze.

:)

  • Свиђа ми се 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I to je tacno: ako ces da pravis pojedinacne price, onda treba da pricas o likovima o kojima je malo kazano. Kao sto ti i rece - Yoda, a ja da dodam npr. Boba Fett, itd. Ili da se okrene na neku sasvim drugu stranu, kao sto je Dzonsonu (ep. VIII) dodeljeno da pravi sasvim novu trilogiju negde ubuduce.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта знам, нисам баш одушевљен...

За мене су Ратови Звезда увек били прича о тајнама "Силе". Духовна, мистична легенда о дубини људске трагедије, сукобу светле и мраче стране у човеку. Чини ми се да су ови новији потпуно занемарили то као главу тему. "Сила" му дође више као нека површна Хари Потер "магија" уместо филозофске дубине коју је имала изворно. ОК, занимљиво је видети житије Хан Сола, али то је сасвим други жанр...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

Шта знам, нисам баш одушевљен...

За мене су Ратови Звезда увек били прича о тајнама "Силе". Духовна, мистична легенда о дубини људске трагедије, сукобу светле и мраче стране у човеку. Чини ми се да су ови новији потпуно занемарили то као главу тему. "Сила" му дође више као нека површна Хари Потер "магија" уместо филозофске дубине коју је имала изворно. ОК, занимљиво је видети житије Хан Сола, али то је сасвим други жанр...

Slazem se. Skrenuli su dosta od osnove, i jedino su se sad malo nesto vratili u ep. VIII. Inace, kad sam gledao ep. VII, kod prvog gledanja nisam mog`o da se razaberem sta to uopste gledam - jel` to stvarno i uopste Star Wars ili nije? Kad se jednom naviknes na (nedostizni) kvalitet originala, onda ti sve posle dodje nekako bzvz. A opet - odgledas, s nadom da ce negde u buducem periodu da se to nekako otme` izmuzavanju para i vrati pricanju price... :stadaradim:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zvanicna premijera filma zakazana je za 25. maj tekuce godine; ako Bog da, nema cekanja cak do sledece zime... :)

...

570b836488c87613320591d135b57cb0.jpg

https://www.pinterest.com/pin/473159504595035692/

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace, muziku za film radi Dzon Pauel, osim glavne teme - za nju je zaduzen veliki i nezaobilazni Dzon Vilijams... sto je sigurno - sigurno je... :)

https://www.theverge.com/2017/12/30/16833122/john-williams-star-wars-solo-standalone-film-music

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo ti je brate, sto bi rekli - zelje, cestitke i pozdravi. 

Drugim recima, ovo je laznjak, nije pravi trailer, i nema govora da ce da bude film o meni. :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Код мене "револуција" у кући. Овај млађи клинац букмарково сајтове те неке, па прати,па кад ће премијера, да ли ће у Београду бити исто кад и у Америци. Брате...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, obi-wan рече

Ovo ti je brate, sto bi rekli - zelje, cestitke i pozdravi. 

Drugim recima, ovo je laznjak, nije pravi trailer, i nema govora da ce da bude film o meni. :smeh1:

giphy.gif

  • Хахаха 1
Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Grizzly Adams рече

Овај дечко ми је мало превише "женствен" за Хан Сола...

Jeste, moglo bi da se to kaze. Jer Solo u originalu je ziva vatra od coveka, nista manje od toga.

Videcemo kako se snas`o, velike su to cipele da se popune... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...