Jump to content

Блог "Упознај Православље на хрватском језику" проширио делатност на новој адреси

Оцени ову тему


Препоручена порука

VAŽNA OBAVIJEST - SELIMO NA NOVU ADRESU

 
heder-orthodox1.jpg

Poštovani čitatelji, radost nam je da vam na današnji spomen sv. Marka Efeškog, velikog borca za vjeru, možemo predstaviti naš novi blog. Nakon više od pet godina rada, preko 300 članaka, tisuća posjeta i komentara, ovaj blog se više ni vizualno ni tehnički ne može nositi s novim zahtjevima koji stoje pred nama. Novi blog će imati sve sadržaje kao i ovaj, a od novih mogućnosti osobito ističemo podjelu članaka po temama, tako da će čitatelj moći lako i brzo doći do odgovora na pitanje koje ga zanima. Trenutno još uvijek traje unošenje svih starih tekstova u novi blog, uz njihov pregled i ispravke. Onog trenutka kada se to završi, prelazimo u potpunosti na novi blog, a do tada možete na novom blogu proučiti stare članke, iz vremena kada većina vas još niti nisu bili čitatelji bloga, a koji su, zbog skromnih tehničkih mogućnosti, ostali uglavnom skriveni. Zahvaljujemo pravoslavnom misionarskom centru "o. Danil Sisojev" iz Beograda na tehničkom angažmanu, bez kojeg bi ovaj projekt bio nemoguć. Bogu hvala na svemu, i krećemo dalje.
Nova adresa je: https://orthodoxhr.wordpress.com/
 
Objavio/la Pravoslavlje Hrvatska u 19:23 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Veselimo se što ste dobili novi site.Ufamo da će to povećati vašu učinkovitost.U to ime poslušajmo jednu staru hrvatske pjesmu "Serbus dragi Zagreb moj".Poslušajmo je do konca svi i srušit će naše bludnje o Zagrebu.To je pozdrav Zagrebu.Serbus je od servus što latinski znači sluga i time se očituje štovanje.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Августин рече

Veselimo se što ste dobili novi site.Ufamo da će to povećati vašu učinkovitost.U to ime poslušajmo jednu staru hrvatske pjesmu "Serbus dragi Zagreb moj".Poslušajmo je do konca svi i srušit će naše bludnje o Zagrebu.To je pozdrav Zagrebu.Serbus je od servus što latinski znači sluga i time se očituje štovanje.

 

Odlično, samo se poslije ne žalite i ne kukajte kako su vam zbog vašeg etnofiletizma koji niste umjeli da obuzdate i udržite pod kontrolom, to je jače od vas, naravno, razumijemo mi to, svi Hrvati potencijalni konvertiti na pravoslavlje umjesto da budu lijepo dočekani u SPC prebjegli u HPC. :D 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Zayron рече

Odlično, samo se poslije ne žalite i ne kukajte kako su vam zbog vašeg etnofiletizma koji niste umjeli da obuzdate i udržite pod kontrolom, to je jače od vas, naravno, razumijemo mi to, svi Hrvati potencijalni konvertiti na pravoslavlje umjesto da budu lijepo dočekani u SPC prebjegli u HPC. :D 

 

Nisam nažalost znao za taj trend masovnog prelaska hrvata na pravoslavlje niti da se Srbi žale što nije dovoljno masovan.Pošto si se potpisao kao rimokatolik ja ću ti reći da protiv episkopa Rima Franciska nemam ništa niti protiv rimokatolika.Inače kad već pominješ etnofiletizam trebalo bi da znaš šta je to.To je samo zaključak jednog grčkog sabora protiv toga da Bugari dobiju patrijaršiju iz 19 veka.Bugari su se 1000 godina borili za patrijaršiju sve do 1946 kada su je dobbili.Ne znam kakve sve ovo ima veze sa Bugarskom patrijaršijom.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...