Jump to content

Коју бисте веру изабрали? (АНКЕТА)

Оцени ову тему


Коју бисте веру изабрали? (АНКЕТА)  

35 члановâ је гласало

  1. 1. Дакле, у сразу са уводним текстом теме, коју бисте веру* изабрали

    • Православље
      21
    • Римокатолицизам
      1
    • Ислам
      0
    • Јудаизам
      0
    • Протестантизам - "уобичајени" (Англиканци, Лутерани,...)
      1
    • Протестантизам - "екстремнији" (Мормони, Јеховини сведоци,...)
      0
    • Будизам
      0
    • Хиндуизам
      0
    • Зороастризам
      0
    • Гностицизам - у најширем смислу (све гносе)
      0
    • Растафаријанизам
      3
    • Шинтоизам
      0
    • Вуду
      1
    • Виканство
      0
    • Њу ејџ - у најширем смислу (сви "валери")
      0
    • Таоизам
      0
    • Џаинизам
      0
    • Атеизам
      4
    • Древне европске религије (словенска, келтска, грчка, римска,...)
      2
    • Ништа од понуђеног
      2


Препоручена порука

пре 7 часа, Grizzly Adams рече

Која бре тета, ми смо генерација. Млади људи. :)

Pa cak i da je tako ona je teta! :0414_feel:  

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Muramasa рече

Teta je svaka posle 30-te. :)))

Hoces ti biti cika posle 30-te?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Muramasa рече

Kod nas je to malo drugačije. Dvostruki standard. :)))

Mada, neki klinci me zovu tako, od kada sam pustio bradu.

Mene zanima zasto ti je granica 30 godina za zene, a ne 40 ili 50 itd.? Meni su Halle Berry i Ajla kao djevojcice bez obzira na godine:)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако говоримо о 21. веку (када су права на вероисповести злоупотребљавана као ниједно друга) онда дефинитивно атеиста:whackado:

  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Џуманџи рече

Ако говоримо о 21. веку (када су права на вероисповести злоупотребљавана као ниједно друга) онда дефинитивно атеиста:whackado:

Agnostik, cisto da ostavimo prostor za neku vrstu inteligencije, sto moze biti ultra superracunar, napredna civilizacija:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Ronald рече

Mene zanima zasto ti je granica 30 godina za zene, a ne 40 ili 50 itd.? Meni su Halle Berry i Ajla kao djevojcice bez obzira na godine:)

Meni su čike i tete svi posle 30te. Jok, zvaće nas seka i bata :smeh1:. I kad neko kaže za muškarca preko 30 "dečko", vazda ga ispravim-nije dečko nego čovek. Koji crni dečko, konjina matora sprc'o 30 i više godina u dupe, 'oće da bude dečko! E ne može! 

Mislim da i jeste jedan od problema društva što su ljudi od 30+ dečko i devojka...dečko pogotovo, ježim se od toga. Dobar dečko...beži bre budalo jedna :smeh1:.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Meni su čike i tete svi posle 30te. Jok, zvaće nas seka i bata :smeh1:. I kad neko kaže za muškarca preko 30 "dečko", vazda ga ispravim-nije dečko nego čovek. Koji crni dečko, konjina matora sprc'o 30 i više godina u dupe, 'oće da bude dečko! E ne može! 

Mislim da i jeste jedan od problema društva što su ljudi od 30+ dečko i devojka...dečko pogotovo, ježim se od toga. Dobar dečko...beži bre budalo jedna :smeh1:.

Meni je ovo isto čudno. Kad mi kažu "dečko" prosto mi je neprijatno. Mislim se šta sa mnom nije u redu. Mislim se da nisam feminiziran ili slično.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Broken рече

Meni je ovo isto čudno. Kad mi kažu "dečko" prosto mi je neprijatno. Mislim se šta sa mnom nije u redu. Mislim se da nisam feminiziran ili slično.

Ma da bre, kao što sam ja devojka sa stomakom :0426_feel:. Seka me zovu samo Cigančići kad 'oće neke pare da mi uzmu :smeh1:. It ain't cute :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Natasa. рече

Meni su čike i tete svi posle 30te. Jok, zvaće nas seka i bata :smeh1:. I kad neko kaže za muškarca preko 30 "dečko", vazda ga ispravim-nije dečko nego čovek. Koji crni dečko, konjina matora sprc'o 30 i više godina u dupe, 'oće da bude dečko! E ne može! 

Mislim da i jeste jedan od problema društva što su ljudi od 30+ dečko i devojka...dečko pogotovo, ježim se od toga. Dobar dečko...beži bre budalo jedna :smeh1:.

Ali zasto 30 godina? Evo ja tebe ne mogu da vidim kao tetu, dok neke djevojke od 20 itekako mogu. Moja definicija je skup intelektualno-emotivno-estetskih osobenosti, koju vezem sa mladalackim duhom, nevezano za godine. I ako znam kako ti izgledas i koliko imas godina, nekada te ovako vidim, narocito na temama koje te razljute:) 

image.jpeg.ed049e14498a7fc6f73adccde4468062.jpeg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ronald рече

Ali zasto 30 godina? Evo ja tebe ne mogu da vidim kao tetu, dok neke djevojke od 20 itekako mogu. Moja definicija je skup intelektualno-emotivno-estetskih osobenosti, koju vezem sa mladalackim duhom, nevezano za godine. I ako znam kako ti izgledas i koliko imas godina, nekada te ovako vidim, narocito na temam koje te razljute:) 

image.jpeg.ed049e14498a7fc6f73adccde4468062.jpeg

Moderno društvo danas živi po sistemu-ima vremena, 30te su nove 20te...itd. Nije baš tako, jesu se granice pomerile, ali svaka dekada je bitna u evoluciji ličnosti. Viđam ljude mojih godina, muškarce pogotovo, koji ništa ne nauče. Na stranu ono-kaćeš se ženiš i đecu praviš i tako to-nego bukvalno još uvek zamišljaju da su tinejdžeri bez ikakvih pouka koje vreme donosi. Msm nisam za pritisak, ali osvesti se čoveče! Zašto 30? Pa nećeš biti večno na ovom svetu sunce mu poljubim, niko ne kaže da treba da se zbabimo, ali neka emotivna zrelost i mudrost treba da ide sa vremenom. Ako sa 30 još sebe zamišljamo dečacima/devojčicama, onda stvarno da stavimo prst na čelo. Kako ja mogu biti devojčica sa stomakom u 34oj? Devojčice i dečaci nemaju decu...ili ne treba da ih imaju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Moderno društvo danas živi po sistemu-ima vremena, 30te su nove 20te...itd. Nije baš tako, jesu se granice pomerile, ali svaka dekada je bitna u evoluciji ličnosti. Viđam ljude mojih godina, muškarce pogotovo, koji ništa ne nauče. Na stranu ono-kaćeš se ženiš i đecu praviš i tako to-nego bukvalno još uvek zamišljaju da su tinejdžeri bez ikakvih pouka koje vreme donosi. Msm nisam za pritisak, ali osvesti se čoveče! Zašto 30? Pa nećeš biti večno na ovom svetu sunce mu poljubim, niko ne kaže da treba da se zbabimo, ali neka emotivna zrelost i mudrost treba da ide sa vremenom. Ako sa 30 još sebe zamišljamo dečacima/devojčicama, onda stvarno da stavimo prst na čelo. Kako ja mogu biti devojčica sa stomakom u 34oj? Devojčice i dečaci nemaju decu...ili ne treba da ih imaju.

Natasa naravno da te vidim i kao zenu koja je trudna, ali opet to sve zavisi od situacije do situacije, nekada se i ti osjecas kao dijete, nekada bas kao u skladu sa svojim godinama a nekada kao da si starija. Imas ljudi koji su mladi ali emotivno zreli, takodje imas ljudi koji su mladi ali duhom stari. 

Primjetio sam da si ti otkako si trudna opterecena brojevima, hahhahah, godine satrosti, kilogrami, mjeseci trudnoce( to je razumljivo), mozda i testovi hormona itd.:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...