Jump to content

Филмови који се не пропуштају

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Постављена слика

"U ritmu prirode" bi se mogao okarakterisati kao oda zivotu. Predivne scene prirode i okruzenja farme, gde je sniman film, da bi se zatim premestili u shtalu gde krava daje zivot ne jednom vec dva teleta. Jedna od najdivnijih scena u celom filmu.

FILM

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, било је речи о овом филму, али морам поново да га ставим. Редитељ филма Острво, Павле Лунгин, главна улога П. Мамонов (исти онај из филма Острво).

Постављена слика

неки кадрови из филма

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

TSAR, trailer 2009 - ЦАРЬ, a film by Pavel Lungin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придел ангела

Постављена слика

Кажу да је бољи и од Острва...

Преузмите га овде:

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=14&t=22083&p=67089&hilit=Pridel+angela#p67089

п.с.

Имам филм "Цар", давао сам га и неким пријатељима да га погледају. Разочарали су се, искрено...

"Хришћанин увек треба да се радује. Радост је сведочанство његове вере. Радујте се, чеда моја, радујте се и онда кад паднете у велика и тешка искушења..." (Старац Никон Оптински)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

био ми досадан...а субтитле пола на енглеском пола неразумљив...делом и због тога 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

не знам јел био, ал ево га опет.

Дина (1984)

по књизи Френка Херберта, цела научно-фантастична епопеја је једно импозантно издање књижевног дела које прати аристократску фамилију Атреиде кроз историју.

за мој појам, Дејвид Линч није успео да дотакне суштину, али ју је визуелизовао врло интересантно.

врло разноврсна глумачка екипа, интересантно визуелно решење, пријемчива атмосфера направили су заиста култни филм.

Dune Trailer (1984)

имдб

http://www.imdb.com/title/tt0087182/

википедија

http://en.wikipedia.org/wiki/Dune_%28film%29

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је сјајан филм...обавезно погледајте:

Постављена слика

IMDb:

http://www.imdb.com/title/tt0347048/

"Хришћанин увек треба да се радује. Радост је сведочанство његове вере. Радујте се, чеда моја, радујте се и онда кад паднете у велика и тешка искушења..." (Старац Никон Оптински)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

deluje impresivno.

Jel ovo o Ivanu Groznom?

??, ? ????? ???????. ??? ????, ???? ?? ??????.... ????? ????? ???, ? ????? ????? ????...? ????, ?????? ?? ???? ????.... ???, ????? ?? ?????, ??? ?? ???....  ?????? ?? ? ????? ????? ?? ???????? ?????? ????,  ? ??? ??? ?????, ????? ?? ???? ??? ????....  ?????, ??? ?? ?? ?? ?? ?????? ? ??????.... ?????????? ????? ?? ????????? ?? ?? ??????? ?? ??? ??????, ??? ??????.... ??????? ?? ?????????? ????? ????????? ?? ?????????, ??? ?? ???? ?????????? ?????, ??????? ???????? ????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???, ???? ?? ???? ? ???? ?????, ??? ????? ?????? ?? ?? ??????. ??????? ????? ??????, ????? ??????, ?????? ????? ?. ??????? (???? ???? ?? ????? ??????).

Постављена слика

ja pocela da gledam. odlicna fotografija, kostimi, svetlo... kad odgledam do kraja prenosim utiske.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ??? ???, ?? ??? ?? ????.

???? (1984)

jedan od mojih omiljenih  :smiley:

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...