Jump to content

ZEMLJA OKOVANA LEDOM Snežne oluje kose Ameriku, Evropu i Aziju, zarobljeni turisti, odsečena sela, raste broj žrtava, a NAJGORE TEK DOLAZI


Препоручена порука

Amerika je najhladnije mesto na planeti, hiljade turista zarobljeno je na snagom zavejanim Alpima, dok je Kinu pogodila najteža ledena oluja od 2008. godine u kojoj je poginulo više od 10 osoba.

 

48af4a28ee844b749e05b6b508621032.png982d536d5370617284bebeaaf04b0bbc.jpeg4c28f90ef63fd681a64a0efcc38987fe.jpeg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav kontrast, a kod nas ko u prolece... :scratch_head:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čitajući medijske naslove, stekao sam utisak da su temperature u SAD pale ispod -80 stepeni. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Justin Waters рече

Čitajući medijske naslove, stekao sam utisak da su temperature u SAD pale ispod -80 stepeni. 

E bukvalno. Ja reko smak sveta, samo krenuo prvo od Amerike.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad možrmo da se tešimo ovom našom kozoj****** od zemlje-jeste da smo sirotinja, ali bar ne pada sneg u januaru. Jao što mi je drago što živim u ovom birokratskom mulju :smeh1:, vidi kako tamo 'ladno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Војвода7 рече

Код мене данас 17 степени :)

I dalje smo sirotinja Saša, bez obzira što nam nije hladno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

I dalje smo sirotinja Saša, bez obzira što nam nije hladno.

Све зависи колико си задовољан, можеш имати милионе а бити сиротиња. Знам много људи који живе вани, они су већа сиротиња него многи људи овдје, стално кукају...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Војвода7 рече

стално кукају...

Joj što su ti iritantni. To su oni koji nose čemer sa sobom, bez obzira gde žive.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Natasa. рече

I dalje smo sirotinja Saša, bez obzira što nam nije hladno.

Ali smo duhovno bogati... ko to `oce, naravno...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

imageproxy.php?img=&key=8c24cec91e6b6b6eimage.png

...

Ovako je bilo prosle zime kod nas, i trajalo je negde oko 2-3 sedmice. Secam se dobro - jedan period, najtopliji deo dana -8, -10, kako `de. Nocu -17, -20, -22...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, obi-wan рече

Ali smo duhovno bogati... ko to `oce, naravno...

Pa i oni su...samo ako 'oće.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...