Jump to content

Радионица љубави или бојно поље

Оцени ову тему


Препоручена порука

Радионица љубави или бојно поље

свештеник Александар Јовановић, парох храма Вазнесења Христовог, Жарково

 

View full Странице

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, goranger рече

свештеник Александар Јовановић, парох храма Вазнесења Христовог, Жарково

Odlican besednik :skidamkapu:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Sofija_ рече

Odlican besednik :skidamkapu:

Aha, odslusala sam juce ovaj snimak. Svidelo mi se, ne samo ono sto je govorio, nego i nacin na koji je govorio. Ocito mu je stalo da ga ljudi razumeju, a ne da ostavi utisak dubokoumne, visokoobrazovane, sveznajuce osobe, sa kojima se povremeno srecemo. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер, хвала што сте поставили.

Једну једину ствар нисам разумела.Око 12-ог минута. Када каже да зато што жена није жена, муж посеже за алкохолом, друштвом, итд...

Испада да се опет жени на терет ставља избор њеног мужа? Може ли неко да ми објасни шта је хтео да каже, изгледа да сам погрешно схватила.

Јер све остало је беспрекорно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jedino imam dilemu oko feminizma i ako sam imala prilke da licno vidim i dozivim sve lose efekte feminizma oko sebe, ipak ne mogu da se slozim da je sve negativno i ipak smatram da se sa druge strane suvise potencira obaveza zene da bude majka, i ako stoji da je to najuzviseniji zadatak ipak nije bogoborno i da zena bude obrazovana i lekar i predsednik i naucnik i profesor ako za to ima talante od Boga. Uvek se nekako suptilno provuce da je eto to maltene jedini njen izbor dok se za muskarca to nikako ne potencira da mora i treba i najuzviseniji cin je da bude otac i tralala. Samo ta zamerka :)

edit. kad jos malo razmislim ,to je apsurdno pre svega i zeni se stavlja odgovornost za nesto sto nikako ne moze i ne treba sama da nosi. Aj sad kako ce sve zene da budu majke ako nije to isto jedini izbor za muskarce, ne mogu same da zatrudne. Cim nema Hrista(slobode, ljubavi pre svega) odma ljudi pocu nesto da umuju po svom i eto nizbrdice na vidiku.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...