Jump to content

Руски свештеник бодибилдер служи и телу и уму (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Руски свештеник бодибилдер служи и телу и уму (ФОТО)

Објављено 19. 12. 2017.

Протојереј у једној цркви руске Белгородске области скренуо је на себе пажњу медија јер после службе скида своје дуге свештене одоре да би показао своје лепо обликоване мишиће. 

Свештеник Максим Пастуков служи у селу Ивановка у југозападној Русији већ неколико година. Поштован међу својим времешним парохијанима као добар и мудар духовник, овај човек има обожаваоце и на другим местима.

DM_CFwKWAAI3IT9.jpg


На фотографијама које су се недавно појавиле у руским медијима, овај свештеник је обучен само у не баш претерано чедне гаћице. Показујући мишиће, учествовао је у регионалном шампионату у бодибилдингу, и освојио треће место. Овај енергични свештеник такође има црни појас у борилачким вештинама. 

CgFOqGxXEAAt4Ns.jpg


Отац Максим каже да се дуго бавио и духовним и физичким напретком. Служећи својој цркви и парохији, такође је власник теретане за локалне дечаке, где могу да тренирају и развијају мишиће под надзором овог свештеника. Да би успео да отвори “Православни спортски клуб” који је име добио по једном светитељу, а који је опремљен скупом опремом за дизање тегова и фитнес, овај човек је продао своју кућу, како открива у једном разговору.  

22814127_970356556437038_383005096623764
Свештеник каже да младићи не долазе у његову теретану само да би тренирали тела. Често улазе у разговор о вери, наводи он, додајући да он и ван цркве служи као исповедник. Сваки тренинг започиње и завршава се молитвом. 

 

Preuzeto sa: RT: Russian bodybuilding priest serves both body & mind (PHOTOS)

Prevod: Pouke

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Paradoksologija рече

Свештеник Максим Пастуков служи у селу Ивановка у југозападној Русији већ неколико година.

Слика из његовог храма:

9EZUMK3.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vrlo neobicno. ne dopada mi se... "ideja", ali mi bezveze da dam Pari minus. :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Џуманџи рече

Vrlo neobicno. ne dopada mi se... "ideja", ali mi bezveze da dam Pari minus. :D

Па што? :))) Шта фали попу билдеру. Само би му препоручио дасслика у тзв. боксерицама, а не овим "минималкама" :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

не овим "минималкама" :)))

:))

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Џуманџи рече

Vrlo neobicno. ne dopada mi se...

Вероватно не видиш добро кроз те наочаре. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Obrni okreni na ovom forumu se ne moze bez pominjanja gaca bilo kao sustine, bilo kao odevnog svestenog predmeta. :))):))

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Милан Ракић рече

Па што? :))) Шта фали попу билдеру. Само би му препоручио дасслика у тзв. боксерицама, а не овим "минималкама" :)))

Ne znam, ne stima mi; mnogo (da ne kazem - previse) je potrebno novaca za taj rezim ishrane... :/

(sto se golotinje tice, ja bi' i gola isla kad krenu vrucincine, ne dam 5 para :D )

  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lijep covjek i lijepo gradjen, simetrican. Nadam se da ga mnogo hrane i suplemenata, naravno i steroda ne ometaju na duhovnom putu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Paradoksologija рече

Руски свештеник бодибилдер служи и телу и уму (ФОТО)

Објављено 19. 12. 2017.

Протојереј у једној цркви руске Белгородске области скренуо је на себе пажњу медија јер после службе скида своје дуге свештене одоре да би показао своје лепо обликоване мишиће. 

Свештеник Максим Пастуков служи у селу Ивановка у југозападној Русији већ неколико година. Поштован међу својим времешним парохијанима као добар и мудар духовник, овај човек има обожаваоце и на другим местима.

DM_CFwKWAAI3IT9.jpg


На фотографијама које су се недавно појавиле у руским медијима, овај свештеник је обучен само у не баш претерано чедне гаћице. Показујући мишиће, учествовао је у регионалном шампионату у бодибилдингу, и освојио треће место. Овај енергични свештеник такође има црни појас у борилачким вештинама. 

CgFOqGxXEAAt4Ns.jpg


Отац Максим каже да се дуго бавио и духовним и физичким напретком. Служећи својој цркви и парохији, такође је власник теретане за локалне дечаке, где могу да тренирају и развијају мишиће под надзором овог свештеника. Да би успео да отвори “Православни спортски клуб” који је име добио по једном светитељу, а који је опремљен скупом опремом за дизање тегова и фитнес, овај човек је продао своју кућу, како открива у једном разговору.  

22814127_970356556437038_383005096623764
Свештеник каже да младићи не долазе у његову теретану само да би тренирали тела. Често улазе у разговор о вери, наводи он, додајући да он и ван цркве служи као исповедник. Сваки тренинг започиње и завршава се молитвом. 

 

Preuzeto sa: RT: Russian bodybuilding priest serves both body & mind (PHOTOS)

Prevod: Pouke

...ima svega 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али ја не видим ништа, о чему ви причате?:D

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mora da koristi posne bogougodne steroide.:))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...