Jump to content

Креативни покушаји чланова форума ЖРУ

Оцени ову тему


Препоручена порука

за оне које занима,музика је из филма -Гладијатор-

Hans Zimmer - Gladiator [Complete] - CD02 - 03 - Barbarian Horde

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

obavezno gledati fullscreen i odvrnite ton

u slučaju da me youtube zezne i skine mi muziku iz klipa zbog autorskih prava... klip sa muzikom možete preuzeti ovde,jer bez muzike i nije nešto...

http://www.4shared.com/video/5-CQA0ub/HVALA.html

Ја стварно више не могу да коментаришем...

Волим твој рад.

И што би моја професорица  рекла "Е то је ТО"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mense0198626478946378946....... hvala....... ne_shvata

''Имај времена за РАД - то је цена УСПЕХА ... Имај времена за РАЗМИШЉАЊЕ - то је извор МОЋИ ... Имај времена за ИГРУ - то је тајна МЛАДОСТИ ... Имај времена за ЧИТАЊЕ - то је основа МУДРОСТИ ... Имај времена за ПРИЈАТЕЉСТВА - то је пут СРЕЋЕ ... Имај времена за САЊАРЕЊЕ - то је пут ка ЗВЕЗДАМА ... Имај времена да ВОЛИШ и да те ВОЛЕ - то је привилегија богова ... Имај времена да гледаш ОКО СЕБЕ - сувише је кратак дан за себичност ... Имај времена за СМЕХ - то је МУЗИКА ДУШЕ ...''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

0203_cool  баш ми драго,оче  ne_shvata

ево иде линкић....

за 4 схаред

http://www.4shared.com/video/PTNPAdrX/Ruka_bozija_The_hand_of_God.html

све сам се ицепија.... што би рекли наши јужњаци

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

zaboravila sam da kazem da su boje u pozadini klipa posebno upecatljive....a ko je malo slatko dete...ono je ipak najjaci utisak i njegov smeh u citavom klipu... ne_shvata

''Имај времена за РАД - то је цена УСПЕХА ... Имај времена за РАЗМИШЉАЊЕ - то је извор МОЋИ ... Имај времена за ИГРУ - то је тајна МЛАДОСТИ ... Имај времена за ЧИТАЊЕ - то је основа МУДРОСТИ ... Имај времена за ПРИЈАТЕЉСТВА - то је пут СРЕЋЕ ... Имај времена за САЊАРЕЊЕ - то је пут ка ЗВЕЗДАМА ... Имај времена да ВОЛИШ и да те ВОЛЕ - то је привилегија богова ... Имај времена да гледаш ОКО СЕБЕ - сувише је кратак дан за себичност ... Имај времена за СМЕХ - то је МУЗИКА ДУШЕ ...''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

е,видиш...то ти је комшијско....кхм,кхм..... овај,то је моје дете  0203_cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='ne_shvata' />

шта ћу јадан...једино сам њу мого да преварим да снима без пара... добила је после тога плазмицу и суперишка

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

neka je zivo i zdravo...bilo cije da je...bas je slatko...jel decak ili devojcica... ne_shvata

''Имај времена за РАД - то је цена УСПЕХА ... Имај времена за РАЗМИШЉАЊЕ - то је извор МОЋИ ... Имај времена за ИГРУ - то је тајна МЛАДОСТИ ... Имај времена за ЧИТАЊЕ - то је основа МУДРОСТИ ... Имај времена за ПРИЈАТЕЉСТВА - то је пут СРЕЋЕ ... Имај времена за САЊАРЕЊЕ - то је пут ка ЗВЕЗДАМА ... Имај времена да ВОЛИШ и да те ВОЛЕ - то је привилегија богова ... Имај времена да гледаш ОКО СЕБЕ - сувише је кратак дан за себичност ... Имај времена за СМЕХ - то је МУЗИКА ДУШЕ ...''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

шта да ти причам... видећеш и сам некад,кад будеш правио своје клипове....знаш,могли би заиста да преименујемо тему

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

шта да ти причам... видећеш и сам некад,кад будеш правио своје клипове....знаш,могли би заиста да преименујемо тему

Dela. Mislio si kad budem sam imao svoje dete?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...