Jump to content

Дупли налози форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

Мало да одахнете од тешких и свадљивих тема ....ево мало умерене разбибриге у време поста.

Не знам да ли је моја предрасуда....али некако сам убеђена да наши драги поједини форумаши имају дупле налоге  на форуму.

Како им пролази...не  знам ? ( сумњиви послови администрације :ani_biggrin:) Покушала сам сумњу своју у сандук предрасуда одложити, али ми не полази за руком. :)

 

Ево, први сумњиви форумаш је Твртко илити Неша_

Убеђена сам да је Твртко,  наш делија  Јуанито 12:smeha: ев.Жељко , а моЖбит и Гризлић...

Арсенија је исто сумњива била одвајкада....

 

Имате ли исте разбибригашке сумње као ја ? :D

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Muramasa рече

Moji su Slobodnjak i Petar Lozanic. Imam ideju za jos jedan, ali ne otkrivam detalje.

Први ултра преподобни(а )да се појави, знаћу да је твоја маленкост...:D

  • Хахаха 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sumnjam da su Svetlana Pecin Saraguda i Trifke ista osoba, a da je ona svađa oko prevoda  bacanje prašine u oči. Sad je pitanje ko je od njih dvoje original ne_shvata tj. da li je osoba koja se krije iza ta dva naloga muško ili žensko.

Zatim, Lapis i Kratos, sumnjivo do bola. Kratos je tvrd momak, mačo, ali preko Lapis ima potrebu da pokaže svoju nežnu i osećajnu stranu. 

Muramasa i Vojvoda7 isto pod znakom pitanja, kao dr Džekil i Mr Hajd :scratch_head:

Rapsodi i Danče, isti ritam, brane Pravoslavlje od liberala koji bi da ga skroje kako im drago, s tim što Rapsi fura, kao, klasiku i poeziju, a Danče metal i hard rock, sve je to kamuflaža ;)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Phoebe рече

Grizzly je Jace Jerimoth. Jeste primetili da se Jace pojavio otkad je Grizli na odmoru? :D

 

Ajmo dalje... 

Nije..Jace je drugi forumaš..

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Muramasa рече

Vojvoda7 se šlihta administraciji. Meni bi to bilo ispod časti.

Propo,ko Šešelj :))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Si koji se kriju pod nekim pseudonimom su Sumljiva lica. 0405_feel:nene:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svi aktivni clanovi su u stvari jedna osoba koja prica sama sa sobom. Ta osoba je upload-ovala svoju svest na forum, tako da on sada ima svest o svom postojanju i raste, razvija se i uci od preostalih clanova koji jos uvek nisu pali pod njegov uticaj. Dok konacno ne zauzme ceo internet i sve uredjaje, ukljucujuci i nase usisivace i elektricne sporete. ↓↓↓↓↓↓↓  Mislim logicno je, razmislite ....

1.JPG.ec20aa9c8bc09fca7c62a42f267ba6ba.JPG

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 7.12.2017. at 23:49, Muramasa рече

Mali hint: prvih par meseci neće trolovati. :)

Мислим да нећеш то реализовати јер на овом форуму нема довољно људи који би се упуштали у неку већу расправу (једино ако би тровао као Вучићев присталица). :)

Али када би тако нешто радио, мислим да би троловао као женско. Не знам зашто, али те видим као једну преподобно патетичну младу жену. Само би кукао, авај, о својој грешности и недостојности. Пола форумаша би се примило на тебе. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...