Jump to content

Veliki Brat vas prati...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako duže vreme koritiš Chrome, još si prijavljen na sinhronizaciju browsera sa Google nalogom, Google vrlo dobro zna ko si i šta si. Imaju veoma dobar profil o tebi i tako prodaju marketinčkoj agenciji kvalitetnu robu. Mada ja mislim, ali nisam siguran, da sam nekako sprečio da moj profil prodaju reklamama, tako što sam isključio čuvanje istorije (pretraga, lokacija, istorija pregledanja na serveru) pod kategorijom za "privatnost".

https://myactivity.google.com/myactivity?utm_source=my-account - sve je ovde "pauzirano".

  • Свиђа ми се 1

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma jok, njihovih servisa ne koristim ič, ali android imam otkad je propao Firefox OS (pre Androida sam to koristio, kupio neki Alcatel sa FFOS). Još i da kažeš jbg, šta je u terms and conditions, to ti je, kad ono cvrc, oni i van toga dokazano rade bljuvotine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Икар Губелкијан рече

Ma jok, njihovih servisa ne koristim ič, ali android imam otkad je propao Firefox OS (pre Androida sam to koristio, kupio neki Alcatel sa FFOS). Još i da kažeš jbg, šta je u terms and conditions, to ti je, kad ono cvrc, oni i van toga dokazano rade bljuvotine.

Zato lepo uzmes normalan telefon, i ne boli te glava...

https://www.mts.rs/privatni/uredjaji/telefoni/telefoni-uz-postpejd/detaljnije/107861/nokia-3310-ds

Nokia-3310_1_product_preview_600x600px.j

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...