Jump to content

Онај који пости и моли се, бори се за свој народ. Ваша бол, је оружије и одбрана нашег народа!


Guest

Препоручена порука

пре 2 минута, Живановић Дејан рече

Што се тиче латинице и ћирилице просто је. Прво није латиница него УС тастатура. Значи није čćĐććđž nego ccDcDz. Radi se o US tastaturi. I ako si Pravoslavan i pravis gramaticke greske u zurbi i koristis tastaturu, jer programiras u jednom prozoru a u drugom kuckas dok ti vriste zena i deca. 

То је реланост Православних на интеренту са УС тастатуром који порграмирају гооглају на енгелском, док им неко вришти за врат. И малтретира их да нису Православни Срби и Војцници ако Користе Латиницу. Није латиница!

И латиница и америчанска тастатаура. Ау брате мој....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Зато и мрзим форуме. На задату тему разглабам о небулозама. немам ни живаца ни времена. не звао се ја жика а и не зовем се тако. А ви kako hocete!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ti prvi pišeš nebuloze. Džaba ti bol. Bol ti sam po sebi neće doneti moć. Bol je samo znak da si dobro obavio trening, a moć dolazi tokom oporavka.

Ako ti je bol sam sebi svrha, nema tu ni trunke moći, nego patetično prenemaganje i izigravanje mučenika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Sto se tice Amerike i US tastarure. Postoji verovanje u Svetoslje u Biznisu u Srbiji. Pare od Ameriku, a Srce u Srbiju i Rusiju. Mi smo istok zapadu i zapad istoku.

Tako da ti smrdljivi dolari koje zaradis donose relikvije srpskim manastirima, hrane srpske borce, gladnje pri crkvi. Pisao ja latinicom ili cirilicom.

Па ућивај те :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 4 минута, Muramasa рече

Ti prvi pišeš nebuloze. Džaba ti bol. Bol ti sam po sebi neće doneti moć. Bol je samo znak da si dobro obavio trening, a moć dolazi tokom oporavka.

Ako ti je bol sam sebi svrha, nema tu ni trunke moći, nego patetično prenemaganje i izigravanje mučenika.

 Јесте. Салжем се да после боли дође Bаскрсење.  A и ти се слажем видим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Драшко рече

Sestro Srbi, velikim slovom!!!!

праштај и помјани брате, али обневидех  од Боли, омакло ми се неће више, све је то од деловања нечастивог.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Да се разимемо. Ако погледате моју апликацију јасно пише да преносим искуста од психозе Ф23.8 . Тако да сам стварно луд. Нити то кријем.

Сложили смо се. Хвала. Довиђења

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Живановић Дејан рече

Свака част сестро на закључку. Менструација му онда дође исто као сила нечастивог. Помјани и помени.

не брате то је Бог казнио  жене још ономад када је прамајку Еву изгнао из раја, праштајте.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Живановић Дејан рече

Nije nijedom ko voli Srbiju od nas u interesu da nash pati. Ma sta on verovao ili radio, neko njegov je i nas i moj. Mala smo bara sa puno krokodila. Ako smo ujedinjeni mozemo da  se branimo. U ratu je sve jedno je si moler, diretor, copav, svi se borimo za isto kako znamo i imemo. Za sve nas i nasu decu. 

Izvilini nemam nista protiv tebe niti protiv nikog ko veruje drugacije. Nasi smo. Srecno u Borbi! 

Извини, а шта бранимо и о каквој борби је реч? Нисам баш гледала вести, да се није заратило? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У епским народним песмама овако има о коњима: коњ алат, коњ дорат, коњ шарац, коњ који устопице по три бедема прескаче..а највише ми се свиђа коњ лабуд. Није дигресија већ подсечање да смисао не мора увек отпрве да се види.

У лирским народним песмама јеленак гором иде. За њим кошутица, тек друг да му буде. Опет није дигресија. Само подсећање да једни без других не умемо. Није нам дато.

Моји ђаци писали диктат из ћирилице. Не знају. Заборавили. Чуде се. Размишљају. Нека, нек размишљају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...