Jump to content

Da li neka devojka hoce decu da mi rodi?

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

Ovaj mladić je uspeo da izgradi inostranu karijeru, obezbedi sebi život kakav želi, ali da bi u potpunosti bio srećan, na putu mu stoji mala prepreka. Nikola Jovanović, oženjeno Volf, sada ima posebnu molbu.

Nikola Jovanović, sada Volf

 

 
Foto: Facebook / screenshot Nikola Jovanović, sada Volf
share_v1_pintrest_gray_ico.pngshare_v1_facebook_gray_ico.png

S obzirom na to da je u srećnom braku sa muzičarem Ijanom Volfom, Nikola je želeo da zajedničku sreću upotpuni i jednim detetom. S obzirom na biološke prepreke koje imaju, Nikola je sada, putem društvene mreže fejsbuk zatražio pomoć od pripadnica lepšeg pola.

 

Nikolina objava na društvenoj mreži "Fejsbuk"

 

Foto: Facebook / screenshot Nikolina objava na društvenoj mreži "Fejsbuk"
share_v1_pintrest_gray_ico.pngshare_v1_facebook_gray_ico.png

"Da li hoće neka devojka da mi rodi decu?", zapitao se Nikola na društvenoj mreži i uputio javni poziv.

Mnoge prijateljice su se upravo ponudile da one budu te koje će na svet doneti njegovo dete jer gaje veliku ljubav prema svom dugogodišnjem drugu, poznatom manekenu.

Ijan i Nikola

 

Foto: Facebook / screenshot Ijan i Nikola
share_v1_pintrest_gray_ico.pngshare_v1_facebook_gray_ico.png

Ijan i Nikola uživaju u bračnom životu, a neretko posećuju i egzotične destinacije i žive, kako i sami kažu, onako kako žele.

 

http://www.blic.rs/zabava/vesti/nas-poznati-maneken-je-pobegao-iz-srbije-ozenio-se-muskarcem-a-sada-zeli-da-ima-dete/qq7c5hr

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pošaljite Volfika u Prag, to ne bude problem. Tamo ce o njega biti dobro postarano. :D 

Kad ponudi zanimljivu kompenzaciju u eurima ili dolarima javice ih se kandidatki dovoljno za čitav regiment djece,

https://www.youtube.com/watch?v=lOK-8CfKrn0

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ради те деце, надам се да неће ниједна.

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam da li spadam u neke mnogo lieralne ili kako se to vec klasifikuje, ali samo citajuci novine  vidim koliko u Srbiji ima musko zenskih brakova u kojima deca pate najstrasnije toliko da bi manjkavosti ovih ljudi mogle doci kao blagoslov u odnosu na njihove bioloske roditelje.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Beži bre budalo jedna :smeh1:.

Znaš li ti šta je trudnoća i šta znači izneti tih 9 meseci :0426_feel:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Лапис Лазули рече

samo citajuci novine  vidim koliko u Srbiji ima musko zenskih brakova u kojima deca pate najstrasnije

Ovo je nažalost tačno, ali mi ne znamo kako je u homosexualnim zajednicama. Da li se oni svađaju-sigurno, da li ima nasilja-ne znamo, niko o tome još ne priča.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Никола не прати актуелности очито. Само мало нек се стрпи.

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Лапис Лазули рече

ali samo citajuci novine  vidim koliko u Srbiji ima musko zenskih brakova u kojima deca pate najstrasnije toliko da bi manjkavosti ovih ljudi mogle doci kao blagoslov u odnosu na njihove bioloske roditelje.

Патња деце у хетеросексуалним браковима  апсолутно не значи срећу деце а благослов никако у геј браковима. Нешто што је накарадно у самој основи не може послужити као образац среће никоме. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Natasa. рече

Ovo je nažalost tačno, ali mi ne znamo kako je u homosexualnim zajednicama. Da li se oni svađaju-sigurno, da li ima nasilja-ne znamo, niko o tome još ne priča.

Vise nasilja nad djecom ima od strane heterosexualnih i homosexualnh parova koji su ih usvojili nego od strane bioloskih roditelja. Takodje vise nasilja ima i medju partnerima nego odstrane njih prema djeci.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Рапсоди рече

Нешто што је накарадно у самој основи не може послужити као образац среће никоме. 

360_borat_lebanon0109.jpg

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Рапсоди рече

Патња деце у хетеросексуалним браковима  апсолутно не значи срећу деце а благослов никако у геј браковима. Нешто што је накарадно у самој основи не може послужити као образац среће никоме. 

Ja to nisam ni rekla. :)

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Natasa. рече

Ovo je nažalost tačno, ali mi ne znamo kako je u homosexualnim zajednicama. Da li se oni svađaju-sigurno, da li ima nasilja-ne znamo, niko o tome još ne priča.

Ne mozemo. Samo kazem da sam ja u situaciji nekih heteroseksualnih parova koji su osvanuli u novinama, bila bi u fazonu, gejevi , ma suuuper brate, nek se svadjaju nek rade sta oce manje je zlo. Govorim dakle o ekstremnim primerima a kojih je nasa okolina sve bogatija i bogatija. Sakacenje premlacivanje zlostavljanje podvodjenje prodaja i tako dalje...a eto oni su imali kako selo voli da naglasi dobar obrazac za zivot jer su im mama i tata roditelji, gde bi neki(ne kazem ovi) ali neki tata i tata i mama i mama bil ko andjeli svetlosti naspram ovih bioloskih.

A naravno da ni najsavrseniji gej brak ne moze da izadje na crtu dobroj i zdravoj bioloskoj porodici.

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Muramasa рече

Ja sam mislio da se pederi iskljucivo udaju. Dakle, to mu je udato prezime.

Зависи дал је активан или пасиван, активан се жени а пасиван удаје, бар ја тако мислим...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 2 минута, Војвода7 рече

Зависи дал је активан или пасиван, активан се жени а пасиван удаје, бар ја тако мислим...

Koji god da je, nema žena u opticaju, tako da ni jedan ne može da se oženi. Jedino im preostaje udaja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...