Jump to content

Типови побожности наших форумаша

Оцени ову тему


Рапсоди

Препоручена порука

Инспирисана текстом О.Рдована Биговића као и беседом оца Александра Јовановића о типовима побожности, наиме  више о девијантним типовима побожности , отварам шаљиву тему где свако треба себе да препозна и да се јавно исповеди :) као и да шаљиво друге препозна  и метне их на тему ....без увреде молим !!!

 

Вежите се полећемо !!!!!!!!

Теолошке  баје, носиоци свих црквених информација , они који држе Бога у џепу :ani_biggrin: како рече о.Александар Јовановић, су,су ( О.Ђуровић, ОБи Џедај, Лазар Лепи, Николић проматрач звезда, Милојков и остали  ) 

Социјални, активистички тип - Парадоксална

Моралисти лицимури - Рапсоди :)) итд,итд.....

АЈ сад ви....

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 64
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Ја бих ту био "невјерујући вјерник" (?)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Интересује ме има ли ГМО православаца међу нама...:ani_biggrin:

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Bokisd рече

Tvrda linija...  :0120_angryy:  ...   ( :ani_biggrin: )..

Хард православац ....:)

пре 2 минута, Ћириличар рече

Ја бих ту био "невјерујући вјерник" (?)

Оксиморични православац....:)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kako kad...to kod mene varira....

ponekad liberalna, ponekad prepodobna...:smeh1:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pravoslavni agnostik

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Pravoslavni agnostik

Ne kradi mi tip pobožnosti :tongue:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Кратос рече

Ne kradi mi tip pobožnosti :tongue:

Htjeo sam da dodam i liberal, ali ovdje se to uzima zdravi za gotovo, ali neka bude onda mekolinijaš, za razliku od tvrdolinijaša :)

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Bokisd рече

Tvrda linija...  :0120_angryy:  ...   ( :ani_biggrin: )..

Pravoslavni taliban :smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Кратос рече

Ne kradi mi tip pobožnosti :tongue:

Ти си ратнички монах. Боље се процијени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...