Jump to content

Форумаши, у улози богова из грчке митологије

Оцени ову тему


Препоручена порука

Да почнем :)

Твртко - пљунути Пигмалион ....12:smeha:  надам се да  појашњење није потребно...

Ај сад ви....:)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Muramasa Ares

:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мали преседан...

Риле - Римска богиња правде Јустиција :D

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Милан Ракић - Дедал 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мурамаша - Хад :)

  • Хахаха 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je l' mogu da budem Demetra? Meni ona jedina skroz super boginja - ne da na šćer, do Hada po nju. Ili moram da budem neka Medeja, Pandora, Skila, Haribda, Kirka...?

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Себе видим само као Пенелопу :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rapsodi je Atena (Minerva),definitivno. Malo mi se izmešala u glavi grčko-rimska mitologija,sme li ubuduće da se lupa ili da obnavljam gradivo? :D

Marina je Afrodita.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja jedini sa mojim nickname-om ulazim u ovu vašu priču... ;) 

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, εργασία рече

Ja jedini sa mojim nickname-om ulazim u ovu vašu priču... ;) 

Пошто ме и самог Рапса сместила међ смртнике, а сеја Фиби примети да с` измешали Греческа и Рома, онда ни теби неће "круна с` главе спасти" ако ти га се надене име Титус Оператури

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja Dionis definitivno :D

Dionysos Louvre Ma87 n2.jpg

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...