Jump to content

Српкиње се и даље масовно одричу наследства у корист браће и то им је савршено нормално

Оцени ову тему


Снежана

Препоручена порука

пре 1 минут, εργασία рече

Ja sam ovde već odavno markiran za sve i svja.

Čekaj tek si doš'o :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Juanito рече

Ма за то web програмирање и не треба мозак...

i te kako treba mozak, ne jedan, nego cesto citavi timovi mozgova, zavisi sta se radi, moras prvo imati smisla za arhitekturu aplikacija pa tek onda to i odradjivati, citava vizija je potrebna, mnoge desktop aplikacije danas imaju svoju web verziju, a web alatima mozes da pravis i desktop aplikacije svake vrste, sem sto ne mozes da pristupas bas direkt nozicama procesora nit je to kome potrebno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, εργασία рече

Ja sam ovde već odavno markiran za sve i svja.

јесам те лепо питала, како немаш потребе да се шлихташ...сад се чупај сам :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Čekaj tek si doš'o :smeh1:

Znaš kako, mislim bez obzira na sve, ne bismo trebali nikome da se sklanjamo. ;) 

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, εργασία рече

Znaš kako, mislim bez obzira na sve, ne bismo trebali nikome da se sklanjamo. ;) 

sta ima da se sklanjas ja cu te zgaziti traktorEm cim mi se ukaze prilika, nista mi se ne svidjas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, εργασία рече

Znaš kako, mislim bez obzira na sve, ne bismo trebali nikome da se sklanjamo. ;) 

Dok te ne popusti entuzijazam, al to nije sklanjanje, nekad jednostavno nema smisla igrati šah sa golubom :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ko normalan u ovo doba ne spava, mislim ja za sebe javno tvrdim da nisam normalan, ali ako mi vi sad krenete pricati da ste normalni, onda cu morati kod psihijatrada dam intervju, jer me pocinjete plasiti

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

јесам те лепо питала, како немаш потребе да се шлихташ...сад се чупај сам :smeh1:

Snežo, ja naivno pomislih da ću zbog onih mojih haltera da nadrljam ovde na forumu, kad ono viđu vraga, moji pozdravi i muzičke čestitke trn su u oku! :unbelieveble:7896634ne_shvata

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, kordun рече

i te kako treba mozak, ne jedan, nego cesto citavi timovi mozgova, zavisi sta se radi, moras prvo imati smisla za arhitekturu aplikacija pa tek onda to i odradjivati, citava vizija je potrebna, mnoge desktop aplikacije danas imaju svoju web verziju, a web alatima mozes da pravis i desktop aplikacije svake vrste, sem sto ne mozes da pristupas bas direkt nozicama procesora nit je to kome potrebno

За web не треба мозак. Web програмирање није програмирање. Право програмери програмирају у асемблеру, а по икономији се може допустити евентуално C. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, εργασία рече

Snežo, ja naivno pomislih da ću zbog onih mojih haltera da nadrljam ovde na forumu, kad ono viđu vraga, moji pozdravi i muzičke čestitke trn su u oku! :unbelieveble:7896634ne_shvata

само ти поздрављај и пуштај музику, не сме нико да те бије :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, kordun рече

sta ima da se sklanjas ja cu te zgaziti traktorEm cim mi se ukaze prilika, nista mi se ne svidjas

Gde će ti duša, pazi da se ne prevrneš negde, mlogo si crvco', a i švabijen policaj trenira stogoću! :aplauz:

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

само ти поздрављај и пуштај музику, не сме нико да те бије :smeh1:

Jel beše to reko' Zloboleon Jednoparta, pa nas svi redom trsiše!!! Idem da isključim zvučnike iz momenta... 0122_tuk:takeoff::0222_shocked:

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Juanito рече

За web не треба мозак. Web програмирање није програмирање. Право програмери програмирају у асемблеру, а по икономији се може допустити евентуално C. 

Za meki shading nije potrebna intenzivna seturacija, već lagano klizanje preko epidermisa, uz konstantne ekstenzije, da bi trag bio nježan. Za razliku od shadinga, puna seturacija inka ide intenzivno, ali ne i invazivno uz jači napon, da bismo izbjegli devastaciju epiderma.
E ne znam jesi li ti mene što shvatio, ali ja tvoj post apsolutno nisam, a trudila sam se...i kad bih morala živjeti od programiranja, ja bih crkla od gladi. Ljudi, ja vam se divim...ali stvarno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ayla рече

Za meki shading nije potrebna intenzivna seturacija, već lagano klizanje preko epidermisa, uz konstantne ekstenzije, da bi trag bio nježan. Za razliku od shadinga, puna seturacija inka ide intenzivno, ali ne i invazivno uz jači napon, da bismo izbjegli devastaciju epiderma.
E ne znam jesi li ti mene što shvatio, ali ja tvoj post apsolutno nisam, a trudila sam se...i kad bih morala živjeti od programiranja, ja bih crkla od gladi. Ljudi, ja vam se divim...ali stvarno.

Da ja moram da živim od tetovaža, em bih bila gladna, em bih dobila batine :smeh1:

Lo%C5%A1a-portret-tetova%C5%BEa.jpg

http://tetovaze.info/wp-content/uploads/2013/06/Loša-portret-tetovaža.jpg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šteta što u poslednje vreme slabo dolazi Paradoksologija. Ona je za ove teme broj 1. Njene stavove i rezon volim da čitam

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...