Jump to content

Српкиње се и даље масовно одричу наследства у корист браће и то им је савршено нормално

Оцени ову тему


Снежана

Препоручена порука

пре 3 минута, Ayla рече

Lijepa je samoća, vjeruj mi. 1324_womens

па оно јесте, осим ако не гајиш заове уместо мачки :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Ayla рече

Lijepa je samoća, vjeruj mi. 1324_womens

Ima svojih prednosti svakako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta ste bre žene navalile na tu imovinu ko gladna godina?Đe vam je hrišćanska skromnost i zadovoljenje sa onim što ionako nemate?:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Кратос рече

Đe vam je hrišćanska skromnost

Na istom mestu đe i vama :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Al su muški osetljivi danas :smeh1:, al' ja sam svejedno zahvalna što živim u ovim vremenima :), makar i u Srbiji :sunce:, ima i gorih mesta na svetu :).

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Кратос рече

Šta ste bre žene navalile na tu imovinu ko gladna godina?Đe vam je hrišćanska skromnost i zadovoljenje sa onim što ionako nemate?:smeh1:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Natasa. рече

Al su muški osetljivi danas :smeh1:, al' ja sam svejedno zahvalna što živim u ovim vremenima :), makar i u Srbiji :sunce:, ima i gorih mesta na svetu :).

 

Zar nisi kod braće đapaniza?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Кратос рече

Zar nisi kod braće đapaniza?

Živim u Japanu, srce u Srbiu :smeh1:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10/23/2017 at 20:34, Зосима рече

И моја мајка и тетке су се одрекле у корист ујака и не видим да је то погодило било кога

Ujak ti oteo imovinu :ani_biggrin: , zar te to ne pogađa? :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 26.10.2017 at 13:36, Zayron рече

Jesil ti bona uopšte iz Bosne, situacija "na terenu" je još i mnogo gora, kad je ovako na Moravi možeš mislit tek kako je u Bosni! (iz filma Nasljedstvo - kad Moravak naslijedi milione) :) 

По бабине линије из Хрватске и Мађарске, по бáбине линије, Врбаска бановина, Дубровник и Бока Которска :naklon:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немам чега да се одрекнем, јер ништа ми и не припада, пошто ништа нисам родитељима ни стекла, него сам само узимала током школовања и незапослености.

Ако којим несрећним случајем (неке лоботомије или тако нечег што разум одузима, не дај Боже) родитељи буду нешто преписали на мене, одмах ћу то све брату проследити да види шта ће са тим да уради.
Он има 22 године, жену и сина, са којима је остао да живи у родитељској кући. Ја сам отишла одавно. Нормално је да је то тамо све његово, и шуме и њиве. И не да је његово, него ћу и да му помажем да реновира све што треба, да купи још земље, ако треба, да прошири, да умножи... Тиме ћу враћати родитељима за њихово давање мени, јер ћу помагати брату да сачува све што су отац и мајка својим (не мојим) радом створили. И и даље ће све бити његово и нека му је на корист и славу.

Е, да, и поносим се мојим братом што је остао на имању, да продужи за још једну генерацију светлост огња. Због тога му се (с)клањам, јер већи крст носи од мене.
Замисли, ја отишла и још да се вратим да узмем и опет да одем. Па требало би ме спалити да не постојим кад бих то урадила, не дај Боже.

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Марина Савковић рече

пошто ништа нисам родитељима ни стекла

Nije ni on :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...