Jump to content

Ударна "вест" данашњег Блица: Митрополит Амфилохије вређа жене и релативизује фашизам

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 18 часа, Muramasa рече

Dve veze i kombinacija od februara, ali jbg, ja hoću nešto stabilno, da traje duže od stihije i strasti.

То можеш остварити само са женом која има ДУШУ....:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 434
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Рапсоди рече

То можеш остварити само са женом која има ДУШУ....:D

Ja sam od februara imao tri ozbiljne veze, dve veridbe, svadbu, neku vanbracnu decu,   svakog vikenda po dve kombinacije, 6 it's complicated relationship-a , i placao kad kod vidim neku da stopira. Pa se ne hvalim 12:smeha::D:D lol 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Djapa рече

Ja sam od februara imao tri ozbiljne veze, dve veridbe, svadbu, neku vanbracnu decu,   svakog vikenda po dve kombinacije, 6 it's complicated relationship-a , i placao kad kod vidim neku da stopira. Pa se ne hvalim 12:smeha::D:D lol 

Nemoj da se zbuNjavas 10403669_634479596662619_3714916019335742699_n.jpg.5cb54bf38b889865c2ed4a1be4715773.jpg fora, salim se ...ponekad zaboravim da nisam u krugu prijatelja gde se svi razumemo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Muramasa рече

Ne dušu. Samo da bude arijevska boginja i sve je rešeno. Recimo ovakva:
hqdefault.jpg

Мислиш на плаву косу и бео тен...:ani_biggrin: 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Branka62 рече

Ne tvrde.

У Србији се годишње уради око 17.000 абортуса, показују најновији званични подаци Института за јавно здравље Србије "Милан Јовановић Батут".

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/2762707/alarmantno-velik-broj-pobacaja-u-srbiji.html

I 17 000 je užasno velika brojka. Zašto je potrebno da se uvećava i to više nego 10x?

Не увећавам ништа (зар неко стварно мисли да ја то сад намерно увећавам), само сам навео да сам тако прочитао, навео сам извор и навод да стручњаци тако тврде. Дакле, имашп линк и извор. Наравно да је и 17 000 много, мени је веома жао што је тако и не сад још неко тврди да ја то увећавам.

Страшно. Има извора који тако кажу, ништа не измишљам нити увећавам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Православни Србин рече

зар неко стварно мисли да ја то сад намерно увећавам

Nisam ni tvrdila da si ti uvećao. A nisam čak ni pomislila da si namerno uvećao, već da si brzopleto preneo neproverenu vest.

 

пре 16 минута, Православни Србин рече

навео сам извор

Evo, nije me mrzelo, prelistala sam celu temu i nisam pronašla naveden ni link ni izvor. Ako sam ja propustila da to vidim, molim te, postavi ih ponovo.

"... према званичним подацима сваке године се у Србији изврши 200 000 абортуса." - ovo nije tačno

"....tvrde medicinski stručnjaci." - koji medicinski stručnjaci i gde su to tvrdili?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Iulianus рече

Rekoh, "kada budeš malo stariji"...

Ja sam "ortodoksni" ateista. Ti spadaš u neku vrstu "protestantskih" ateista, tj. ateističkih jeretika. I sa vama nemam(o) niti želim(o) da imam(o) bilo šta in komon.

Opaaa ima raskola i međ' ateistima :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

Pre svega, u ovakvim, osetljivim diskusijama, treba biti precizan koliko je to moguce; Ti Avocado, koliko mi se cini, pises/razmisljas u efemernim sferama; kada hriscanin poredi pojam kritika ili osuda--to za nas ima veliku razliku. Priznaces da kritika uglavnom dolazi of licnog (pa makar I subjektivnog) misljenja, na osnovu licnih ubedjenja, dok pod osudom, hriscanin smatra da je osudjena licnost, a ne pocinjeni greh. Dakle velika razlika u znacenju ovih termina. Prema tome, itekako ima smisla to sto je brat PS pokusao da istakne.

Ok... semantika...

 

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

Sto se tice ostalih Tvojih komentara, zaista nije potrebno ici iz krajnosti u krajnost. Mislim da niko , a posebno PS ne razmislja u takvim dimenzijama, kao sto su olako donosenje odluka o abortusu--to niko ne misli, niti govori.

On reče da veliki broj tu odluku donese "bez dvoumljenja"... na to sam i odgovorio...

 

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

Pre bih rekla da Ti pribegavas suprostavljenim stavovima kako bi diskfalifikovao sagovornika. ;

Nije mi to bio cilj...

 

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

nasi episkopi su pozvani upravo da prevazilaze krajnosti I da odgovorno, pastirski, shodno darovima koje mu je Gospod podario, da vodi narod Boziji ka spasenju.

Ako su na to pozvani onda veoma često u tome fejluju...

 

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

Ono sto je PS naglasio, je da bas zato sto ne poznajes Mitropolita, da se ne zadrzis samo na nacinu proiznosenja besede, vec da prepoznas bol I muku koju nosi, zbog nas ovakvih...

Ne prepoznajem...

 

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

Sta je dobro za Crkvu ili nije, ostavicemo Glavi Crkve da rukovodi, a nama (ukljucujuci I nas klir) je dato da budemo jedno u Hristu! Priznaces da nase vladike imaju najvecu odgovornost za duhovno stanje svoje pastve, tako da nema prostora da pogresno shvatas da je u ovom slucaju Mitropolit insistirao da kaze sta mu je na dusi, posto-poto, a ponajvise da se radi o nekakvom "pucanju", vec zbog istinske brige za duhovno stanje svog naroda, prosto vapi za nasim kolektivnim pokajanjem.

Nemam takav utisak...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sada ti zaista povjerovah da ti treba čista duša samo, i da ti fizički izgled nije bitan...bravo!
A i čini mi se da je mnogo čađav za arijevske boginje.

Послато са SM-A520F користећи Pouke.org мобилну апликацију

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Икар Губелкијан рече

A i čini mi se da je mnogo čađav za arijevske boginje.

Послато са SM-A520F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Priča Džej kako je Anica Dobra bila svojevremeno najbolja riba u gradu i da je san svakog Ciganina da se oženi belom ženom :smeh1:

Bez ikakve insinuacije na Muramasinu etničku pripadnost, sad sam se samo setila Džeja kad stavi čađav i arijevska boginja u istu rečenicu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...