Jump to content

Ударна "вест" данашњег Блица: Митрополит Амфилохије вређа жене и релативизује фашизам

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Natasa. рече

Samo nemoj ti da mi pričaš šta je realno :mahmah:.

Nek ti prica Erin Pizzey. 

Mada je ona po tvom misljenju "ili glupa ili nekom duva u ego"

sto govori koliki si ideolog..... tebi je neprihvaljivo da neka zena ima negativno misljenje i argumente protiv feminizma... svaka koja tako nesto kaze je ili glupa ili duva u ego..

A ni studije koje citira ovaj clanak nisu istiniti: https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2016/may/18/womens-rights-happiness-wellbeing-gender-gap

 

;)

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 434
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 9 минута, Natasa. рече

Ma idi begaj šta mi napriča :0212_rolleyes:.

Žena koja ti to tvrdi ili je priglupa ili nešto hoće od tebe pa ti pumpa ego kako je nekad bilo bolje. Češka to uši muškarcu kad ti umilno priča kako bi volela da obigrava oko tebe i kuće. Samo da ti se nabaci na grbaču.

 

Нема потребе да се љутиш и да овако лично и срдито реагујеш. Никога на желим да врежам, поготово не жене. Нисам рекао да сам против женских права, чак нисам ни рекао да подржавам патријархат, али схвати да је феминизам такође идеологија. И нисам ја етикетирао феминизам као такав, већ управо овај радикални феминизам.

Онај почетни, либерални, је био ок, али овај данас, сачувај ме Боже. Све живо се карактерише као ,,женомржња". Претеривање је то, веруј ми. И жене су жива бића и не видим ништа лоше да се и њима нркад упути критика и зашто би биле изузете од тога. А некада и оштрија критика није мржња, већ управо критика.

пре 13 минута, Natasa. рече

Mnooogo je lakše sedeti na d***tu i laskati kako si ti pravi čovek, pravi muškarac nego poraditi na sebi i biti ravnopravni partner.

Нико ово није тврдио и сада већ није лепо да ми подмећеш нешто што и нисам рекао. Ако се критикује феминизам, не значи да мрзи жене, као што ако неко критикује, рецимо, комунизам не значи да мрзи сиромашне.

Или ти мислиш да је феминизам нека ,,догма" и да је ван критике. Ако тако мислиш, онда је то већ тоталитаран начин размишљања. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Џуманџи рече

Какав НДХ кад је лепо рек'о - хића и муске? :D

Ок, ја сам само навео пример НДХ. Ето, могли би они који подржавају абортус мало да пресаберу цифре. Али и своје ставове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Православни Србин рече

Или ти мислиш да је феминизам нека ,,догма" и да је ван критике. Ако тако мислиш, онда је то већ тоталитаран начин размишљања. ;)

Ma jok, moze da se kritikuje ali se zna da oni koji kritikuju ili mrze zene ili su glupe zene. 

Cisto da znas na cemu si.... 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Вилер Текс рече

Хахахаха. А колико извлаче из Србије? Где им је табела са профитом из колоније? Невероватни су :))

Бачи поглед вође:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Православни Србин рече

Ок, ја сам само навео пример НДХ.

Знам, него ја волим прецизност. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Млађони рече

Zene su najsrecnije u porodicnom okruzenju, a feminizam to okruzenje hoce da unisti. 

Сматрам да је ово истина, и мислим да има доста доказа за то, и зато сам пре свега и рекао да је феминизам унесрећио жене, а не зато што сам против женских права, што мислим да мушкарац треба да буде женин господар а она његова робиња, итд.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo što sad radiš je toliko nisko, da nemam reči!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Млађони

Довиђења.

Овај пут, ма колико молио, нема више повратка. Нађи неки нови форум који ћеш да трујеш.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Млађони рече

Ma jok, moze da se kritikuje ali se zna da oni koji kritikuju ili mrze zene ili su glupe zene. 

Cisto da znas na cemu si.... 

 

Невезано сад за вашу свађу, али приметио сам код многих жена које подржавају феминизам, да чим неко жели то да критикује ту идеологију, одмах га оптуже да је ,,женомрзац", што је по мени бесмислено. То је по мени тоталитаран начин размишљања, свака идеологија треба да буде критикована,  па и феминизам. У супротном, то је тоталитаризам.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Православни Србин рече

Невезано сад за вашу свађу, али приметио сам код многих жена које подржавају феминизам, да чим неко жели то да критикује ту идеологију, одмах га оптуже да је ,,женомрзац", што је по мени бесмислено. То је по мени тоталитаран начин размишљања, свака идеологија треба да буде критикована,  па и феминизам. У супротном, то је тоталитаризам.

 

Nije ženomrzac, ali reći da je feminizam upropastio žene je pregrubo.

Jeste danas sve radikalno, ali nije da nije doneo ništa dobro.

Naravno, tu ne ubrajam abortus.

E, sad, abortus i jeste tema ovde.

Ako je život majke u pitanju, šta da se radi...nužno zlo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Страле рече

Ко је Драшко Ђеновић?

Ovo sam pronašla o njemu ne_shvata

http://www.vesti-online.com/Vesti/Tema-dana/581336/Zasto-ljudi-menjaju-veru-4-Otac-ktitor-SPC-a-ja-protestant

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Nije ženomrzac, ali reći da je feminizam upropastio žene je pregrubo.

Jeste danas sve radikalno, ali nije da nije doneo ništa dobro.

Naravno, tu ne ubrajam abortus.

E, sad, abortus i jeste tema ovde.

Ako je život majke u pitanju, šta da se radi...nužno zlo.

Унесрећио, рекао сам унесрећио. Ево, сада ћу ти навести један пример на коме темељим своје мишљење, али мислим да сам то већ спомињао на форуму.

Моја кума је радила у Немачкој, где је жена код које је радила била васпитавана од малена у том неком феминистичком стилу, ,,буди независна, гањај каријеру, не слушај никог, не дозволи да те мушкарци газе", итд. И та жена је све то успела, и каријеру је велику имала, и образовала се и била је независна, итд. И не знам да ли се удала, не сећам се, али знам да није имала деце. И тако се жалила мојој куми често пута и то речима ,,ја сам несрећна жена, ја немам деце, немам за кога да радим и живим и онда не знам шта ће ми онда све то што сам у животу стекла".

Дакле, сматрам да је породично окружење нешто што жену чини заиста срећном и мислим да је феминизам то  уништио и тиме унесрећио жене. Он ствара сукоб између мушкарца и жене (говорим о радикалном феминизму), ствара чак и мржњу, а за породицу је потребна хармонија, разумевање и љубав, наравно.

На Западу је то ипак горе него код нас, ми још нисмо дотле стигли. А абортус је такође последица и радикалног феминизма који сматра да је то ,,људско право" жене. Е то је, по мени, велики проблем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Православни Србин рече

Дакле, сматрам да је породично окружење нешто што жену чини заиста срећном

И мушкарца такође. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...