Jump to content

Ударна "вест" данашњег Блица: Митрополит Амфилохије вређа жене и релативизује фашизам

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Војвода7 рече

 

Феминизам се изборио да се убија без страха од закона, и онда се неко изјашњава као феминиста, православни феминиста, а феминизам је индиректно побио људи више него било ко(шта) други у историји.

У суштини, феминизам је више унесрећио жене него што их је усрећио. Иако нисам противник женских права, нити сам заговорних неког строгог патријархата (хришћанска породица је идеал најбољи), ипак сматрам да је феминизам, поготово овај радикални који је сада на сцени, суштински унсрећио жене нашег доба.

Да, он отворено правда убиство нерођеног детета и назива га ,,људским правом". Замисли ти, правдају убијање нерођене деце, а називају Митрополита ,,фашистом" јер се он буни против тога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 434
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Šta reći, svet je demonizovan. Tačno prepoznaš nekad u nekom čoveku simptome. Vidiš mu iz ponašanja, iz onoga šta govori, kako se prema drugima odnosi, iz svega vidiš da je pod vlašću demona i rastužiš se, jer mu ne možeš pomoći. Uverila sam se i da različiti ljudi, koji se međusobno i ne poznaju, koriste iste izgovore za svoja sagrešenja, a najteže im je priznati da su grešni, kao što smo svi. To je toliko uzelo maha i kod nas da se organizuju prave hajke na sveštenike i crkvu preko sredstava javnog informisanja. Kao skoro kad su napali sveštenika jer nije održao opelo za onu dečicu nesrećnu, a nisu sirotani ni bili kršteni. Onda napadi da popovi samo hoće pare, a ljudi nemaju. Ali moram da kažem, čisto sumnjam da bi neki sveštenik odbio da krsti dete jer roditelji nemaju da plate, već pre nemaju para za slavlje za 100 ljudi, a bez toga ne vredi. Oprosti mi Bože ako sagreših, ali izgubili smo osećaj za suštinu pa je važnije slavlje od samog krštenja.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mogu ovi ,,borci za ljucka prava,, samo da pljunu Amfilohiju pod prozor,čovek je u pravu,rekao istinu a istina boli hbga.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Драгана Милошевић рече

Моја пок. бака није знала за цаке како да спречи зачеће

Slava Bogu na rodnoj ravnopravnosti i dabogda napredovala.

Znale su babe mnogo više nego što mi mislimo. I kako da spreče i kako da se "otarase". Ne mislim konkretno na tvoju, već generalno na babušķe.

Što se Amfilohija tiče, normalno da će da osudi abortus, bilo bi besmisleno da odobrava.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tipicno za moderne kulturno marksisticke medije. 
Samo da slucajno neko ne uvredi zene cinjenicama o abortusu..

jer eto.. osecanja. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Аурор рече

Dobro nisu rekli da je rasista...

Nije brt, to smo ja i ti mi smo gori od njega. On je samo mizigonista, samo eto mrzi zene. Koja li ga je to povredila da ih ovoliko mrzi prenosenjem hriscanskog pogleda na abortus (da je ubistvo). 


A ja i ti smo veci zeloti od njeg,a mi eto mrzimo i druge rase, cujem i da jevreje nesto ne volimo, o crncima tek da ne pricam. A tek irance i portorikance? Uf pravimo se nadmeno pametni o njima. Rekle mi kosmpolite koji upoznali dvaes coveka iz visemilionskih zemlji pa misle da su veci autoretit da pricaju o tim zemljama od mene. :)) 
 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Православни Србин рече

У суштини, феминизам је више унесрећио жене него што их је усрећио.

Ma idi begaj šta mi napriča :0212_rolleyes:.

Žena koja ti to tvrdi ili je priglupa ili nešto hoće od tebe pa ti pumpa ego kako je nekad bilo bolje. Češka to uši muškarcu kad ti umilno priča kako bi volela da obigrava oko tebe i kuće. Samo da ti se nabaci na grbaču.

Mnooogo je lakše sedeti na d***tu i laskati kako si ti pravi čovek, pravi muškarac nego poraditi na sebi i biti ravnopravni partner.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Кратос рече

Mogu ovi ,,borci za ljucka prava,, samo da pljunu Amfilohiju pod prozor,čovek je u pravu,rekao istinu a istina boli hbga.

I ja sam bio deo tog loseg ponasanja, gde samkritikovao vladike. Dok nisam skapiro kako nas mediji onako generalno lazu. Moj stav po pitanju abortusa se nije puno promenio, i dalje mislim da je besmisleno zabranjivati ga, ali sam svakako drugacijeg pogleda u smislu da li je hriscanski gledano izuzetno eticki neispravno. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@александар живаљев Сјећаш се када сам у теми о Балканској царинској унији говорио о периодичним чланцима који изађу на либералним медијима код нас, о новчаној помоћи Србији? Па, медијска машинерија шљака како за СПЦ тако и са ове стране:

https://www.slobodnaevropa.org/a/28799977.html

Нииииимало провидно. Нииииимало :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Ma idi begaj šta mi napriča :0212_rolleyes:.

Žena koja ti to tvrdi ili je priglupa ili nešto hoće od tebe pa ti pumpa ego kako je nekad bilo bolje. Češka to uši muškarcu kad ti umilno priča kako bi volela da obigrava oko tebe i kuće. Samo da ti se nabaci na grbaču.

Osnivac PRVE SIGURNE KUCE ZA ZENE, erin pizzy se slaze sa njime. Kome ona hoce da ceska usi i bilduje ego? Ona je veliki pionir u borbi za zenska prava a opet se odrice od feminizma i misli sve najgore o njemu. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Erin_Pizzey
 

Known for Establishing Europe's first domestic violence shelters, founding the charity Refuge[1]


 

 

Evo ti sta ona iam da kaze o feminizmu, mozda ali samo moza... tvoje misljenje i posmatranje feminizma nije realno? 
 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Православни Србин рече

У суштини, феминизам је више унесрећио жене него што их је усрећио. Иако нисам противник женских права, нити сам заговорних неког строгог патријархата (хришћанска породица је идеал најбољи), ипак сматрам да је феминизам, поготово овај радикални који је сада на сцени, суштински унсрећио жене нашег доба.

Да, он отворено правда убиство нерођеног детета и назива га ,,људским правом". Замисли ти, правдају убијање нерођене деце, а називају Митрополита ,,фашистом" јер се он буни против тога.

Jeste. I neke statistike potvrdjuju to sto ti pricas. pusti natasu sta ti prica ona je debeli ideolog.
OVo je sa levicarskog medija, toliko si u pravu da i levicari moraju da se slozesa tobom: 
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2016/may/18/womens-rights-happiness-wellbeing-gender-gap 

A odgledaj i ovu erin pizzy, cisto da imas kada te napadaju da si mizigonista. Ili kada ti pisu ovakve stvari tipa "duva ti neka u ego" pa ti je to rekla. 
Ne duva ti nijedna u ego VEROVATNO si 100 % u pravu. 

Zene su najsrecnije u porodicnom okruzenju, a feminizam to okruzenje hoce da unisti. 

|

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Млађони рече

Evo ti sta ona iam da kaze o feminizmu, mozda ali samo moza... tvoje misljenje i posmatranje feminizma nije realno? 

Samo nemoj ti da mi pričaš šta je realno :mahmah:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Православни Србин рече

Нека они који нападају Митрополита узму дигитрон и израчунају колико је Срба побијено, рецимо, у геноциду у НДХ

Какав НДХ кад је лепо рек'о - хића и муске? :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ћириличар рече

Хахахаха. А колико извлаче из Србије? Где им је табела са профитом из колоније? Невероватни су :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...