Jump to content

Koliko u vama ima avanturistickog duha...?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

avanturizam.jpg

 

ako ni sami niste sigurno u to, mozda vam moze pomoci ovaj test...

http://psychologytoday.tests.psychtests.com/bin/transfer?req=MTF8MzIzNHw0NDQ5NjMyfDF8MQ==&refempt=

  • Волим 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da li idete na avanturisticka putovanja ( krecete bez rezervisane karte, skloni ste da menjate pravac putovanje, vremenski uslovi vam ne smetaju, lako stupate u kontakt sa  ljudima koje srecete na svom putu...) ?

da li volite opasne sportove (Rafting, slobodno penjanje, planinarenje, mountain-boarding, speleoturizam ili caving, paraglajding i orijentiring...)?

da li volite da isprobavate nova jela, posebno specijalitete iz nama udaljenih zemalja ?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, JESSY рече

ako ni sami niste sigurno u to, mozda vam moze pomoci ovaj test...

siguran sam da ga imam dosta jer zivim u Srbiji, svaki novi dan je nova avantura.

 

пре 53 минута, JESSY рече

da li volite da isprobavate nova jela, posebno specijalitete iz nama udaljenih zemalja ?

da volim, jedem gde stignem i sta stignem. kad sam gladan nisam sav svoj i ne biram.  

 

пре 43 минута, JESSY рече

da li idete na avanturisticka putovanja ( krecete bez rezervisane karte, skloni ste da menjate pravac putovanje, vremenski uslovi vam ne smetaju, lako stupate u kontakt sa  ljudima koje srecete na svom putu...) ?

da, da idem na posao

 

пре 43 минута, JESSY рече

da li volite opasne sportove (Rafting, slobodno penjanje, planinarenje, mountain-boarding, speleoturizam ili caving, paraglajding i orijentiring...)?

kao sto sam rekao idem na posao, najvise volim voznju bez kvacila, kasnu nocnu dostavu do Srpske Crnje, iznosenje na sedmi sprat bez lifta, neispavanost do onesvescivanja i drugo...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Djapa znas sta, nisi ti nikakav avnturista....:nene:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
On 9.9.2017. at 13:38, Сања Т. рече

Moja najveca avantura je pokusaj da igram igrice svog sina

ako su avanturisticke, onda ok...:D bolje ista nego nista...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ди је мој Пеђа...чуди ме да се није јавио на тему....:smeh1:

Скоро све је пробао, а оно што није, као рецимо банџи....ја не дам :smeh1: а хтео би, стално га на Ади мерка...:ani_biggrin: 

А што се тиче мене лично...планинарење  у зачетку....и пливање  ван ограђене зоне :ani_biggrin:.... и то је нешто .:) 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Рапсоди рече

Скоро све је пробао

svaka cast...:dobro:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

ja sam nikakav avanturista....ne volim avanture bilo kog oblika...:stadaradim:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...