Jump to content

О. Слободан Мајкић: Исцељење Бранка Петковића из Бањалуке у Јагодњаку, још једно чудо Светог Нектарија Егинског

Оцени ову тему


Препоручена порука

Отац Слободан Мајкић, познат по изгради Цркве Светог Нектарија Егинског у Јагодњаку (Барања), поред парохијског Храма Светог Николаја, објавио је на свом фејсбук профилу 1. септембра 2017. вест о исцељењу (од тешке болести: саркоидозе, без употребе прописаних кортикостероида) брата Бранка Петковића из Бањалуке. О томе можете видети више на видео-снимку свједочењу Бранка Петковића пред 50 ходочасника у Егину, снимку који прилажемо (траје око 4 минута).

ИСЦЕЛЕЊЕ БРАНКА ПЕТКОВИЋА ИЗ БАЊАЛУКЕ У ЦРКВИ СВ. ОЦА НИКОЛАЈА У ЈАГОДЊАКУ

СВЕДОЧЕЊЕ ИСЦЕЉЕНОГ БРАНКА, О СВОМЕ ИСЦЕЛЕЊУ ЈЕ ИСПРИЧАО ПРЕД ПЕДЕСЕТ СВЕДОКА НА ПОКЛОНИЧКОМ ПУТОВАЊУ НА ЕГИНУ У МЕСЕЦУ МАЈУ 2017. ГОДИНЕ.
НЕКА ГА ГОСПОД ПОМОГНЕ И БЛАГОСЛОВИ И СВИ ОНИ КОЈИ СЕ МОЛЕ СВЕТОМЕ НЕКТАРИЈУ, НЕКА ИХ СВЕТИТЕЉ И ИСЦЕЛИ!

РАДУЈ СЕ СВЕТИ НЕКТАРИЈЕ, АРХИЈЕРЕЈУ БОЖИЈИ!

 

https://www.facebook.com/1504322654/videos/10214348528896125/


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:slavaaa:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава Христу, Мајци Божијој и Светом Нектарију! Нисам гледала снимак, али сам била са овом групом на поклоњењу Светом Нектарију у мају и сећам се Бранка и његове приче. Заиста су велика чуда Светог Нектарија. 

Свети Нектарије, егински чудотворче, моли Бога за нас! 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Годинама уназад имала сам липом, тј. масно ткиво на леђима, које је прво било величине зрна грашка, затим се повећало на величину кликера, а већ десетак година било је величине јајета. Мало лењост, мало страх и тако ја то ништа нисам дирала нити  се обраћала докторима. Претпостављала сам да је бенигно, али опет...ако ништа друго, није било лепо наизглед. И ето, хвала Богу, после посете Светом Нектарију, то је нестало. То сам приметила негде око месец и по, два након одласка на Егину. Сасвим случајно, док сам се пресвлачила, из навике пазећи да не закачим м. ткиво, ја провалим да га уопште нема. Не знам како пре тога нисам приметила...Не знам ни кад, ни како, ни шта... само га једноставно више нема :)

Слава Богу и Светом Нектарију!

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...