Jump to content

Уморни од православља?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 16 часа, Драшко рече

Smrt fašizmu 

Sloboda narodu 

Tako je!!!!!!!

Ne razumem zašto toliki cinizam i ozlojeđenost. Valjda bi trebalo da se trudimo da pronađemo uzroke koji čine da nam je loše. Ako odeš kod zubara i boli te četvorka popravljaće ti četvorku. Ako ti popravlja sedmicu ništa nije uradio. Najveći fašista je, nadam se da ćeš se složiti, naš egoizam. On čini da nam sve izgleda drugačije i lošije nego što jeste.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 443
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 39 минута, Vanjah рече

Ne razumem zašto toliki cinizam i ozlojeđenost. Valjda bi trebalo da se trudimo da pronađemo uzroke koji čine da nam je loše. Ako odeš kod zubara i boli te četvorka popravljaće ti četvorku. Ako ti popravlja sedmicu ništa nije uradio. Najveći fašista je, nadam se da ćeš se složiti, naš egoizam. On čini da nam sve izgleda drugačije i lošije nego što jeste.

samo sam ciničan

izvinjavam ti se

mislim da je tema o tome da ne budemo neiskreni vernici i nešto što nismo

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Sun14861 рече

Meni je post smor... Praštajte...:))) Nek mi Bog oprosti...

Мени супротно. Најлепши период године.Радост духу.

Буде и неки тренутак кад постане тесно, али кад је са благословом Цркве стварно иде лагано и тај телесни део поста.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин рече

Мени супротно. Најлепши период године.Радост духу.

Буде и неки тренутак кад постане тесно, али кад је са благословом Цркве стварно иде лагано и тај телесни део поста.

 

 

meni je jedina radost duhu intermittent post lchf

jednom il nijednom a max 2put jesti

smatram da je post ako danas pojedem samo 300g sira odjednom ili komad slanine:)))

kilo kruha i tegla marmelade meni nije post. Koliko se ljudi udeblja bas u vreme posta od "posne" hrane

kako li tebi brate uspeva, sta imas na jelovniku

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

meni se redovno dešava ista stvar, prva tri dana povuci potegni, onda mi bude divno (osećam se lagano i raspoloženo) i onda kada se približi kraj posta razmišljam kako je bezveze što će da prestane post i kako bi bilo lepo kada bi mogao ovako čitav život...a onda dođe Vaskrs ili koji već praznik, pa pečenje pa slanina pa ruska salataaaaa... i zaboravim sve prethodno kontemplirano... u roku od 15 minuta

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sve više mislim da nije strašno ni mnogo bitno dal si cepnuo neki burek ili mocart kuglu u sred posta, koliko da si raspoložen i strpljiv prema drugima i učiniš im ono što te zamole

to je po meni veći post, istinskiji reko bih

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, goranger рече

 

meni je jedina radost duhu intermittent post lchf

jednom il nijednom a max 2put jesti

smatram da je post ako danas pojedem samo 300g sira odjednom ili komad slanine:)))

kilo kruha i tegla marmelade meni nije post. Koliko se ljudi udeblja bas u vreme posta od "posne" hrane

kako li tebi brate uspeva, sta imas na jelovniku

Има и тога да су у овим месецима више троши кромпир, брашно и шећер од чега се дебља, него у летњим месецима, и да је јеловник монотон, али има и ових разних мешавина поврћа, шампињона, печеног кикирикија, банана...навикне се.

Право да ти кажем не размишљам уопште шта ћу јести, већ само кажем амин! :D 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, dragisa рече

meni se redovno dešava ista stvar, prva tri dana povuci potegni, onda mi bude divno (osećam se lagano i raspoloženo) i onda kada se približi kraj posta razmišljam kako je bezveze što će da prestane post i kako bi bilo lepo kada bi mogao ovako čitav život...a onda dođe Vaskrs ili koji već praznik, pa pečenje pa slanina pa ruska salataaaaa... i zaboravim sve prethodno kontemplirano... u roku od 15 minuta

Оно прво јаје после Литургије је најслађе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вукашин рече

Оно прво јаје после Литургије је најслађе.

jeste pošto kod drugog i trećeg već osećam kako me seva pankreas :))

  • Хахаха 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Вукашин рече

Мени супротно. Најлепши период године.Радост духу.

Буде и неки тренутак кад постане тесно, али кад је са благословом Цркве стварно иде лагано и тај телесни део поста.

 

Meni su dosadna ta pravila. Malo li je pravila u životu, pa još moram  da pazim i na ishranu. Kad sam imala višak kilograma radije sam trčala da smršam nego držala dijete. To me jednostavno smara... Ne jedem nešto mnogo mesa... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Драшко рече

sve više mislim da nije strašno ni mnogo bitno dal si cepnuo neki burek ili mocart kuglu u sred posta, koliko da si raspoložen i strpljiv prema drugima i učiniš im ono što te zamole

to je po meni veći post, istinskiji reko bih

E baš to...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, goranger рече

 

meni je jedina radost duhu intermittent post lchf

jednom il nijednom a max 2put jesti

smatram da je post ako danas pojedem samo 300g sira odjednom ili komad slanine:)))

kilo kruha i tegla marmelade meni nije post. Koliko se ljudi udeblja bas u vreme posta od "posne" hrane

kako li tebi brate uspeva, sta imas na jelovniku

Kao ja postim, a od mene dosta slanine može biti :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...