Jump to content

Koja biste vrsta mafijasa bili?

Оцени ову тему


Trifke

Препоручена порука

https://www.proprofs.com/quiz-school/story.php?title=what-kind-mafioso-are-you

You got: Old Tradition Mafioso  
 

You keep to your tradition. Family is on first place, but if someone insults you, you will try to clear things by negotiating. Sometimes good, but sometimes people won't pay you respect.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel se "advokat" računa u te vrste? :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Робин Худ...:ani_biggrin:

  • Хахаха 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Grizzly Adams рече

Па знаш ко је био Михајлов најближи сарадник и пријатељ... ;)

8294184e3de1ec24a3cc48a1974c1e15.jpg

Mislim da to nema u filmu ali u knjizi Vito kaže: "A lawyer with his briefcase can steal more than a hundred men with guns"... mislim da je sa tom rečenicom i ubedio Toma da studira pravo i postane konsiljere porodice...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 You got: Ruthless Killer  
 

Lol Lol Lol. Looks like you're just trying to kill anyone in your way, trying to win leadership by eliminating anyone violently. You barely care about anyone, you just want to get dominance.
  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Avocado рече

Mislim da to nema u filmu ali u knjizi Vito kaže: "A lawyer with his briefcase can steal more than a hundred men with guns"... mislim da je sa tom rečenicom i ubedio Toma da studira pravo i postane konsiljere porodice...

A ima ljudi koji misle da nije dobro da deca čitaju romane o mafijašima... i da mogu da zbog toga naprave pogrešne izbore u životu...  :0205_whistling:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  You got: Calm Dominator  
 

If someone insults your family, you will try to clean them up. But, you try to escape violent conflict and all settle down by words.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Avocado рече

Mislim da to nema u filmu ali u knjizi Vito kaže: "A lawyer with his briefcase can steal more than a hundred men with guns"... mislim da je sa tom rečenicom i ubedio Toma da studira pravo i postane konsiljere porodice...

Види се ко је читао лектиру!

И извукао животну поуку... :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...