Jump to content

Implanti ispod kože. Da li je ovo znak zveri?

Оцени ову тему


WiseMan

Препоручена порука

Naišao sam na jednu facebook stranicu na kojoj pokazuje kako su u Americi počeli da primaju elektronske implante sa kojima će moći da plaćaju i da prodaju. To je elektronski implant koji u sebi sadrži mikročip sa podacima osobe i koji na osnovu tih podataka lice može da plaća i da prodaje. Prvi koji su primili ovaj elektronski mikročip, su radnici jedne Američke kompanije i do sada ih je prihvatilo njih 50. 

Ja inače jako volim da čitam knjigu "Otkrovenje Hristovo" koje se nalazi u Bibliji, pa kada naiđem na ovakve stvari, odmah se zainteresujem. Ono što mene sada interesuje, da li smo mi svedoci poslednjih vremena? 

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, WiseMan рече

Ono što mene sada interesuje, da li smo mi svedoci poslednjih vremena? 

Ne. Svedoci smo (ič jehove) pretposlednjih vremena. Sada se dele uloge "svedoka". Neki će bidnu protagonisti, neki tamo deuteragonsti, a neko jope tritagonisti. 

Mizanscen se upravo postavlja.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve je zasnovano na losem tumacenju otkrivenja! :) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Trifke рече

Sve je zasnovano na losem tumacenju otkrivenja! :) 

Istina. Mora prvo da se pročita cela Biblija, da bi se poslednja knjiga u Bibliji razumela. No, možda je neko na ovom forumu pročitao celu Bibliju pa može ovo bolje da razume :D

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не.

Ми већ 2 миленијума живимо у последњим временима, Откривење Јованово критикује политички систем свога времена () и нема везе ни са каквим справама, уређајима, тетоважама и сл.

Ако негде имаш здравог материјала, то је на овом форуму (батали ут параноике), куцкам преко фона, ево ти за почетак: https://pouke.org/forum/index/1346440445/1346440934/видео-др-владан-таталовић-откривење-јованово-апокалипса-r4609/ , па и ти мало прочешљај. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, WiseMan рече

Istina. Mora prvo da se pročita cela Biblija, da bi se poslednja knjiga u Bibliji razumela. No, možda je neko na ovom forumu pročitao celu Bibliju pa može ovo bolje da razume :D

 

пре 8 минута, Sasa Vojvoda рече

Можеш ли ово да појасниш?

Evo za obojicu ali samo ukratko! Postoje 4 vrste tumacenja otkr: Preteristicko (sve se vec dogodilo u vreme Jovanovo), istorisko (gde pisac vidi otkrivenje kao ispunjenje istoriskih dogadjaja do njegovog vremena),futuristicko(koje sva ispunjenja prorocanstava vidi u budicnsti) i simbolicko (koji ne vide nikakvu istoricnost u otkrivenju vec samo duhovne pouke). Sva cetiri tumacenja imaju svoje dobre i lose strane imaju svoje grupe i podgrupe. Ja licno verujem da je knjiga Otkr. napisana kao pouka i otkrivenje Isusa Hrista kako stoji u pocetku knjige. Knjiga nam otkriva Isusa Hrista kao sudiju i prvosvestenika. Opisuje i istoriju crkve do vremena kada je pisana. Eto ukratko! 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Џуманџи рече

Не.

Ми већ 2 миленијума живимо у последњим временима, Откривење Јованово критикује политички систем свога времена () и нема везе ни са каквим справама, уређајима, тетоважама и сл.

Ако негде имаш здравог материјала, то је на овом форуму (батали ут параноике), куцкам преко фона, ево ти за почетак: https://pouke.org/forum/index/1346440445/1346440934/видео-др-владан-таталовић-откривење-јованово-апокалипса-r4609/ , па и ти мало прочешљај. :)

Ma znao sam ja da ce moja pametna glavica da nesto lepo napise! :aplauz:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Trifke рече

 

Evo za obojicu ali samo ukratko! Postoje 4 vrste tumacenja otkr: Preteristicko (sve se vec dogodilo u vreme Jovanovo), istorisko (gde pisac vidi otkrivenje kao ispunjenje istoriskih dogadjaja do njegovog vremena),futuristicko(koje sva ispunjenja prorocanstava vidi u budicnsti) i simbolicko (koji ne vide nikakvu istoricnost u otkrivenju vec samo duhovne pouke). Sva cetiri tumacenja imaju svoje dobre i lose strane imaju svoje grupe i podgrupe. Ja licno verujem da je knjiga Otkr. napisana kao pouka i otkrivenje Isusa Hrista kako stoji u pocetku knjige. Knjiga nam otkriva Isusa Hrista kao sudiju i prvosvestenika. Opisuje i istoriju crkve do vremena kada je pisana. Eto ukratko! 

Значи мислиш да ово чиповање није жиг звијери? Не знам, ја сам увјерен да јесте...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sasa Vojvoda рече

Значи мислиш да ово чиповање није жиг звијери? Не знам, ја сам увјерен да јесте...

imas pravo na to! Samo da znas da broj zveri mije 666 nego 616. ;) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Trifke рече

Samo da znas da broj zveri mije 666 nego 616. ;) 

Мислим да то није пресудно за нас, не оптерећујем се бројем много. Да те питам још нешто, ако нестане папирни новац и свакоме буде обавезан чип, на десницу или на чело, шта мислиш каква ће реакција цркве бити односно да ли ће се изјаснити против чипа или неће имати ништа против?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Sasa Vojvoda рече

Мислим да то није пресудно за нас, не оптерећујем се бројем много. Да те питам још нешто, ако нестане папирни новац и свакоме буде обавезан чип, на десницу или на чело, шта мислиш каква ће реакција цркве бити односно да ли ће се изјаснити против чипа или неће имати ништа против?

Pravo da ti kazem neznam a i ne zanima me mnogo :) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

Implanti ispod kože. Da li je ovo znak zveri?

Рекао бих да је ово само знак што лудости што тестирања нове технологије на својим запосленима, ко зна шта им пише све у уговору ситним словима :D

Опушти се, живи Христом и радошћу Његовог Васкрсења :skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...