Jump to content

"UZARENI ASFALT ( emisija o automobilima)."

Оцени ову тему


Flojd

Препоручена порука

Evo i mene, sa mojim interesovanjima. Verujem da ima ljudi koji su zainteresovani za ovaj vid rada na automobilimana poboljsanju performansi i estetskog iygleda automobila. Ako imainteresovanja za Drift i Tuning, ovde mozemo  da podelimo informacije i iskustva.

cars-tuning-4.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo da predstavim i moj auto koji trenutno vozim. Rec je o BMW E36 316, 105 ks. U planu mi je da mu uradim nadogradu, tipa turbine i interkulera, da ispoliram glavu i racunam da cu time da dobijem par konjica vise kako bi auto bolje isao i vukao. Inace, spusten je sa crvenim oprugama, stavio sam mu gasne OPTIMAL amorte, hteo sam da pakujem gewinde ali sam odustao. U planu mi je M volan i M prednji branik. Na wemu su AZEW 16tice et35, a planiram da ga vratin na 15tice sa nekim et 20 i manji. Montiran mu je protocni izduv koji daje brutalan zvuk ovom malom i '' slabasnom'' motoru. Rec je o Compast modelu sa kracim gepekom.

 

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још увек не возим мотрор пошто је то скупа инвестиција, али у палну имам Чопер да купим, некад када будем старији. Ајде да направимо тему, бајкери и мотори нпр.

Само не знам где да је направим.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7033747-nissan-350z-tuning.thumb.jpg.8a3f87600a42812734a3b9b6f10c7a0f.jpg

 

Nisan 350Z, 3500cm, 500ks, 112oktansko gorivo koristi. Bi turbo.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...