Jump to content

Film (Mumija) The Mummy; Tom Cruise, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Jake Johnson...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Tja sta znam, na mene je ostavio mlak utisak. Razbacivanje specijalnim efektima.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Milan Nikolic рече

Šta reći za ovaj film? ja jedva čekam da ga gledam.

 

http://www.imdb.com/title/tt2345759/

Ima ga već neko vreme na popkornu i slažem se sa danijelom.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da pogadjam - happy ending?

 

 

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Штета што је овако урађен дрљаво. Имао неке занимљиве концепте, имао Том Круза, и могао да буде врхунски филм, попут оних Марвелових. Овако је нека просечна акција. Жали Боже за толке паре што су скркали.

Али вреди га погледати, управо због тих концепата. Нешто као Тркач са Шварценегером, само много лошије одрађено :)  

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...