Jump to content

Пећка патријаршија - посјета?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Draga braco i sestre, imam bas veliku zelju da posjetim Pecku patrijarsiju, ali prije nego se obratim ljudima iz crkve, da ne bih ispala budala, da pitam prvo vas. Naime nosim se mislju da ako je moguce bar dva dana budem tamo, al ne znam kakva je situacija, dal je to izvodljivo. Ipak je to specifican manastir, tako da ne znam dal primaju goste, dal zapravo primaju obicne goste. Nekako dozivljavam da tamo samo idu svestenici, ne znam jesam li u pravu, mada to je samo moje neko misljenje, ne znam ni zasto. Ako vec to ne moze, nosim se mislju da odem na dan pomena igumanije Fevronije, mnogo mi se dopala u onoj emisiji, bas je upravo odgledah... Koji biste drugi dan predlozili za posjetu? Pretpostavljam da ima vise slava? I kad se slavi Krasnica Pecka? Eto mnoga pitanja dodjose. Njvaznije mi je ovo prvo ako neko zna da mi odgovori. Hvala unaprijed ako se neko javi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imas dosta njih koji organizuju posetu KiMu, pa mozda je bolje da odes prvo tsko i onda se licno sa njima dogovoris, pitas...

Vodio je nekad otac Radivoje, vodio je Petar, ne znam sad ko sve vodi davno nisam bila iskreno. Porodica cini cuda. Mi smo jednom sa ocem Panicem isli cetri dana, dve noci bas u patrijarsiji za slavu Svetog Arsenija Sremca, i noc u Hoci...raspitaj se ko vodi neku turu pa ces na licu mesta i njih pitati ipak je drugacije.

PS izbegavaj manastire za slave :D uvek bude krkljanac i guzva i potpuni haos :D

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...