Jump to content

ШТА АКО СПЦ ИЗРАЗИ НЕЗАДОВОЉСТВО И ПРОТИВЉЕЊЕ ИЗБОРУ АНЕ БРНАБИЋ ЗА ПРЕМИЈЕРА, АЛИ ИПАК ПРИХВАТИ ОДЛУКУ НАРОДНЕ СКУПШТИНЕ СРБИЈЕ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

ШТА АКО СПЦ ИЗРАЗИ НЕЗАДОВОЉСТВО И ПРОТИВЉЕЊЕ ИЗБОРУ АНЕ БРНАБИЋ ЗА ПРЕМИЈЕРА, АЛИ ИПАК ПРИХВАТИ ОДЛУКУ НАРОДНЕ СКУПШТИНЕ СРБИЈЕ?

Фотографија корисника Мирослав Павловић
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бар нешто нека прозбори на ову тему модератор! Питање јесте шта би било, ако би било, али веома реално могуће!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, gor.anger рече

Telegrak javlja:

"SPC je srećna da poštovana Ana Brnabić dobro radi svoj posao"

mnogaja ljeta :aplauz:

Ха, ха ха ха. Брате свака част за духовитост и хумор!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево једног од више модератора... шбб кбб? Не верујем да би било нешто много више или мање од свих других момената када је СПЦ изражавала незадовољство због нечег.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Мирослав Павловић рече

Ха, ха ха ха. Брате свака част за духовитост и хумор!

znaš kako kažu..smešno , ali istinito

:naklon:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто би СПЦ коментарисала политику?

Ми нисмо политичка организација, шта нас брига. Важно је само да нас не малтретирају и не сметају. Ово остало, нек раде свој посао што рече светитељ. И овако су скоро сви до једног лажови и лопови. Неретко и убице.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Paradoksologija рече

Ево једног од више модератора... шбб кбб? Не верујем да би било нешто много више или мање од свих других момената када је СПЦ изражавала незадовољство због нечег.

Какво је стање у народу и СПЦ, одговор је веома реалан. Али ми смо непредвидив народ, јер премијер долази и ЛГТБ популације, преставља народ, а СПЦ се нешто посебно не буни, или можда и хоће...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако зна да ради посао, шта нас брига за њен приватни живот?

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Зашто би СПЦ коментарисала политику?

Ми нисмо политичка организација, шта нас брига. Важно је само да нас не малтретирају и не сметају. Ово остало, нек раде свој посао што рече светитељ. И овако су скоро сви до једног лажови и лопови. Неретко и убице.

Много пута је Црква коментарисала политику када је било нешто од изузетног и виталног значаја за српски народ. Ствар процене, да ли ћутање, или коментарисање носе одређене последице - шта је ту боље, или шта је мање зло...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Мирослав Павловић рече

Какво је стање у народу и СПЦ, одговор је веома реалан. Али ми смо непредвидив народ, јер премијер долази и ЛГТБ популације, преставља народ, а СПЦ се нешто посебно не буни, или можда и хоће...

Premijer(ka) ne predstavlja narod, nego vodi vladu. Predsednik ima tu ceremonijalnu funkciju predstavljanja naroda. A ni jedno niti drugo ne moraju imati neke veze sa Crkvom Hristovom...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па посао неког државног службеника је прописан законом и једино је битно да ли тај ко га ради поштује закон или не. Све остало је потуно небитно.

Ако су некакви чиновници и ћате од "виталног значаја" за народ, онда смо га угасили...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ипак сам убеђења да и премијер и председник представља и државу и већински народ. Народ је неке директно на изборима бирао, а неке посредно преко своји предствника у Скупштини Србије, народних посланика. Какав смо ми народ да нас у свету представља једна ... Да нас не стигне нека колективна Божија казна? Господ јесте милостив, али је уједно и праведни судија, плус што "оног кара кога и воли"...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...