Jump to content

Imam jedan problem,trazim odgovor i pomoc

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 18 минута, miki79 рече

Imam problem,ajd izgovorim molitvu na ulicu,ali sto kad se prekrstim bije me maler,ide mi lose i hoce da me udare kola,a imao sam slucaj kad nosim zlatni krstic da hoce da mi ga pokidaju :(

Pa jel se prekrstis pravilno, mislim mora ici tacno skupljena tri prsta i proporcionalno osjenjivanje. 

A sto se tice kidanja krstica, da ga drzis ispod majice i da se ne vidi? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Сања Т. рече

 Miki...Mozda ti treba deblji lanac...mislim, jace alkice i deblji krst.

Onda nece moci da ga pokidaju.

онда могу да га обесе :-( 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, jedan čovjek рече

A za što ti treba pomoć, nisam shvatio???

Тера човека малер, хоће кола да га ударе, само мени није јасно, што се крсти на сред пешачког прелаза.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, miki79 рече

ne krstim se na sred pesackog prelaza,nego nisam razumeo,zasto kad se prekstim nekad u bilo kom trenutku desavaju mi se lose stvari

То је сујеверје, не знам како си крст и осењивање крсним знаком повезао са лошим дешавањима

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jedan dan sam posao od kuce,stanujem na 5.spratu,na 4-ti sam video da sam nesto zaboravio,vratio se i lose mi krenuo dan,posle sam prosao pored jedne zgrade,cuo neko klepetanje goluba,uplasio se i nisam smeo tu da prodjem,isao sam okolo,pa kad sam trebao vec da dodjem do posla,prosao sam gde je bila sahta,kad ispred mene iskoci radnik iz sahte,uplasi me i posle kad sam se vracao kuci zamalo jednom slepom ulicom da me udare kola,stigao kuci,odmorio i sve mi krenulo kao da nista nije bilo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, miki79 рече

,uplasio se

 

пре 3 минута, miki79 рече

uplasi me

Пуно је то страшљивости за један дан

 

пре 3 минута, miki79 рече

stigao kuci,odmorio i sve mi krenulo kao da nista nije bilo

....можда зато што те ништа није уплашило!?

 

Још само да нам кажеш, како си своју страшљивост повезао са малером и осењивањем крстом

 

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, jedan čovjek рече

To ti je tkz. ptičareva zamka,

Занимљиво, како се праве и ко се хвата у њих?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, jedan čovjek рече

Takvi problemi su duhovne prirode, ako hoćeš ti pođi kod nadređenog sveštenika u svoj kraj i traži blagoslov. Tu forum ne može pomoći treba ti liturgijska sila...

Obično se takve stvari dešavaju, kada čovjeku treba pokajanje prema nekome uz post. To ti je tkz. ptičareva zamka, a ta osoba ne mora da bude hrišćanin, čak može da bude i životinja ako si mesar recimo. Podjednako često može da bude i da se čovijek ogriješio o samome sebi i da je blokirao osnovne kanale u svojoj duši.

Znači podsjećanje ne nešto što čovijek isključi iz razmišljanja i potisne neđe u podsvijest. Ja bih počeo pokajanje uz blagoslov sveštenika od vozača koji te mogao zgaziti kolima pa unazad... 

upravu si u 2 razred osnovne me jedan drug gurnuo na ulicu i udarila me kola

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A ti ujutru, kad otvoriš oči,a ti pomisli..Ovaj dan nam Darova Gospod, Radujmo se njemu...korak po korak idemo kroz život...

evo, i ti ljudi što ih srećemo..nismo sami.. :sunce:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, miki79 рече

ma pomazite sta da radim kad ti ne ide dan,kad ti preti opasnost,daj ne zezajte me,jednom sam povezao,jel mi tad lose isao dan i pomolio se

некима не иде живот, па се моле Богу још више, усрдније и јаче, а  тек кад им крене на добро.... :)

Кад не иде дан, препустиш га Богу :)

 

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...