Jump to content

Ковин: Ујак силовао девојчицу она остала трудна. Сутра заказан абортус

Оцени ову тему


Препоручена порука

Девојчица И. Н. (14) из села Мраморак код Ковина, коју је ујак А. Н. (40) силовао и направио јој дете, аботираће у понедељак

Вишемесечно злостављање откривено је у четвртак када се девојчица пожалила другарици. Рекла је да не може више да поднесе ујака, који је месецима силовао.

Признала је и да јој је ујак направио дете и да је трудна – рекао је за Ало извор близак истрази. Случај је одмах пријављен полицији у Ковину, јавља Телеграф.

А. Н. је ухапшен. узети су му тренерка, фармерке и заплењен му је “ауди” у ком се догодило силовање да би се изоловао ДНК. Случај води Тужилаштво у Смедереву, а истрага ће утврдити шта се догодило.

Мајка девојчице је запрепашћена, а каже да је и њу рођени брат покушао да силује након очеве смрти.

А.Н. има десеторо деце са супругом, од чега је четворо болесно. Она је упозната са догађајем, и каже да га се цела родбина одрекла када је пукла брука.

Девојчица је у полицији испричала све шта се десило, док је њен ујак све слушао спуштеног погледа.

– Сачекао ме и наредио ми да уђем у ауто. Потом ме је силовао, не знам ни сама колико пута, а ја сам ћутала из страха и срамоте. Рекла сам му да ме остави и да мислим да сам трудна, на шта ми је одговорио: “Баш ме брига” и опет ме силовао – рекла је И. Н.

Вечерње Новости

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Мајка девојчице је запрепашћена, а каже да је и њу рођени брат покушао да силује након очеве смрти.

Ova tragedija traje mnogo duze...

Tuga :(

 

 

  • Волим 1

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovom narodu neprijatelji u opste ne trebaju sve ce sami.

Eto kako se tretira zensko dete u srbiji a nije usamljen slucaj novine prepune a posle neko izjavi na temi o feminizmu kako u opste nema potrebe za zastitu zena jer smo to toboz odavno iskorenili.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Steta sto ne moz` npr. nekoliko nas lepo da sacekamo iza nekog coska, pa umlatimo go...no dok ne ostane samo masna fleka!

Sve te umobolnike i sataniste na isti nacin, da vis` kako bi brzo zavladao red i mir...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најгоре је што ће сад бити осуђен, изаћи за коју годину због доброг владања и онда поновити злочин. Мање-више стандардна прича.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Много ми је жао, душа ме боли кад год се неком детету лоше догоди...И онда погледам своје дете које је такво како јесте (дете са посебним потребама) које данас, сутра може лако да буде мета оваквим лудацима какав је овај назови ујак..Ја сам ту да је штитим док могу, шта ли ће бити кад мене нема, не смем ни да помислим... не могу вам описати мој страх и стрепњу..

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чуо сам да имају робијаши код нас "специјалну терапију" за такве. Боравак у затвору му неће бити пријатан.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Чуо сам да имају робијаши код нас "специјалну терапију" за такве. Боравак у затвору му неће бити пријатан.

Врло захебану терапију, причао ми један робијаш. После те терапије слободно можеш да се замонашиш јер више немаш су чим...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Toliko zajebanu da su skoro svi povratnici...

Razumem taj muski princip "sad cemo mu se najebati mile majke", ali u realnosti ne deluje.

U realnosti, uopste nije stvar u tome da li neko ima su cim, jer ako mu jedna alatka ne radi uzece drugu i bice samo jos razulareniji bas zato sto ne moze...

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Надам се да ће ова девојчица уз помоћ Господа успети све да преброди. 

 

Иначе, морам да приметим морбидну карактеристику многих савремених хришћана који са неким садистичким уживањем прижељкују и хвале мучење па и убиство грешника (у овом случају ујака-силоватеља). Сасвим страно хришћанском духу, они не бацају камен на грех, него би да га баце на грешника. То је заиста жалосно. 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како ме све ово подсећа на причу из Карамазова. Тамо је чувени Аљоша, ретко питом и побожан човек, пожелео једном злочинцу да добије казну сразмерно његовом злочину, а камоли да ми не пожелимо.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Панарет рече

Иначе, морам да приметим морбидну карактеристику многих савремених хришћана који са неким садистичким уживањем прижељкују и хвале мучење па и убиство грешника (у овом случају ујака-силоватеља). Сасвим страно хришћанском духу, они не бацају камен на грех, него би да га баце на грешника. То је заиста жалосно. 

Погрешно си разумео, нико то не "прижељкује".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Панарет рече

Надам се да ће ова девојчица уз помоћ Господа успети све да преброди. 

 

Иначе, морам да приметим морбидну карактеристику многих савремених хришћана који са неким садистичким уживањем прижељкују и хвале мучење па и убиство грешника (у овом случају ујака-силоватеља). Сасвим страно хришћанском духу, они не бацају камен на грех, него би да га баце на грешника. То је заиста жалосно. 

То јесте одвратно, али је потпуно природна људска реакција кад се деси овакав ужас. Једноставно људе то дубоко погоди и онда се мало празне разним претњама и злобним жељама. Исто као кад те неко изнервира па га опсујеш, сигурно му не мислиш то што си рекао у псовци. Само што је ово много горе. Сигурно да они који то причају не би никога мучили.

Они који би били стварно способни за то, такви ћуте и не причају о томе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...