Jump to content

Kakvi su ovo fanatici?

Оцени ову тему


grigorije22

Препоручена порука

Nije džaba sveti Pavle rekao da žena u Crkvi treba da ćuti :ani_biggrin:...al je lepo rekla jednu stvar,vera je dar Božiji,vera se ne uči na teološkom fakultetu.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви нисте православни! Ви сте запали у јерес, отпадништво!" - каже жена која вјерује у теорије завјере америчких јеванђелиста.

Слатка иронија :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Кратос рече

Nije džaba sveti Pavle rekao da žena u Crkvi treba da ćuti :ani_biggrin:...al je lepo rekla jednu stvar,vera je dar Božiji,vera se ne uči na teološkom fakultetu.

Вера јесте дар Божији, а нико никад није ни рекао да се вера учи на Богословском факултету.Тамо се учи теологија.Не може вера да се учи то је стање.Дар Божији.А ове будале што се појављују, то су болесни људи који се тако потврђују,осећају интензитет живота.Осећају да постоје.Они суштински не верују у Бога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Кратос рече

Nije džaba sveti Pavle rekao da žena u Crkvi treba da ćuti :ani_biggrin:...al je lepo rekla jednu stvar,vera je dar Božiji,vera se ne uči na teološkom fakultetu.

Ne, nego je rekla da je teologija vera i da se samim tim ne uci.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, grigorije22 рече

Ne, nego je rekla da je teologija vera i da se samim tim ne uci.

To je posle rekla kad ju je pitao šta je teologija a prvo je ovo rekla.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno od 31 minuta krece prica o zigu zveri i neki zahtev koji gradjani treba da daju kada idu u policiju. Evo dva komentara ispod video klipa

 

 

Помаже Бог! Ја сам добио личну карту без биометрије, скенирања прста и елктронског потписа са 2 слике из фотографске радње пре две године. Али је на пластичној картици. Недају више књижице.
 
 
 
Cрбско-руски патриотСербский-русской патриот
 
Бог помогао, Немогуће, ако је на пластици то је биометрија, ти онда имаш неку везу или родбину, јер сви који су примили пластичну личну су прошли исту процедуру биометријски, скенирање кажипрста, улазак у кабину где вероватно ласер удара у чело ... тако брутално снимање нема нигде, нпр. у Хрватској сам донесеш фотографије, али пролазиш ипак ласерско скенирање кажипрста. Ако ово монах Антоније успе-то ће бити највећа победа против ђавола у Србији, избори су споредна ствар.било ко да дође на власт биће исто или још горе. Кад народ схвати да се главна битка води око жига звери онда има наде за Србију.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Августин рече

Вера јесте дар Божији, а нико никад није ни рекао да се вера учи на Богословском факултету.Тамо се учи теологија.Не може вера да се учи то је стање.Дар Божији.А ове будале што се појављују, то су болесни људи који се тако потврђују,осећају интензитет живота.Осећају да постоје.Они суштински не верују у Бога.

Da li može i ateista da bude teolog onda?Zna recimo svu svetootačku literaturu,istoriju religije i filozofije,da li je on onda teolog?Može li čovek biti teolog bez vere u Boga?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Кратос рече

Da li može i ateista da bude teolog onda?Zna recimo svu svetootačku literaturu,istoriju religije i filozofije,da li je on onda teolog?Može li čovek biti teolog bez vere u Boga?

Ја се том проблематиком нисам бавио само сам рекао да се вера не учи него да је дар Божији а Ти ако немаш паметнија посла него да сачекујеш људе на неким као наводним грешкама,поготово што ја о томе нисам ни писао о чему ти пишеш,могу само да Ти препоручим да читаш Псалтир.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Августин рече

Ја се том проблематиком нисам бавио само сам рекао да се вера не учи него да је дар Божији а Ти ако немаш паметнија посла него да сачекујеш људе на неким као наводним грешкама,поготово што ја о томе нисам ни писао о чему ти пишеш,могу само да Ти препоручим да читаш Псалтир.

Pa pazi sad i ja mogu da kažem da Ti nisi pisao ono čemu sam ja pričao jer ja i nisam rekao da se na bogoslovkom fakultetu uči vera,samo sam izneo rečenicu sa kojom se slažem.

Hvala za savet.:skidamkapu:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, grigorije22 рече

Ако ово монах Антоније успе-то ће бити највећа победа против ђавола у Србији, избори су споредна ствар.било ко да дође на власт биће исто или још горе. Кад народ схвати да се главна битка води око жига звери онда има наде за Србију.

Каква бре борба са страстима, каква љубав.. ако те не жигошу ласером у чело кад уђеш у кабину, идеш право у Рај. Остали с Фрањом на цигару. :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...