Jump to content

Отворено промовисање секташтва на јутјуб каналу Балкан-инфо

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

budala.JPG

Ја не могу да верујем шта сам одгледао, какав болештина на Јутјуб каналу Балкан-инфо! Мислим да сам, заправо, ја луд што ово гледам. 

Мислим да је добро да се упозоре људи везано за све ово.

Овај Јутјуб канал који се издаје за патриотски већ више пута промовише секташтво, лажне вернике итд... 

Овај тип Драган Јовановић трабуња о Господу нашем Исусу Христу да нема даље! Превазишао је и Мирољуба Петровића. 

Ево и сами се уверите:

 

Ево један од коментара са канала:

Цитат

Cisto da se zna, ovaj tip pripada neo-paganskom pokretu u Srbiji zvanom "rodoverci" (takodje ih ima i u Rusiji). Znaci podrzavaju stara paganska slovenska verovanja. LJUTI so i jedni od NAJGORIH protivnika pravoslavlja. Izlivaju mrznju prema pravoslavlju kada god stignu. Pravoslavlje mrze sa pozicije da su ih pravoslavni spaljivali na lomacama u istoriji i da je Pravoslavlje jedna velika jevrejska obmana. Grozni ljudi, puni mrznje. O njihovom verovanju i da ne govorim...

 
Приметио сам да многи тзв. "родољуби" су заправо тешко заблудели секташти, мрзитељи и хулитељи на Господа и Његову Цркву.
Да ли може неком овом Теши да каже да жестоко губи кредибилитет због оваквих ликова?
 
Ово је болесно да немам коментара.
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

ево шта Теша пише о њему

 

Гост емисије "Интервју" био је господин Драган Јовановић легенда српског новинарства, књижевник сам живи сведок једног времена. Био је идејни гуру, Слободана Милошевића у једном тренутку, али се са њим растао због објављивања једне Фотографије Мирјане Марковић. Као некада брилијантан студент филозофије Сањао је универзитетску каријеру на Београдском Филозофском факултету. Драган Јовановић данас живи на Сувој планини, на својој дедовини. У последње време у град сврати кад се узели кратког еспреса или ДА промовише неки нови роман. Препоручујемо Вам да погледате Цео интервју сам сазнате више о томе како је Драган Јовановић упознао Слободана Милошевића и како је постао њен идејни гуру, у једном тренутку, како је Слободан Милошевић је као директор Техногаса на Бановом брду Дао свој први интервју за НИН како је изгледало кад Мали је Дачић чека испред врата док је Драган Јовановић и Слободан Милошевић, пију виски у канцеларији, како је дошло до разлаза између Драгана Јовановића и Слободана Милошевића, да ли је Милошевић пропао оног цаса када се одрекао Борке Вучић сам Михајла Марковића и Драгана Јовановића, како су СЛОБОДАНА Милошевића и Булевара Зорана Ђинђића појели њихови САКАЛИ, да ли ће Вучић је доживети Милошевићеву сам Ђинђићеву судбину, зашто је о Александру Вучићу тешко рећи нешто више после гостовања Милована Бркића, Зашто се Дил између Шешеља и Вучића неће добро завршити ни за једног ни за другог, да ли је опозицију у Србији основала Посао државне безбедности, како је Зоран Ђинђић, завршио факултет Уз помоћ РБ и како је послат на докторске студије у Немачку, зашто је Зоран Ђинђић, Велика заблуда Српске демократске јавности, да ли је Ђинђић је био дупли заступник Српске и Немачке тајне службе, како су људи са студентских протеста 1968. године постали најмоћнији људи у Србији, зашто Драган Јовановић сматра да ћемо тек сазнавати о улози Јосипа Броза Тита, шта се крило иза Југословенског космичког програма, da ли постоји нека веза између Тита и убиства Џона Кенедија , у којим свим познатим светским атентатима се појавио Трећи метак, како је Тито је држао у саци папу Павла ВИ СА доказима против Ватикана, засто би Ранковић, ја Крцун побили пола Србије да није било Тита, како је Николе Пашића продавао Аустроугарима Робу која стиже српској војсци као помоћ, како изгледа Забрањена историја српског народа, шта доказује да је Библија написана на енглеском језику и да су Исус и Мојсије Уствари Срби, зашто је Драган Јовановић тврди да је Исус Христ син Александра Великог и Клеопатре, da ли це Срби да заврши испод једне шљиве , ко доказује да је српски gen Најстарији људски ген, како је изгледало познанство Драгана Јовановића са Вањом Булићем сам Миломиром Марићем, шта Драган Јовановић мисли о Миловану Бркићу ИО магазину Таблоид, зашто је Драган Јовановић ценио Жељка Ражнатовића Аркана и Милорада Улемека Легију, да ли би Српска војска када поново крене на Косово требала да да буде предвођена Легијом ор министрима Ђорђевићем сам Гашићем,, или ИО бројним другим занимљивим темама.

Интервју је снимљен 23.02.2017. године у нашим просторијама, у Београду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pogledaću intervju ali zar nema pravo da bude paganin ako to uopšte i jeste?Ne znam sad pitam ovako napamet.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ima pravo, nego jedan YouTube kanal koji se navodno zalaze za Srpstvo, veru, drz-ne daj... da dovede ovakvog tipa da trabunja i da voditelj sve vreme cuti je za mene ludilo.

Ovo nema veze sa ovim Draganom, ima veze sa urednistvom Balkan-info kanala.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Пази, овај секташ тврди да је Господ Исус Христос син Александра Великог и Клеопатре!  

Мајко мила каквих све ликова има ова наша земља!

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, R2D2 рече

Ima pravo, nego jedan YouTube kanal koji se navodno zalaze za Srpstvo, veru, drz-ne daj... da dovede ovakvog tipa da trabunja i da voditelj sve vreme cuti je za mene ludilo.

Ovo nema veze sa ovim Draganom, ima veze sa urednistvom Balkan-info kanala.

Sad već mora da pitam,šta je Srpstvo?Šta znači zalagati se za ideju srpstva,da li to nužno podrazumeva pravoslavlje?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 12 минута, Кратос рече

Sad već mora da pitam,šta je Srpstvo?Šta znači zalagati se za ideju srpstva,da li to nužno podrazumeva pravoslavlje?

Verovatno ne, ali oni koji se loze na sve to, evo da vide kakve likove promovisu oni koji se zalozu sa Srpstvo.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, R2D2 рече

Да ли може неком овом Теши да каже да жестоко губи кредибилитет због оваквих ликова?

Може се изгубити само нешто што се има

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Теша је такав новинар. Он подилази свим својим гостима.

Балкан-инфо није црквена продукција, тако да не видим никакав проблем да људи причају шта год пожеле, и да промовишу такође шта год пожеле, па и криминалце Аркана и Легију, као и Бајковиту измишљену историју.

Мени је било занимљиво слушати те измишљотине и лажи. А то је толико невероватно, да је мислим и илузорно оповргавати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ђорђе Р рече

Теша је такав новинар. Он подилази свим својим гостима.

Балкан-инфо није црквена продукција, тако да не видим никакав проблем да људи причају шта год пожеле, и да промовишу такође шта год пожеле, па и криминалце Аркана и Легију, као и Бајковиту измишљену историју.

Мени је било занимљиво слушати те измишљотине и лажи. А то је толико невероватно, да је мислим и илузорно оповргавати.

То је занимљиво, само нек промени име канала у Фрик-инфо. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сценографија студија Балкан Инфо, подсећа на комуњарске УДБАшке просторије за саслушавање.

"Ембрион је од самог зачећа личност и целовито људско биће" - Свети Григорије Ниски

"Ембрион до четрдесетог дана не поседује потпун људски облик, али зато од тренутка зачећа поседује умну и разумну душу" - Свети Максим Исповедник

http://www.serbian-iconography.com/                       www.youtube.com/watch?v=sJRslkLQRyU

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj je lud 300.Isus razapet u 9 veku.:))A ćale mu Alekesandar koji je živeo 300 i kusur pre njega.Ludilo mozga.Slatko se nasmeja pogledavši ovu dijabolu.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...