Jump to content

Сабор форумаша 2017 - АНКЕТА

Оцени ову тему


Goku

Да ли сте заинтересовани за саборско-поклоничко путовање на Острог?  

27 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли сте заинтересовани за саборско-поклоничко путовање на Острог?

    • Да, радо бих ишао/ишла
    • Можда, зависи од термина и цијене (здравља, посла, дјеце, чланова који иду/не иду...)
    • Не, ни по коју цијену,са вама да се дружим, шта вам пада на памет
      0


Препоручена порука

  • Одговори 107
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Simple-Veni-Vidi-Vici-Wallpaper.jpg

20170408_000055.jpg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 months later...

Kad ce neka zajednicka kafa, pivo, rakija, ...moz' i sok bas ako mora, BGdjani(i ostali koji bi se pridruzili)? :pivo:0501_music

Al po mogucstvu bar 7,8,10, a ne ono dva i po coveka i tome slican minimalizam.

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Лапис Лазули рече

Al po mogucstvu bar 7,8,10, a ne ono dva i po coveka i tome slican minimalizam.

Истурене јединице у иностранству би радо и евентуално могле да испоштују, уколико би окупљање било благовремено најављено, гдје је рок најаве x тежи дуже од једне седмице (мјесец дана је реално).

(не знам ни ја шта сам написала)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Broken, od kada sam ja na forumu (2014) mislim da nije bilo nekog masovnijeg okupljanja (ili je bilo ali me niko nije zvao :) )
Zato sam i pokrenuo ovu temu, u nadi da će se nešto organizovati, ali čini mi se da nisam naišao na entuzijazam prije svega administracije i moderacije od kojih sam očekivao da budu pokretačka snaga projekta. 
Milan Rakić je imao zanimljivu ideju o saboru u manastiru Šišatovac (što bi nama sa druge strane Drine posebno odgovaralo jer je najbliže granici), oko čega se velik broj forumaša pozitivno izjasnio. To se, međutim, nekeko pretvori u posjeti O. Ivanu na večernje bogosluženje.

Bio je jednom skup, 2015. ili 16. čini mi se, imaju i slike na onoj temi slike forumaša, gdje se okupilo 15ak ili 20ak forumaša iz BG u nekoj kafanici, i sudeći prema slikama bilo im je baš gotivno.

 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Recimo nešto poslije vaskrsa, a prije petrovskog posta da možemo zaroštiljati ili okrenuti klempu :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Goku рече

(ili je bilo ali me niko nije zvao :) )

Не'ам стим нишш: 

On 7/4/2016 at 16:09, Џуманџи рече

Дакле, 1. Гоку

(са теме "Најомраженији ликови форума") :0205_whistling:

  • Хахаха 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Џуманџи рече

Не'ам стим нишш: 

Значи толико си утицајна да због тебе не само да ме не позивају, него се читав форум удружује у конспирацију како бих мислио да се ти сабори уопште не одржавају???

Вел дан :aplauz:

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...