Jump to content

Сабор форумаша 2017 - АНКЕТА

Оцени ову тему


Goku

Да ли сте заинтересовани за саборско-поклоничко путовање на Острог?  

27 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли сте заинтересовани за саборско-поклоничко путовање на Острог?

    • Да, радо бих ишао/ишла
    • Можда, зависи од термина и цијене (здравља, посла, дјеце, чланова који иду/не иду...)
    • Не, ни по коју цијену,са вама да се дружим, шта вам пада на памет
      0


Препоручена порука

пре 1 минут, Paradoksologija рече

Ja bih te bas rado upoznala! O detaljima mozemo da se dogovaramo u pp :)

Meni je svjedeno, s obzirom da sam javno pozvao moze i javno da se dogovorimo. Ako se josko prijavi pa cemo onda razmotriti. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 107
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Me too :)

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Danijela рече

Me too :)

Jeej! Je l' to znaci da mozemo da pocnemo sa dogovaranjem? :D

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja mogu cetvrtak posle 8 i petak posle 9.30, ako moze u sirem centru bg, evo odmah javno iznosim svoja vremenska ogranicenja :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moze, doduse jos ne znam gdje cu odsjesti. Ja hocu da idem u hotel Slaviju, a ovi iz ofisa nesto stimaju da bude blize kancelariji koja je u Kumodraskoj na drugu stranu. Sutra cu definitivno znati i ako je moguce odgovoriti ih od te ideje i da ostanemo na Slaviji. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Paradoksologija рече

Ja bih te bas rado upoznala! O detaljima mozemo da se dogovaramo u pp :)

Да ли си свесна како је ово звучало? :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Juanito рече

Да ли си свесна како је ово звучало? :))

Pa sad jesam. I smorila sam se. 7896634

A samo sam mislila da postedimo one koji nisu u bg detaljnih dogovora kakvi se znaju odvijati kad se organizuju mini-sabori i da se svi koji se prijave dalje uskladjuju preko pp-ova...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Paradoksologija рече

Pa sad jesam. I smorila sam se. 7896634

A samo sam mislila da postedimo one koji nisu u bg detaljnih dogovora kakvi se znaju odvijati kad se organizuju mini-sabori i da se svi koji se prijave dalje uskladjuju preko pp-ova...

Ајде, ајде, опусти се мало и узврати на шалу шалом. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stvarno su ljudi željni kontakta. :)

I treba se družiti, naći zajednički jezik i hobi. Na primer, možete doći kod mene u vinograd. Da bude sabor forumaša u privatnom vinogradu, jedinom preostalom na Cerak vinogradima.

Jedini problem je što morate nešto poraditi. I još nešto, stvara se velika cigamala baš tu, ispod pijace i magistrale. Tu će ići put za Železnik pa su cigani požurili da se nameste da ih posle ruše i da dobiju koju crkavicu ili smeštaj.

Problem je što cigani već otvaraju ogradu i ulaze u vinograd. Ovih dana šetam sa puškom čisto da ja vide, vazdušna je puška pa se malo zanimamo. Ne znam šta da činim. Voleo bih da forumaši provode noći u vinogradu kada bude sazrelo.

Treba puno para. Nisu loši ni šatori, to je divna priroda. Ali treba i paziti vinograd, pa se razmišljam da kupim ako negde nađem jeftini FLIR-vision. Da gledamo po mraku.

Ove zime su cigani povadili dvadesetak direka, loza je popadala i šteta nije mala. Bilo je hladno i trebalo je za loženje. Razumem to. Ali zašto da provaljuju u ograđeni posed. Imali su dosta stabla i naokolo.

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Milan Nikolic рече

Ove zime su cigani povadili dvadesetak direka, loza je popadala i šteta nije mala. Bilo je hladno i trebalo je za loženje. Razumem to. Ali zašto da provaljuju u ograđeni posed. Imali su dosta stabla i naokolo

 

Im'o sam bagremovu sumu, tamo dole, prema drumu...

Cekaj bre Milane, kako "zasto u ogradjeni posed". Sta si ti mislio, samo stavis ogradu i onda je kao "tvoje". Sve je to nase brale, zar nisi cuo sta je rekao bradati pruski proleter: "privatan posed ne postoji, moramo vinograde deliti sa ciganima".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Justin se ipak uprpio i nema ga da nas okupi... Ili se sa svima ostalima dogovara preko pp :smeh1:

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne ne Šime je stiga u vaše misto i sad je trenutno u mašini. :))

Odsjeo sam u nekom pantićevom turskom motelu, Majdan i razmatram situvaciju. Treba da izvidim prvi dan kako se ostale kolege ponašaju koliko ćemo stići uraditi, da li će svi naguliti nakon 5 sati itd...da vidim kakav je tempo i režim rada. Ali prognoziram da bi onda mogli sutra navečer ili u subotu navečer. 

Hajde kandidati da se još jednom oglase kako kome štimuje. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

HEhehe, pa ti si blizu :D 

Mi smo na pet minuta od Majdana, to je kod Laste mislim da mu to dodje mali mokri lug il kako se zove :D

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...