Jump to content

(ВИДЕО) Бошко Обрадовић претио и организовао скупове против Владике Хризостома?!

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

1446198875_bosko%20obradovic01%20News1%2 

 

По речима Владана Глишића, у своје време, Бошко Обрадовић је организовао скупове, звао и претио покојном Владици Хризостому! Оно што ја мого лично да кажем јесте да верујем Владану.

Зато ме и не чуди што је онај типос тзв. грешни Милоје, чувени подржатељ секташа Артемијеваца је у првим редовима на предизборним скуповима Бошка Обрадовића.

Довољан разлог да и не помислим да гласам за Двери.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mogu da verujem coveku, koji je pricao sve najgore protiv Vucica a onda prvom prilikom dobio prostora u njegovim medijima. Ne mogu da verujem coveku koji je za Parovica govorio da je najveci izdajnik, a danas je njegov saradnik. Ne mogu da verujem coveku koji zna da je Misa Vacic jurisao sa bejzbolkama na njegove ljude 2012, a danas se sa istim covekom i parovicem slika na nekim banketima vladajuce garniture.

Pritom Glisic je politicar, covek koji je bio prvo u Otporu,pa DSSu, pa u Dverima, pa u koaliciji sa Parovicem, a sad ko zna gde.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Некада сам гласао за Двери, сада ни у лудилу. Одувек сам сумњао у везу артемијеваца и Дверјана (тј. појединих као што је Обрадовић), а ово ми је само потврдило моје сумње.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, R2D2 рече

Некада сам гласао за Двери, сада ни у лудилу. Одувек сам сумњао у вези артемијеваца и Дверјана (тј. појединих као што је Обрадовић), а ово ми је само потврдило моје сумње.

Nidje veze. Mislim iskreno zabole me uvce za Dveri, zeznuli su pricu dobrano i ne shvatam ih vise ni ozbiljno, ali ne mozes verovati Glisicu i na kraju krajeva mogu ti reci iz prve ruke da mnogo negativnih stvari sam cuo od ljudi iz Dveri o Artemitima. 

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi Miloje ti je veci preduzetnik iz Cacka, Bosko je iz Cacka, to je mozda ta veza...ali spocitavati neke stvari, mogao bih ti navesti petoro najmanje ljudi iz Dveri koji nisu nebitni tamo koji su gori protivnici Artemita od mnogih velikih protivnika ovde na forumu. Pritom verovati Glisicu koji je pokazao na delu ko je i sta je...no tvoja slobodna volja. Nemam nameru da te ubedjujem...ne zaboravi samo da su isti ljudi optuzili Dveri da ih finansiraju pojedini episkopi iz SPC.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Овде говоримо конкретно о Бошку. Не говори о другим Дверјанима. Ја лично познајем њих доста који су одлични људи, али овде у овом интервјуу верујем Глишићу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто не верујем у ову причу. Имам неколико пријатеља који су у Дверима и нико од њих не подржава Артемите. Бошко ми не личи на некога ко прети... Свашта.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neverovatno bi mi bilo da Bosko toliko odskace od drugih ljudi ili pak da ima toliko neistomisljenika u samom vrhu pokreta po tom bitnom pitanju. Ja ne mogu verovati nekome ko po zadatku prica, no ajd' da ne idemo dalje, uzdravlje. 

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Управо сада, Anika рече

Нешто не верујем у ову причу. Имам неколико пријатеља који су у Дверима и нико од њих не подржава Артемите. Бошко ми не личи на некога ко прети... Свашта.

Не личи?

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 1 минут, МилошБГ рече

Neverovatno bi mi bilo da Bosko toliko odskace od drugih ljudi ili pak da ima toliko neistomisljenika u samom vrhu pokreta po tom bitnom pitanju. Ja ne mogu verovati nekome ko po zadatku prica, no ajd' da ne idemo dalje, uzdravlje. 

Po kojem i cijem zadatku prica Glisic?

Aj neka ovo demantuje Bosko...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ko je mogao da sastavi Glisica, Parovica i Misu Vacica?

 

Parovic funkcioner Dveri koji se odcepljuje sam i pravi koaliciju u NSU na principu koverte (Andrej Fajgelj) sa SNSom.

Misa Vacic presmesni coveculjak sa sve vizit kartama kancelarije u vladi Srbije.

Glisic kome je danas jedini smisao postojanja pricati na pinku u informeru i drugim rezimskim medijima protiv Dveri i Boska Obradovica.

 

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У Чачку је иначе јак тај блок људи који се скупља око Владимира Димитријевића, који је некад, а можда и сада, био веома близак Дверима, који подржавају ове рашчињене. Иако су се ВД и Виловски посвађали, има много њих у том кружооку, који су у исто време и у Дверима, који и даље подржавају ту секту. 

Сам Бошко никада није хтео да се јавно изјасни око ових ствари, а више пута су му постављали та питања. Тад је за мене био прецртан као било шта озбиљно, као било шта што може да има везе са Црквом, јер је или криптоартемит (значи криптосекташ) или о најбитнијем питању за СПЦ у једном тренутку није хтео да се изјасни из опортунизма, само да би скупљао гласове, што га сврстава у ред истих као и сви остали. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако се неко сећа ономад када је Иринеј бачски издао неко оштро саопштење о Дверима где је рекао да роваре по цркви и свашта нешто, можда то има везе са овим?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...