Jump to content

Pod mač bato

Оцени ову тему


grigorije22

Препоручена порука

555-333 i ekipa stiže da raščisti sve sataniste.Nja nja bio je neuračunljiv pa što je dozvolio sebi da bude neuračunljiv,pod mač bato.:aplauz:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najbrutalnije je što kaže da je neko neuračunljiv. :) I kako priziva sudbinu pod mač. :)

Čekaj bato, recite samo šta Miroljub Petrović kleveće o Bogorodici, pošto ne postoji gora droga od te koja dovodi do takvog ludila.

Znači hoće da dovede petoricu nabildovanih da kamenuju nekog. Jao majko, šta on uopšte zna o oružju. A makar je čoveka humanije ubiti hicem. :)

Naš drug Petrović, dakle, polako ide u društvo večnih odgovornih. Zar on misli da Srbin neće da mu odrubi glavu?

A kada je reč o drogi, tu se zna kako treba civilizovano. Nema te slobode koja čoveka neće osloboditi.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мирољуб је велики идеалиста, али верује и у чуда. Све то, о чему он прича, може хипотетички  да се оствари. Човек је ватрено верујући, у свему види прст Божији.

Наравно потребно је чудо да се све збуде по његовој замисли, али није невероватно. Самосвест код Срба је просто недостижан идеал...  

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Рапсоди рече

Мирољуб је велики идеалиста, али верује и у чуда. Све то, о чему он прича, може хипотетички  да се оствари. Човек је ватрено верујући, у свему види прст Божији.

Наравно потребно је чудо да се све збуде по његовој замисли, али није невероватно. Самосвест код Срба је просто недостижан идеал...  

Мирољуб је опасан психопата.

Смешан реално јесте, али је психопата, па онда и није баш смешно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Juanito рече

Мирољуб је опасан психопата.

Смешан реално јесте, али је психопата, па онда и није баш смешно...

Не знам га лично...али ми је лично занимљив...но не значи да се слажем у свему, односно да подржавам све његове визије и ставове . За многе ствари има право . 

А откуда ти то да је опасан психопата? Што не мисли као већина, што има неке сасвим другачије идеје, ставове....или,или...што је довољно луд или мудар да јавно прича о свему...????

 

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма 'де смешно. Могу да га слушају само они без грама знања. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

А откуда ти то да је опасан психопата? Што не мисли као већина, што има неке сасвим другачије идеје, ставове....или,или...што је довољно луд или мудар да јавно прича о свему...????

Ау брате. Ти ко да спла смарса, мсм друге равне плоче...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Ау брате. Ти ко да спла смарса, мсм друге равне плоче...

Ау брате па ни Мирољуб не верује у равну плочу....:ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Не знам га лично...али ми је лично занимљив...но не значи да се слажем у свему, односно да подржавам све његове визије и ставове . За многе ствари има право . 

А откуда ти то да је опасан психопата? Што не мисли као већина, што има неке сасвим другачије идеје, ставове....или,или...што је довољно луд или мудар да јавно прича о свему...????

 

Не знам из које ти виртуалне стварности долазиш, али само реци да ли си уопште слушала снимак из прилога? :) Па то може да решава само полиција. Каква црна деца.

А највећа је фора што Мирољуб мисли да ради слободно неки бизнис, а не ради за никог. Значи кад би се извукла информација - за кога Мирољуб ради - највероватније би ''летела глава''. Чак може бити сам сатанизам, који он здушно пљује. Зато је луд.

Он нема проценат знања о теологији, а оно што зна је крајње (прави смисао крајњег) дискутабилно. Кад би почео да му судиш, у три потеза би - сагласношћу Синода :) - он зарадио изгнање из Цркве и докле год закон може да досегне.

Једноставно, такви морају бити или игнани или да добију доживотну робију. Ето, реци шта би Американци урадили, шта Руси раде таквима по Чеченији, итд. Каква нам је власт, такав нам је народ. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

Ау брате па ни Мирољуб не верује у равну плочу....:ani_biggrin:

Па не верује ни у православно хришћанство. Мсм стварно. Јел` ти оно тролујеш или се стварно питаш оно што се питаш

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Па не верује ни у православно хришћанство. Мсм стварно. Јел` ти оно тролујеш или се стварно питаш оно што се питаш

Не тролујем стварно.Мени је човек занимљив, па ма колико то вама смешно, глупо или чудно било, човек је једноставно визионар. Од генија до лудака, једна длака.... 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Juanito рече

Мирољуб је опасан психопата.

Смешан реално јесте, али је психопата, па онда и није баш смешно...

555-333... "Alo Tešo, ovde neki Meksikanac vređa srpske patriote.... pošalji sinove da dođu i bam, bam, bam..."

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мирољуб говори о разарању јетре, о разарању мозга, о разарању породице. Па да ми је неко рекао да ће овакав разарач који покушава да разори Смисао овако говорити, рекао бих да то вероватно није могуће. Чак ни у квантним паралелним универзумима. :)

Ето, баш ме занима ко ће да сахрани Мирољуба. Дошао бих ако будем жив да се помолимо заједно. Видећемо шта ће дати Бог. Јер заиста тешко Мирољубу који тако лако каменује, као да стварно никад није видео Јеванђеље. Шта ли он гледа и како гледа то само Бог да сачува.

Главни проблем је што Мирољуб живи ненормално, у Старом завету а ипак је 2017.г. нове ере, одкако имамо Христа. Не зна ништа осим да све изопачи.

Нека му се Бог смилује и нека се нико не убија. Само објашњавам колико је заглибио градећи се џелатом.

Да се разумемо, ја сам фан Владимира Путина - некога који може владајући и да ратује и убије. Али приче као што чујем од Мирољуба, не могу бити од некога нормалног и пожељног. :) Ни да влада, ни да учи, а слободно може да седи и ћути.

Зато је интернет, и још од понеких медија, неизбежност преко које нам у јавност стиже то што чујемо и видимо. Али овај форум није могао више допринети откривању Мирољубових ужасних застрањења. Да је макар мало застранио, па хајде, него оде човек у бескрај тог лудила.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...